Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sparişlerim :

Clinique Lash Definition kullanan var mı arkadaşlar ?
İlk olacak benim . . .

:1ninca:

bu clinique high definition a benziyo sanki ya :) ben kullanıom ondan daha doorusu aldım ama bi kere sürdüm daha beğendim güzel gibi :) sana da hayırlı olsun

:kahve: şampuanım ve saç kremim;
Eki Görüntüle 22416
arada kullandığım kepek şampuanım;
Eki Görüntüle 22417
:1closedeyes:
Eki Görüntüle 22420
koltuk altımopuyorumnanaktan;
Eki Görüntüle 22422
aktardan aldığım hint yağım;
Eki Görüntüle 22423
asetonum;
$Resim 062.jpg

bihter güle güle kullan canımm

bunlarda benim bugün gelenn siparişlerim..
she makyaj paleti allığı ve ruju çok sevdim, stila lipgloss
resim489.jpg

otobronzanım ve revlon 5 tonda fondotenim bronzlaştıkça koyulaştırıcam:))
resim480r.jpg

benefit beam kitim küçücük ama çok şirin tekrar almayı düşünüyorum, carmina terracota, v.s. stik allık muhteşem birşey inanılmaz doğal soğuktan kızarmış gibi, kesinlikle allık gibi durmuyorzemuszemus:kedi:
resim481.jpg

canım ürünlerini kaça aldın:tomato:

bu clinique high definition a benziyo sanki ya :) ben kullanıom ondan daha doorusu aldım ama bi kere sürdüm daha beğendim güzel gibi :) sana da hayırlı olsun

teşekkürler lac . . .

clinique maskarayı merak ediyordum bu set biçiminde 2 li kirpik kıvırıcısıda mevcut bana 50 TL ye geldi denemeye değer diye düşündüm 1ini zaten arkadaşıma vereceğim . . .
beğenirsem devam ederim sositososito dior show a 50 TL bayılana kadar gerçi o da çok uzun süre gidiyor . . . :1closedeyes:

resim489.jpg

resim480r.jpg

benefit beam kitim küçücük ama çok şirin tekrar almayı düşünüyorum, carmina terracota, v.s. stik allık muhteşem birşey inanılmaz doğal soğuktan kızarmış gibi, kesinlikle allık gibi durmuyorzemuszemus:kedi:
resim481.jpg
çok begendım aldıklarını cnm fıyatlarını ve nerden aldıgını yazar mısın özellikle fondoten ve allığı_

resim489.jpg

resim480r.jpg

resim481.jpg

cnm çok begendım aldıklarını fiyatlarını ve nerden aldıgını yazar mısın?

saol cnm bnm eet cok memnunm hatta memnun kaldgm tek siyah göz kalemi dieblrm bu 3.alışım bende kalem cok akar ama bunda böle bi sorun yok rengini ii verio sürümü de kolay e daha ne olsun

saol cnm bnm eet cok memnunm hatta memnun kaldgm tek siyah göz kalemi dieblrm bu 3.alışım bende kalem cok akar ama bunda böle bi sorun yok rengini ii verio sürümü de kolay e daha ne olsun

hangisi bu peki bende aldim bir kere stay on eye pencil ama memnun kalmadim sürülmesi cok uzun sürüyor yani kac kere üstünden gecmem gerekiyroki siyahlik versin

hmm stay on siyah benmki cnm cok memnun kaldım eet ben de iice kara istedgm için üstnden geçmem gerekio ama tek kat bile güsel bi siyah verio bnm için n önmli şey akmaması bu da cok şkr sabitlenio nası oluosa

hmm stay on siyah benmki cnm cok memnun kaldım eet ben de iice kara istedgm için üstnden geçmem gerekio ama tek kat bile güsel bi siyah verio bnm için n önmli şey akmaması bu da cok şkr sabitlenio nası oluosa

evet akmiyordu, ama ben tek sürdügüm zaman renk vermyiordu, belkide kurumustu bilemem
ama senin memnun kalmana sevindim iyi günlerde kullan

herkes gulle gule kullansın cicilerini

sochic mac allıgı toz allık mı mac diger ürünleri nedir isimlerini ve fiyatları yazabilir mısın cnm

kesinlkle akmıo cnm.teşekkr ederm daha iileri senin olsun:içelim:
livcim eet toz allık springsheen cok güsel rengi tavsiye ederim fiyatı 43lira,diğer ürün de face&body fndötn o da 68lira,küçük kutu sephora far bazı hacerin bloğunda gördüm fiyatı da uygun geldi ne zmandr aklımdaydı bakiim dedim 15lira falandı elimin üstnde swatch yaptım evde acaip farkedio rengi baya canlı gösterio sanki bambaşka renkmiş gibi duruo bazsız

cnm toz allıklar ucuk gidiyor sinir oluyorum :sinifsinif: far bazı hiç kullanmamıstım fiyatıda cok uygunmus kesinlikle deneyecegim bilgiler için sagol bitanem

hmm bende pek uçmaz allık cnm su ana kdr sinir eden tek allık oldu o da maybelline köpük allık rengne ölüo biterek aldım hele o ışıltı ama sürüorumm amannn bi bakmışım yüzüm gözüm ışıl ışıl parlıo ama renk namına bi halt yokkk oysaki ne hayallerim vardı:1closedeyes:far bazını dene cnm renk verme yönünden 10 puan aldı benden bakalım inş göz kapağında topaklanma yapmaz ve uçmaz da

şekerler
she palet 10tl markofoniden,stila hediye,
revlon fondotenle victorias secret allık 23dolar brigittesten
st.tropez otobronzan 45di galiba,çilekten
benefit kit 21tl,çilekten
carmina terracota 15, markofoniden

X