Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullanın kızlar ben de bugün bunları aldım..
CMGELR4334F(500x422).jpg

bihter güle güle kullan canımm

bunlarda benim bugün gelenn siparişlerim..
she makyaj paleti allığı ve ruju çok sevdim, stila lipgloss
resim489.jpg

otobronzanım ve revlon 5 tonda fondotenim bronzlaştıkça koyulaştırıcam:))
resim480r.jpg

benefit beam kitim küçücük ama çok şirin tekrar almayı düşünüyorum, carmina terracota, v.s. stik allık muhteşem birşey inanılmaz doğal soğuktan kızarmış gibi, kesinlikle allık gibi durmuyorzemuszemus:kedi:
resim481.jpg

Sephora Isıtıcılı Kirpik Kıvırıcı - 39,90 TL
3821418844_554b7e9cb4.jpg

Sephora Transparan Far Bazı - 14,90 TL
3820614323_a0b978a346.jpg

hayırlı olsun kızlar:sm_cool::teytey:a.s.

kızlar hepinizi ii gunlerde kullanın

benefit beam kit içindekıler nedir 3 ü de ruj mu yandakı da far gibi duruyor ...stik allıgın rengi tam olarak nasıl ?

sephora nın kıvırıcısı cok degisik duruyor merak ettim dogrusu

1103.jpg
max faktr kalıcı ruj tam anlamıyla harıka dudagımda renkgı abartmıyım 12 saat kalıyodur belkı daha fazla benım dısarda klama saatımle konusuyorum
avon sılver goz kalemım grı rengı cok sevıyoum ve avonun bu rengını bıtıyorum :lepi:
lancome allık tam bı harıka cok sguzel bır renk verıyor cok memnun kaldım :lepi:
gunluk bkullanayım dıye avondan ruj aldım bır ucu ruj dıgerı parlatıcı gıbı bısey tadı cok tatlı yaaa :S ıster ıstemez aldım tadını ama ffarklı bı tad mıdem kalktı gıbı oldu ama surmem onu ben sadece rujunu kullnırum

dingiltere kraliçesi, ebişim gle güle kullanın

çikalatagelin, cloud, prensesfb teşekkürler kıızlar

kızlar hepinizi ii gunlerde kullanın

benefit beam kit içindekıler nedir 3 ü de ruj mu yandakı da far gibi duruyor ...stik allıgın rengi tam olarak nasıl ?

sephora nın kıvırıcısı cok degisik duruyor merak ettim dogrusu

canım bir tane lipgloss, 1 highbeam, 1 moonbeam var yanındakilerde far
stik allık siyaha çok yakın vişne çürüğü gibi duruyor ama sürünce kırmızı, açık resmini koysam simsiyah görünecek bişey belli olmayacak zaten diye koymadım, bi ara sürüp koyarım resim

cnm bende cilekte gormustum benefit beam kit inanılmaz kullanıslı duruyor acaba bende mı alsam ...

stik allıga doğal soğuktan kızarmış gibi bir goruntu veriyor demıssın ya o yuzden inanılmaz merak ettim :)

bence al canım 20tl nelere vermiyoruz küçük ama fiyat uygun tam boylarına denemeden para vermektense önce küçük boyunu alıyım demiştim bende:))
farlarını deneyebildim henüz çok beğendim

allığı çok beğendim canım benim rengim soluktur genelde, toz allıklarıda fondotensiz sürünce güzel durmuyor, onun için bu ürün öyle fazla makyaj yapmayım ama cildimde soluk gözükmesin yanaklarım doğal kımızı gibi gözüksün diyorsan 10 numara bir ürün. fiyatta çok uygun ben diğer renklerini araştırıyorum şimdi, birde ben açık tenliyim kız kardeşim esmer onda pek belli olmadı koyu tenlilere uygun değil açıkçası

sparişlerim :

Clinique Lash Definition kullanan var mı arkadaşlar ?
İlk olacak benim . . .

:1ninca:

bihter güle güle kullan canımm

bunlarda benim bugün gelenn siparişlerim..
she makyaj paleti allığı ve ruju çok sevdim, stila lipgloss
resim489.jpg

otobronzanım ve revlon 5 tonda fondotenim bronzlaştıkça koyulaştırıcam:))
resim480r.jpg

benefit beam kitim küçücük ama çok şirin tekrar almayı düşünüyorum, carmina terracota, v.s. stik allık muhteşem birşey inanılmaz doğal soğuktan kızarmış gibi, kesinlikle allık gibi durmuyorzemuszemus:kedi:
resim481.jpg

hayatım döktürmüşsün yinehihoyyytve yine yeniden aldıklarına bayıldım:asigim:güle güle kullan canım benimŞeniz

sabunum benim gule gule kullan guzelim

sehnsucht cnm kitin içindekıleri ben ayırt edemedim hangisi ruj ?digerleri tam olarak ne işe yarıyor birisinin yuze ısıltı verdigini biliyorum ama digeri nedir

liv canikom şimdi hepsini dnedim en baştaki ruj aslında parlatıcı desek daha yerinde olur öyle aman aman bi renk vemiyo
yanındaki moonbeam en soldakide highbeam ikisinin arasındaki tek fark birinin pembemsi bi ışıltı vermesi diğerinin ten renginde bi ışıltı vermesi
bence tam boylarına para vermeye değmez alırsan bundan al bi dene önce derim 2,5 gram herbiri
tabi ben makyajsız yüzüme sürdüm fondoten üzerine sürsem nasıl olur bilmiorum belki o zaman daha hoş gözükür
en kısa zamanda dener söylerim cicim

X