Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ben de bu parfümü aldım hiç kokusunu bilmeden..Kullanan varmı aranızda sizlerinde yorumlarını alayım bana idare eder gibime geldi

Ben de bu parfümü aldım hiç kokusunu bilmeden..Kullanan varmı aranızda sizlerinde yorumlarını alayım bana idare eder gibime geldi

hiç kullanmadım bebişim ama alix avien güzeldir heralde senin içine sindimi sık anacum sen her halinle güzel kokarsun miz kokulu kokarcamopuyorumnanaktan

hiç kullanmadım bebişim ama alix avien güzeldir heralde senin içine sindimi sık anacum sen her halinle güzel kokarsun miz kokulu kokarcamopuyorumnanaktan

eheheh sağol canım içime sindide yaz için biraz ağır gibi geldi ama neyse idare eder şimdilik :)

güle güle kullanın şekerler..
dr. hauschka kullanan oldumu diye sordum ama kimse kullanmadı heralde
HULİCİM sen almanyadasın dimi n yardımcı olabilirmisin bana aldım ama şimdide çekiniyorum kullanmaya en son doktor tavsiyesiyle kullandığım kremlerden sora

Kızlar Sephora far bazını şiddetle öneriyorum
Benim göz makyajım çok çabuk bozulurdu, bazdan sonra akşama kadar bozulmadan kalıyor makyajım
Farkı görmeniz için :

3821505808_090cee6ec2.jpg

çıtırımmmm o nası bi şi yaaaa . . .
bende istiyorum bendeeee . . .

örnek gösterimlerin için teşekkür ederiz . . . opuyorumnanaktan

koklamadan niye aldın hedaye mi geldi ?

canım güle güle kullan aldıklarını :)
ufak bi sorum olucak oxygen powerları kaça aldın?

gule gule kullan canimcimm bu nivea oxygenler ne icin

roxi mügişim güle güle kullan anacum çok şekerleyopuyorumnanaktan

sweetyeva,prenses,edam teşekkür ederim:) oxygen power canlandırıcı gündüz ve gece nemlendirici bakım kremi prensescim, niveanın normal nemlendiricisini kullanıyordum ama yüzüme ağır geldi bunlar çok hafif %15 saf oksijen içeriyor hücre yenilemeye yardımcı. sweetyevacım watsonsda kampanya vardı gündüz ü alana gece hediye 16 tl

çıtırımmmm o nası bi şi yaaaa . . .
bende istiyorum bendeeee . . .

örnek gösterimlerin için teşekkür ederiz . . . opuyorumnanaktan

koklamadan niye aldın hedaye mi geldi ?

Bir sürü parfüm kokladım mağazada sonra kokuları ayırt edemeyince bende seçtim ordan bunu...
Asocum şekerli değil kokusu S:

CIMG2946(500x375).jpg

güle güle kullanın kızlar ben de dün bunları aldım..
garnier temizleyici ve nemlendirici,nivea bronzlaştırıcı mendıl çok övülmüştü denemek için aldım,Rimmel fondoten tavsiye üzerine aldım,watsons lip sun block...

ben en son bunu aldım kızlar
ama pek memnun kalmadım her defa gözmün içine giriyor ve çok acıtıyor.sanırım ince uçlu olmasından dolayı :KK43:

Bir sürü parfüm kokladım mağazada sonra kokuları ayırt edemeyince bende seçtim ordan bunu...
Asocum şekerli değil kokusu S:

abbo asla öle koku alamam ya ii cesaret vereliniortak
ben denicem üzerinden 1 gün geçiricem yağmurlu havada güneşil havada kokluuuucam falan fişmekan . . .
koku çok ciddi mesele bana göre . . .

CIMG2946(500x375).jpg

garnier temizleyici ve nemlendirici,nivea bronzlaştırıcı mendıl çok övülmüştü denemek için aldım,Rimmel fondoten tavsiye üzerine aldım,watsons lip sun block...

watsons lip sun block... müthiş bir pembesi var bayılıyorum . . . :asigim: güle güle kullanın . . .

CIMG2946(500x375).jpg

ben en son bunu aldım kızlar
ama pek memnun kalmadım her defa gözmün içine giriyor ve çok acıtıyor.sanırım ince uçlu olmasından dolayı :KK43:

bu da benim makyaj setimm çilektenn hihoyyythihoyyyt

03986668514.jpg

hayırlı olsun fıstıklarhihoyyyt

sweetyeva,prenses,edam teşekkür ederim:) oxygen power canlandırıcı gündüz ve gece nemlendirici bakım kremi prensescim, niveanın normal nemlendiricisini kullanıyordum ama yüzüme ağır geldi bunlar çok hafif %15 saf oksijen içeriyor hücre yenilemeye yardımcı. sweetyevacım watsonsda kampanya vardı gündüz ü alana gece hediye 16 tl

guzelmis canimcimm oksijen hucre yenilenmesi icin faydali iyi bi urun almissin gule gule kullan seker

X