Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende rimel ve göz kalemi aldım rimel çok güzel çıktı

kalemi daha denemedim ama güzele benziyo

elifcn, güle güle kullan cnm...

kibelecim, estee ve dior çok methediliyor, sen de yorumlarını yazar mısın güle güle kullanınca kuzum :))

a.s.

elifcn, güle güle kullan cnm...

kibelecim, estee ve dior çok methediliyor, sen de yorumlarını yazar mısın güle güle kullanınca kuzum :))

a.s.

Ben kullanıyorum sana hemen cevap vereyim dedim Diorshow black out dolgunluk vermiyor ama çok yoğun bir şekilde siyah yapıyor ve kirpikler tel tel duruyor buda bakışların daha güzel görünmesini sağlıyor umarım yardımcı olabilmişimdir...

kıslar ben de bu gün cici niyetine bunları aldım akat sac spreyi,image maker far allık paleti,max factor siyah gööz kalemi,maybelline volum expres maskara,saloon sac fırcası,küçük sevmli şeylerde rosense den dün gelen numuneler yüz kremi göz bakım kremi maske peeling.epil agda bantı,,,,bu kaaaaaa

handealan güle güle kullan malzemelerini.. rosense numunelerini nasıl elde ettin söylersen çok sevinirim.a.s.

xsl marka lacivert rimel almıştım seneler önce:umursamaz:
değişiklik olsun die sürüyodum,beğeniliyodu ama şu an üste para verseler almam

güle güle kullanın, bitirin tekrar alın. kozmetik mağazalarını biz zengin etcez nasıl olsa:)))

kizlar bu sene renkli rimel modaymis kullanan varmi

Canım eğer renkli rimel alacaksan ben diorshow un mavi rimelini tavsiye ederim muhteşem bi rengi var ben 1,5 aydır kullanıyorum gözlerim kahverengi olmasına rağmen muhteşem duruyor her gören beğenip markasını soruyor alışveriş yaparken bile soranlar oldu...
İstersen testerindan sür 1 gün kullan eminimki memnun kalıp ertesi gün almaya gideceksin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…