Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

abbo asla öle koku alamam ya ii cesaret vereliniortak
ben denicem üzerinden 1 gün geçiricem yağmurlu havada güneşil havada kokluuuucam falan fişmekan . . .
koku çok ciddi mesele bana göre . . .

watsons lip sun block... müthiş bir pembesi var bayılıyorum . . . :asigim: güle güle kullanın . . .

Bende geri götürdüm sabuncum içime sinmedi düşündüm kokladım bütün gece yok dedim idare eder bi koku ama kullanamıcam diye düşündüm:)

canim far bazi olarak ne surdunn

canımcığım fb ;

hacer arkadaşımız bu sürüm testini bizlere göstermiş yani namı diğer dıngıltır kılalıçası
far bazı olarakta sephora kullanmış çıtır kız . . .

çokta güzel netice almış opuyorumnanaktan

Bende geri götürdüm sabuncum içime sinmedi düşündüm kokladım bütün gece yok dedim idare eder bi koku ama kullanamıcam diye düşündüm:)

canım iyi yapmışsın bi bayanın kokusu çok mühim saçıda öyle bence . . .
içine sinmediyse fena yani . . .

koku bakımından bana ne tür kokulardan hoşlandığını ve ten rengini söylersen sana yardımcı olmaya gayret ederim fiyat-performans analizi sunarım . . . yerimsenibenkaydirigubbakcemile3yerimseniben

Hanımlar güle güle kullanın aldığınız cicileri..
O bu değil de hacerin far bazı süpermiş, vallahi de tallahi de..
kaydirigubbakcemile5

sephoralandım bu günhihoyyyt
terekotam=29 tlsüper bi ışıltı veriyo bayıldım:asigim:
far bazım=15 tlgerçekten çok fark ediyoyerimseniben
beyaz toz far=12 tlışıltısı çok güzel:lepi:
chanel parfüm testerlerim,küçük beyaz kaptakide estee nemlendirici(çingenelik edip zor aldım onuda:dilcikar:)çok cimriler hiç tester vermiyolarmirmirmirmir

hacercim sephora far bazı ne kadar? ben inglot kullanıyorum çok memnunum, ama bitince onu deneyeyim

dicektim ki asom yazmış:))

chanel parfüm testerlerim,küçük beyaz kaptakide estee nemlendirici(çingenelik edip zor aldım onuda:dilcikar:)çok cimriler hiç tester vermiyolarmirmirmirmir

vayyy far bazı hee :lepi:
ayyy ilahi güldürdn beni kanka heee :roflol:

aldıkların süpermiş cidden canm yaa,benmde alşverişe çıkmam gerek,iyi oldu hatrlattığın hihoyyyt
güle güle kullan kankam benm Şeniz
terekotana bittim :nazar:
bide o beyaz ışıltını kullanda bana da bilgi ver kanka :smiley-cool:

ay rengi çok tatlııııı.. güle güle kullan asokaydirigubbakcemile5.. 29tl demişsin hem de böle bi marka için şaşırdım.. kızlar nerde var bu sephoralar? anadolu yakasında desem?? ya da bütün tekin acarlarda bulunur mu, fiyat aynı mıdır? cahal bacınızı bi aydınlatın mafoldumben

bende bende bende hihoyyyt
fondöten cidden çok iyiymiş yerimseniben

mor şişe asetonsuz tırnak temizleyicisi: 3 TL
L'oréal infallible Fondöten : 45 TL
Ojelerin 1 tanesi: 2 TL
Sünger: 4TL
Maybelline Göz Farı: 9 TL

dsc02566s.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hacercim sephora far bazı ne kadar? ben inglot kullanıyorum çok memnunum, ama bitince onu deneyeyim

dicektim ki asom yazmış:))
kalbim temizmiymiş diyim yoksa kalplerimiz birmi ne desem bilemedim:roflol:
vayyy far bazı hee :lepi:
ayyy ilahi güldürdn beni kanka heee :roflol:

aldıkların süpermiş cidden canm yaa,benmde alşverişe çıkmam gerek,iyi oldu hatrlattığın hihoyyyt
güle güle kullan kankam benm Şeniz
terekotana bittim :nazar:
bide o beyaz ışıltını kullanda bana da bilgi ver kanka :smiley-cool:
gülücek ne var la cahil karı:mymeka:far bazı olm sen ne anlarsın:smiley-cool:bikerem makyejini sabitliyo,rengini daha güzel yapıyolaelaelaelaelaekullanıcam tabi ama sana bilgi vermicemlülülülülülüsaol kankaŞeniz
ay rengi çok tatlııııı.. güle güle kullan asokaydirigubbakcemile5.. 29tl demişsin hem de böle bi marka için şaşırdım.. kızlar nerde var bu sephoralar? anadolu yakasında desem?? ya da bütün tekin acarlarda bulunur mu, fiyat aynı mıdır? cahal bacınızı bi aydınlatın mafoldumben
saol december,evet gayet uygun fiyatı üstelik çok kaliteli

asocum nirden aldın ki
december sormuştu,yazmıştım.meğer boşa yazmışım:1shok:çıkmamış yazım:gitme:
kızlar ben bakırköy capacity den aldım,ama astoriada da var esentepedeki..hani şu özcanla meltemin dizisi vardı..ece sükanın ışıklı bi residansı vardı..orda çekilmişti..avrupa yakasında buralarda bulabilirsiniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar gule gule kullanının aldıklarınızı

asom ya su sephoradan aldıgın beyaz sey ne ise yarıyor gulüm bilmedigim ne kadar cok sey varmıs

bi de o terracotta allık mı o nedir

X