Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
handealan güle güle kullan malzemelerini.. rosense numunelerini nasıl elde ettin söylersen çok sevinirim.a.s.

rosensenin sitesine girdim mail attım numune istediğimi belirttim kargoyu ödersenis veriris dediler ok dedim 2,60 lira ödedim zaten baya sey yollamıslar degdi yani tatlım

son aldklarım:kedi:2-3 gün önce aldgm body shop seaweed serisinin devam ürünleri peeling ve kil maskesi,brazil nut saç maskesi ve düzleştirici balsamşutarafagitti su andan itibaren kozmetik orucuna grmş bulunmaktayımmm

resmi eklemeyi unuttum:smiley-cool:

sochic aldıklarını güle güle kullan canım...
Brazil nuttan memnun kalacaksın çok güzel bir ürün kullandıktan sonra saçlarda bi hacim ve ipeksi yumuşaklık oluşuyor iyi günlerde sür sürüştür...zemuszemus

Bunlarda benim dün akşam aldıklarım....

Barcelino yağı çok aradım ama buldum...
Yılan yağı...
Çam terebentinli şampuan...
Ve Sephoradan Far bazı Ve Allık...

bende rimel ve göz kalemi aldım rimel çok güzel çıktı

kalemi daha denemedim ama güzele benziyo

güle güle kullan canim su shock mascarayi cok merak ettim birisi bana övmüstü, böyle bakinca bana max factorunkini hatirlatti,

acaba kirpriklerin rimellenmis resminide ekleyebilirmisina.s

ay inş cnmm yaa zaten cok merak ediorum herkes övmüş,seaweed serisine zaten bayıldım değiştrmem bundan snra sositososito

Bunlarda benim dün akşam aldıklarım....

Barcelino yağı çok aradım ama buldum...
Yılan yağı...
Çam terebentinli şampuan...
Ve Sephoradan Far bazı Ve Allık...

güle güle kullan cnm allığına bayıldım rengi süper gözüküo

shiseido benefiance foundation b2 naturel light
loreal galame shine diamont 691 brown carat
loreal chocolete nudes 278 ruj
max factormaster touch under eye concealer
max factor miracle touch fountation 45 warm almond
lorealin hediyesi
loreal colorappeal platinıum golden brownfar
max factorun kide masterpıece beyond length maskara 140 burnished brown
max factor false lash effect mascara

ablacım bunlar harikaaa:1shok:
güle güleee kullannnnn :1hug:
ruja da bittim:cokacimcoook:

:1hug:

oh oh maşşallah hepsini güle güle kullan karemela sepetim .. stok yapmışın ha bunlar seni 1 sene götürür. kışlık turşu kurar reçel yapar millet bizim kız makyac malzemesi stokluyo zemuszemus

ablacım bunlar harikaaa:1shok:
güle güleee kullannnnn :1hug:
ruja da bittim:cokacimcoook:
sağol canım.:1hug: ruj yeni serisiymiş....
:1hug:

oh oh maşşallah hepsini güle güle kullan karemela sepetim .. stok yapmışın ha bunlar seni 1 sene götürür. kışlık turşu kurar reçel yapar millet bizim kız makyac malzemesi stokluyo zemuszemus
hea... anam saldırıyorum resmen..saç düzleştiricisi ve maşa almaya gittim güya...onlarıın yanına çerez bunlarda eklendi. :roflol:

waaaaeeeyyyy sevgi pötürcüğüm
gözümü de pörtlettin çiçeğim:1shok:

amma güzel ürünler almışsın bitanesiim güle güle kullaannn gül yüzlüm gerçi senin makyaja heeç mi heeç ihtiyacın yok emme olsun katalog güzelim öperim alnından
max factorcüler 1 ay yatacak sayende satışını yapmışlar ay başından toptan:roflol:

ayy,güzel sözlerine çok teşekkür ederim. güzeller güzelim benim...
sorma canım.görünce dayanamadım..max factorden hisse alacağım bu gidişledelikafadulden....

okypetecim güle güle kullan, false lash effect i çok merak ediyorum kullandığın zaman bir yorum yapabilir misin lütfen?

okypetecim güle güle kullan, false lash effect i çok merak ediyorum kullandığın zaman bir yorum yapabilir misin lütfen?

teşekkürler canım...maskarayı, kullandığımda yazarım fikrimi...uzmanının gözündeydi.çok güzel duruyordu...oyüzden aldım. bakalım bendede nasıl duracak...

bende rimel ve göz kalemi aldım rimel çok güzel çıktı

kalemi daha denemedim ama güzele benziyo

bu rimel görümcem de var..
çok güzel bence.
hatta geçen akşam sürmüştü kirpikleri alnına değiyordu nerdeyse..kaydirigubbakcemile3
merak edenlere tavsiye ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…