Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

avene güneş koruyucu nemlendirici=60 tl
pastel far=17 tl
rujlar 12 tl
fırçaların tanesi 3 tl

kızlar benimde dün aldıgım estee lauder farımmmm ...renkleri cok hosuma gitti tam benlik

fotoraf0001jds.jpg

güle güle kullanın kızlar farlarınıza bayıldımmm :dance:

güle güle kullan tatlım farlar cok güsel toprak tonlarından gitmişsn
evet canım tam benim renklerim çünkü:1rolleyes:teşekkür ederim
asom çok güzeller kuzum far paletine bayıldım iyi günlerde sür sürüştür
saol canımın içiŞenizpastelden ilk defa aldım deniycemzemuszemus
iyi gunlerde kullan balımmmmm rujların rengine bayıldm seker
bitanem dudakta çok güzel duruyor,tam nudelik,bayıldım renklerine bende:kedi:81 ve 131 rujların numarası denemek istersenhihoyyytteşekkürler livim
[
aso, liv, sochic güle güle kullanın. aso ve liv farlarınızın renkleri şahanee bayıldığım tonlar =)
teşekkürler canımŞeniz
aso ve liv85 renkleriniz harika valla tam benlikkk azcuk veren de süremm:):):):eek:
edaykin köpeğin olsun canımkaydirigubbakcemile3senden kıymetlimihihoyyyt
güle güle kullanın kızlar farlarınıza bayıldımmm :dance:
joeyfuncum saolŞeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar benimde dün aldıgım estee lauder farımmmm ...renkleri cok hosuma gitti tam benlik

fotoraf0001jds.jpg

livim sende güle güle kullan bitanem..fiyatı beni çatlatmak için yazmamışsın yinekaydirigubbakcemile3kaça aldın:jeyyar:toprak tonlarımı tam seçemedim ama pastel tonlar ve bayıldım..kutusuda çok şıkhihoyyyt

rosecim resimler devasa boyutta olduğu için tam göremiyorum:S,küçültme şansın varsa süper olur,güle güle kullan canım

eett saat 12,30dan beri gözümde far hiç bişicik olmadı ne çizgi ne renkte solma,uçma maşallah sabit duruo ama tabi btn gün evdeydim dışarda güneş,rüzgar farkeder mi bilememsırnaşık şey

bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ediyorum . . .

avene güneş koruyucu nemlendirici=60 tl
pastel far=17 tl
rujlar 12 tl
fırçaların tanesi 3 tl

nemlendiriciye iyi para vermişsin aso . . .
gülü gülü kullan . . .

fotoraf0001jds.jpg

gülü gülü kullan şeker . . .

15920939.mp4

img1743u.jpg

dr. hauschka daily face kit
buda bugün geldi
inş. memnun kalırım daha önce kullanan oldumu?

çilaktan mı aldın cnm ?

bugün watsons'a attım kendimi ve işte sonuç :)

1-4.jpg

flormar tekli far, claries 5li palet (bunu claries ten aldım), maybelline define a lash maskara, flormar ojeler, nivea oksijen power canlandırıcı gece ve gündüz kremi, aseton, 4 yönlü küp törpü, aplikatörler,bigudi, emily gri göz kalemi

farların swatchları

Resim007-1.jpg

Resim009.jpg

1-4.jpg

flormar tekli far, claries 5li palet (bunu claries ten aldım), maybelline define a lash maskara, flormar ojeler, nivea oksijen power canlandırıcı gece ve gündüz kremi, aseton, 4 yönlü küp törpü, aplikatörler,bigudi, emily gri göz kalemi

farların swatchları

Resim007-1.jpg

Resim009.jpg

canım farlarına bayıldım.renkleri dokusu şahane duruyo,iyi günlerde kullan..birde fiyatlarını öğrenebilirmiyim farların roxecimŞeniz

Kızlar Sephora far bazını şiddetle öneriyorum
Benim göz makyajım çok çabuk bozulurdu, bazdan sonra akşama kadar bozulmadan kalıyor makyajım
Farkı görmeniz için :

3821505808_090cee6ec2.jpg

1-4.jpg

canım güle güle kullan aldıklarını :)
ufak bi sorum olucak oxygen powerları kaça aldın?

X