Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzel şeyler almışsın güle güle kullan tatlım.noutregena ile body shop u kıyaslamısın tatlım hangisi daha iyi nemlendiriyo vs. ben de body shop var biince digerinden alsammı diye düşünüyorum yaşım 21 hangisini tavsiye edersin

Neoutrogena yı 2.tüp kullandım ,fena değil ...the body shop u ilk kez deneyeceği kıyaslama yaparım biraz kullanayım da....

Güle güle kullanın kızlar.....ben de bugun bişiler aldım...
The Body Shop indiriminden yararlandım,2 al 1 öde ve %30 indirim den bişiler aldım...diğerlerini de hafta içi almıştım....(Flormar Göz kalemi harika çıktı...yumuşak sürümlü,simli)
CIMG3038(500x281).jpg

flormar hangi renk merak ettim

Bihter aldıklarını güle güle kullan canım body shoptan aldığın papatyalı makyaj temizleyicisini kullandıktan sonra bilgi verirmisin bende kullanıyorum ama gözlerimde aşırı yanma yapıyor acaba sendede olacakmı yoksa benim gözlerim hassas diemi yanıyor cevap yazarsan sevinirim....

yanma mı yapıyor eyvah:1shok:henuz denemedim ,yarım şişe Garnier temzileyici var o bitsin diye bekliyorum,satıcı kız 1 damlası bile yeter 1 sene kullanırsınız falan diye anlatıyordu ama yanma yapıyorsa çok kötü neyse aldık artık denedikçe yazarım cnm

Bende dün bunları aldım kızlar...
tnimg0610.jpg

tnimg0611.jpg

tnimg0612.jpg

Sephoradan makyaj seti kızlarım için aldım sanırım bende ortak olacam renkler çok güzel
MAC D2 koleksiyonundan ruj...
MAC D2 koleksiyonundan renkli dudak nemlendiricisi...
MAC D2 koleksiyonundan Feline yoğun siyah göz kalemi...
Koleksiyon ürünü oldukları için 2şer tane aldım çünkü muhteşem ürünler ve devamı yok...

Bu cantayi gorunce bayildim ve hemen aldim tabi icindede hediyeler wardi..:p
Fa deodrant ve Fa douch krem..
cantam.jpg

boyle cok guzel paketler wardi hediyeler felan icinde bitaneda alcam galiba..zemuszemus

çok cici çanta canım..

güle güle kullan..

ben de bu tarz bişi arıyorum inş bulurum..opuyorumnanaktan

cnm bende ixoranın nununelerinden çok memnun kaldım . . .

parfümünü kullandıktan sonra kalıcılığı ve kokusundaki değişim bakımından yorum yaparsan sevinirim . . .

güle güle kullan ...

canım ixorayla ilgili fikrimi sormuştun bn cok sevdğim üç kokuyu aldım ama inan bana nefret ettim kokulardan kafamçokkarıştıkesınlıkle kullanamadım genzi yakan bi tuhaflık var bide sanki hepsi aynı kokuyomuş gbi geldi -tatlicadiarzu-kalıcılığı iyi sayılır ama tavsiye etmem d&p ve mystcal bu konuda ck daha ıyıleralkisalkisalkis numune ıstersen sana istediğin kadar gönderebılırım onları alınca bı suru numune verıyolardı kampanyadan

X