Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ORIFLAME-KALEM-EYELINER-SIYAH-COK-KULLANISLI__19075659_0.jpg
sizce kullanislimi

yeşilini aldım umduğum gibi çıkmadı açıkçası, ambalajlı olduğu için elime falan sürememiştim simli diye kandırdı satıcı, hiç de sim falan yok o kadar param boşa gitti :1closedeyes:

aaa canim neden denemeden aldinki olurmu hic öyle testerler var dene onlardan daha olmadi git geri ver yaa aa ben olsam yikarim ortaligi

kızlar ii günlerde kullanın bende bugun çilekten bir sürü kozmetik ve parfüm ısmarladım gelince sizinle paylaşacagım =)

Bu cantayi gorunce bayildim ve hemen aldim tabi icindede hediyeler wardi..:p
Fa deodrant ve Fa douch krem..
cantam.jpg

boyle cok guzel paketler wardi hediyeler felan icinde bitaneda alcam galiba..zemuszemus

bu çantaya bayıldımm, kıskandım diyebilirim opuyorumnanaktan.
ama gözüm kaldı ne olcak şimdi yaa, fiyatıda çok uygunmuş hemide mafoldumben.
güle güle kullanın kaydirigubbakcemile2
Bende dün bunları aldım kızlar...

tnimg0610.jpg

[Sephoradan makyaj seti kızlarım için aldım sanırım bende ortak olacam renkler çok güzel
QUOTE]

aldıklarınızın hepsini güle güle kullanın, ama bu çok ciciş hihoyyyt

ORIFLAME-KALEM-EYELINER-SIYAH-COK-KULLANISLI__19075659_0.jpg
sizce kullanislimi

bana da bunlar çok kullanışlı geliyor ama çok çabuk kuruyor diye duydum, kullanan varsa bu konuda bir cevap piliz :1ninca:

Son düzenleme:

Üfff.şu resim işini kıvıramadım gitti neyse.:sinifsinif:..
Kızlar bende e-buy dan sipariş ettiğim, uzun süre kullandığım, ama Türkiyede artık bulamadığım 34 no max factor crem puff ve maybelline expansion rimelime kavuştum..alkisalkisalkis opuyorumnanaktan
Bana her ikisi toplam12 £ e geldi postayla birlikte yani ort.30 tl..
Pudra burada 35-40 tl arası orada 3.65 £..yani 8-9 tl..yaaaa

Burada basbas baaaardım e-buy dan alışveriş eden varmı diye..kimsecikler yardımcı olmadı:eek:lmaz:mafoldumben
En sonunda iş başa düştü,naapalım ama hallettim..yerimseniben
Eee..kurt a sormuşlar ensen neden kalın diye,kendi işimi kendim görüyorum, demiiiiiş..buyrunnnnnnnnn

aman ne uzun yazmışım..destan oldu..:kedi:

:asigim:

2006 senin pudra che de mevcut bacım 3.95 ingiliş ziterlini . . .

Bende dün bunları aldım kızlar...
tnimg0610.jpg

tnimg0611.jpg

tnimg0612.jpg

Sephoradan makyaj seti kızlarım için aldım sanırım bende ortak olacam renkler çok güzel
MAC D2 koleksiyonundan ruj...
MAC D2 koleksiyonundan renkli dudak nemlendiricisi...
MAC D2 koleksiyonundan Feline yoğun siyah göz kalemi...
Koleksiyon ürünü oldukları için 2şer tane aldım çünkü muhteşem ürünler ve devamı yok...

ay bayıldım yaaaaaaaaaaaahihoyyyt

merhaba canım öncelikle hayırlı olsun bende sipariş verdim bayadır istiyodum jel eyeliner acaba yanındamı fırçası geliyor? yoksa ayrı olarak mı aldın? çünkü ben fırçayı sipariş etmedim unuttum akannehir

Canım fırça ayrı satılıyor.
İstersen katalog bitmeden tekrar sipariş ver, çünkü o fırça olmadan kullanamazsın normal bir fırçayla.
Stokta kalmadıysa üzülme diğer katalogta yine indirimde.
Ben de alacağım.zemuszemus

avon delicate pink aldım bu ayki katologtan mat doğal bir pembe,çokta beğendim,sürülüşü de güzel kuru durmuyor.12 tl

Eklentiler

• $1595410927[1].jpg
    $1595410927[1].jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 19
X