Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sochic
güle güle kullan canım fondoteni daha önce kullandınmı bende almayı düşünüyorum ama karar veremedim sally hansen airbrush,diorshow spray, mac face&body aynı özellikteler ama hangisi daha iyidir bilemedim gerçi aralarında ciddi fiyat farkı var sh 38tl, dior 50-60 dolar arası değişiyo piyasada rica etsem bi eline falan az bişey deneyip ıslatabilirmisin çünkü bunların en büyük özelliği denize girince bile akmaması gerektiği

canım ben yüz makyajı için aldım bnu daha cok o yüzden hiç öle bi özelliğini sormadım ama sürdüğüm zaman ıslatırım tabiki

cnm brigittes kargo ne kadar tutuyor daha onceden hiç ortadan alısveris yapmadım
aldığın ürün bedeline göre değişiyor canım arttıkça artıyo ben 7-8 dolar civarı bişey ödedim

canım ben yüz makyajı için aldım bnu daha cok o yüzden hiç öle bi özelliğini sormadım ama sürdüğüm zaman ıslatırım tabiki

sağol canım bekliyorum

cnm toz allıklar ucuk gidiyor sinir oluyorum :sinifsinif: far bazı hiç kullanmamıstım fiyatıda cok uygunmus kesinlikle deneyecegim bilgiler için sagol bitanem

livim bende düşünüyorum far bazı çok istedim hatta hacer bacıya tembih ettim inglottan bakıcaktı bana fiyat alıcaktı ama unuttu :a015:

sen inglot denedin mi ?
acaba hangisi daha iyi ?

Elizabet te var ucu fırçalı emme velakin 60 Lira civarında ki asla virmem Trabzonda da başka bulamadım :çok üzgünüm:

kesinlkle akmıo cnm.teşekkr ederm daha iileri senin olsun:içelim:
livcim eet toz allık springsheen cok güsel rengi tavsiye ederim fiyatı 43lira,diğer ürün de face&body fndötn o da 68lira,küçük kutu sephora far bazı hacerin bloğunda gördüm fiyatı da uygun geldi ne zmandr aklımdaydı bakiim dedim 15lira falandı elimin üstnde swatch yaptım evde acaip farkedio rengi baya canlı gösterio sanki bambaşka renkmiş gibi duruo bazsız

sephora gözde birikme yapmazsa alacağım inşAllah . . .
haberini bekliyoruz cnm :1ninca:

livim bende düşünüyorum far bazı çok istedim hatta hacer bacıya tembih ettim inglottan bakıcaktı bana fiyat alıcaktı ama unuttu :a015:
sen inglot denedin mi ?
acaba hangisi daha iyi ?

bebegim inanır mısın bugune kadar ingottan tek birsey almadım cok merak ediyorum urunlerini

avene güneş koruyucu nemlendirici=60 tl
pastel far=17 tl
rujlar 12 tl
fırçaların tanesi 3 tl
iyi gunlerde kullan balımmmmm rujların rengine bayıldm seker
şekerler
she palet 10tl markofoniden,stila hediye,
revlon fondotenle victorias secret allık 23dolar brigittesten
st.tropez otobronzan 45di galiba,çilekten
benefit kit 21tl,çilekten
carmina terracota 15, markofoniden
fıstıgım ben brigittes da allıgı goremedim mafoldumben ...bi de tatlım sana zahmet bana numarasını yazar mısın ?

kızlar benimde dün aldıgım estee lauder farımmmm ...renkleri cok hosuma gitti tam benlik

fotoraf0001jds.jpg

yeni gördüm bu başlığı :dance:

pict9723hc4.jpg

dior renkli nemlendiricimi çok seviyorum 2. bu sırnaşık şey
body shop e vitaminli göz kremini bilmiyorum ilk defa denicem inşallah iyidir göz altı önemli sonuçta :bbo:
bademli dudak kremini de bugun aldım dudaklarım çokk çatlamıştı sürdüm çok iyi geldi 1saat falan durdu çok farketti a.s

hımm evet body shopun e vıtamınlı goz cevresı kremını bende kullanıyorum ayrıca yıne e vıtamınlı ve gunes koruyucu olan bır yuz kremını kullanıyorum body shopun cok memnunum.aaa tabıkı bıde body shopun tırnak ustu torpusu:))))gercekten cok ıse yarıyor.ben kullanıyorum ama esım benden cok kullanıyor:)))benım sonucta oje surme olayım var ama o kullanınca gercekten herkesın dıkkatını cekıyor.cok guzel gorunuyor.tavsıye ederımkaydirigubbakcemile2

aso, liv, sochic güle güle kullanın. aso ve liv farlarınızın renkleri şahanee bayıldığım tonlar =)

livim pek güzel far paletin güle güle kullan
brigitteste arama motorundan bulursun canım onu victorias secret diye arat zaten 5-6 tane vs ürünü var, allıkta 1 taneydi başka rengi yoktu canım flushmıydı neydi adı şimdi evde değilim bakamıyorum

X