Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebish canım ben kabukiden şimdilik memnunum bir kaç kez kullandım dökülme falan olmadı, zaten fiyatı çok uygun başka markadan almaya kalksan dünya para, ben bir dene derim

tşkler canımcım yorumun ilgin için.bnde öle yaptım zaten bugün nihayet siparişlerimi verebildim:) oriflamedende 2 tane fırça sipariş ettim ama en erken pzartesi teslim almaya gidebilicem.sabırsızlıkla bekliorum fırçalarımı.ağustos ayının katoloğunda indirimde bu ay fırçalar tek pudra fırçası indirimsiz oriflamedede var fırçalarda indirim.bi bakın diyemicem bnde an kala siparişimi vermişim bugün.3eylül son gündü ağustos siparişleri için.inş.iyi çıkarlar fırçalarım kendimce bir ton para ödeyecem.zaten kötülersede anlayamam ilk fırçalarım olacak kendileri hehehe SEVGİLER cicilerinizi hepiniz güle güle kullanın kızlarrr

avonun bütün fırçalarını,oriflameninde 2tane fırçasını aldım yani oriflame fırçalarını kullanan arklar varmı burda?? memnunlarmı acaba??? denzlide oturuyorum,ve yeni geldiğim için bilmiorm bu sölediğiniz mac,ınglot markalar varmı ama zaten bence çok pahalı ürünleri.makyaja yeni başlayan biri için avon fırçaları tatmin eder sanıyorum beniDD

Bugünde bunlar benim aldıklarım....
BODY SHOPTAN ALDIKLARIM....

Billberry colour saç rengini koruyan çözücü sprey 18.90tl
Guarana berry hacim veren şampuan 13.90tl
Guarana berry hacim veren saçkremi 16.90tl
Brazil nut kimyasal işlem görmüş saçlar için maske 21.90tl
Strawberry body butt 29.90tl
Born lippy strawberry dudak balsamı 8.90tl
((Bilberryy saç rengini koruyan sprey ve Guarana berry hacim veren saç kremi bedavaya geldi 2 al 1 öde kampanyasından dolayı))

WATSONS DAN ALDIKLARIM...

Beer bal ve bira özlü saç bakım şampuanı 5.99tl
Beer bal ve bira özlü saç bakım cilası 8.99tl
Watsons çilek ve yoğurtlu sıvı el sabunu 2.99tl
Çam terebentini,susam,hindistan cevizi yağları 4.00tl
Sarımsak yagı 9tl
Kagıt törpü 2.39tl
Banyo lifi 1.99tl

rosecim bayıldım aldıklarınahihoyyytkampanyadan yararlanmana sevindim,hepsini iyi günlerde kullan canımkaydirigubbakcemile5

Roseangel cim hepsini iyi günlerde kullan canım,süpermiş aldıkların
sür sürüştür,ooooooooohhh mis gibiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Aso tşk ederim cnm kampanya bayağı bi işe yarıo bence fırsatı kaçırmadan yararlanmak gerek....

ben de 3-5 bşi aldm ynebuyrunnnnnnnnn
body shop seaweed temizleme jeli ve nemlendiricisi,avon kırık uçlar için serum,essence ve manhattan glossları da cnm arkadasım almş

ben de 3-5 bşi aldm ynebuyrunnnnnnnnn
body shop seaweed temizleme jeli ve nemlendiricisi,avon kırık uçlar için serum,essence ve manhattan glossları da cnm arkadasım almş

sochic güle güle kullan canım iyi günlerde sür sürüştür inş. zemuszemus
essence ve manhattan ın bütün ürünleri çok güzel keşke tr de de olsa...

roseangel eet gördüğm kadaryla cok güsel ürünleri var ama malesef burda yok işte keşke gelsemafoldumben
liv cnm nemlendirici 29tl küsr,temizleme jeli de 22tl küsr

benimde yeni aldığım cicilerim ..
oriflame miss o edt kokusuna bayıldım
oriflame power shine pink punch
yerimseniben

Eklentiler

• $cat_main_1241588685.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 23
  • $miss o edt.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 23
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…