Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bunlar da benim yeni cicilerim kızlar

laura mercier primer --> beklentilerimin aksine çok fos çıktı,lauraya yakışmadı
avon eyeliner kalem --> iyi güzel ama çok açık renk beğenmedim
avon rujlarım --> çok şekerler hepsi zemuszemus
avon allık --> o ne güzel pırıltı,bronzluk:1shok: şaşırdım açıkcası,buradaki yorumları okumadan önce sipariş etmiştim..gerçekten haklısnız çok güzel:lepi:
avon mineralli far nude--> ben bunu her yerime bulaştırırım ya neyse :eek:
flormar 5li far --> rengarenk,baktıkça içim açılıyor kaydirigubbakcemile2
benefit georgia allık--> şeftalinin en açık tonunda,abartılı renk vermeyen bence daha çok pudra gibi kullanıma uygun çok güzel amaa :kedi:
avon parlatıcı --> 2 rengini almıştım ama birini bulamadım, çok güzel ama tabiki yapışıyor abartılı olmayacak şekilde,renkleri güzel ama minnacık:gitme:
high beam benefit --> pırıl pırıl,şıkır şıkır...süper bir görüntü oluyor yanakta opuyorumnanaktan

canım çok güzel hepsi güle güle kullan
keşke l. mercieri almadan bi sorsaydın :)
verdigin paraya değmeyen bi ürünü ne yazık ki...

onun dısında avon kullanmam diyen ben bu allık yorumundan sonra merakıma yenilip alıcam sanırım :)

avonun o allığından ben de aldım geçen gün ama kullanmak nasip olmadı daha...burdaki yorumları okuyunca içim rahat etti bayazemuszemus
bi deee çilekten benefit high beam aldım dayanamayıpkaydirigubbakcemile3 bakalım nezaman gelecek kargom merakla bekliyommm

onun dısında avon kullanmam diyen ben bu allık yorumundan sonra merakıma yenilip alıcam sanırım :)
smashbox alıcaktım,lauranın adına güvendim
neyse olur arada böyle bozuntular

avonun o allığından ben de aldım geçen gün ama kullanmak nasip olmadı daha...burdaki yorumları okuyunca içim rahat etti bayazemuszemus
bi deee çilekten benefit high beam aldım dayanamayıpkaydirigubbakcemile3 bakalım nezaman gelecek kargom merakla bekliyommm

benimki 1haftadan kısa sürede gelmişti valla,şaşırttı beni..seninki de erkenden gelir inşallahyerimseniben

çilekten 10-15tane high beam alıp bu işin ticaretini mi yapsam ne sırnaşık şey:nazar:

herkes alışverişteymiş haftasonu, güle güle kullanın. highbeami çok merak ettim tester boyunu sipariş ettim..birde otobronzan sipariş ettim birde kullanmayı bilsem leke bırakıyo fln diyorlar kullananlar yazabilirlermi nasıl kullanılıyor ve bi zararı varmı??
bende dün gezdim biraz watsons ve sephoraya, gncye gittim süper indirimler var, inglottada 30 far129tlymiş saat 10a geliyordu girip bakamadım, fiyat iyide farları nasıl? çok far kullanan biri değilim ama fiyat acayip cazip almaya değermi??
bunlarda benim aldıklarım nivea kampanyası vardı 2 güneş ürününe çanta hediye...
revlon ve versace kapatıcı ikiside 10ar tl, birini watsonsdan birini ggden aldım tester boyu ama versace olan, rengi koyu geldi ama esmer olanlara süper olur simli çünkü
watsonsda göz kalemi ve dudak kalemi çok ucuz pastelin kampanyası vardı, deotorantta kampanya var 2si 7,90
sephoradanda göz kalemi almıştım 3küsür gibi birşeye kalmamış...yine
sephoradan parfüm seti almıştım 7 tane 10ml vanilya serisi 27,50tl
ebayden aldığım fırça seti 5 para etmez:dilcikar:
ve freshline yüz yıkama ve havuç maskem,
gncdende vitamin ve kilo aldırıcı bişey aldım, birde c vitamini kremi 8tl

zizel047.jpg

zizel030b.jpg

zizel037.jpg

zizel038.jpg

zizel043.jpg

zizel045.jpg

teşekkür ederim canımmopuyorumnanaktan
liv güle güle kullan sür sürüştür canım(bu arada mavi su ne olaki??)

cnm güle güle kullan . . .
kapaklı fırçasından neden almadın bak tekrar satışta ben çok memnunum . . .
mavisuyu bende düşünüyorum canım sen memnun musun ve nasıl kullanıyorsun ?​
gule gule kullan tatliskomm

canlarım beniiiiiim cok sagolun

mavi su fön öncesi saça surdugumuz sprey yani... fönün zararlı etkilerinden sacı korudugunu soylenıyor

sabuncummmm walla ben cok memnunum sacı yumusacık yapıyor tavsiye ederim gülüm bu arada tatlım tam bir e.m manyagı oldum ev e.m gecilmıyor
cnm o senin aldıgını baby kabukıye cok benzettgim için almadım bu tarz birseye ihtiyacım vardı bu aldıgım flat top ...long handled onceden almıstım onu pek begenmedim bu cok daha ii sanada tavsiye ederim tatlım
opuyorumnanaktan

herkes alışverişteymiş haftasonu, güle güle kullanın. highbeami çok merak ettim tester boyunu sipariş ettim..birde otobronzan sipariş ettim birde kullanmayı bilsem leke bırakıyo fln diyorlar kullananlar yazabilirlermi nasıl kullanılıyor ve bi zararı varmı??
bende dün gezdim biraz watsons ve sephoraya, gncye gittim süper indirimler var, inglottada 30 far129tlymiş saat 10a geliyordu girip bakamadım, fiyat iyide farları nasıl? çok far kullanan biri değilim ama fiyat acayip cazip almaya değermi??
bunlarda benim aldıklarım nivea kampanyası vardı 2 güneş ürününe çanta hediye...
revlon ve versace kapatıcı ikiside 10ar tl, birini watsonsdan birini ggden aldım tester boyu ama versace olan, rengi koyu geldi ama esmer olanlara süper olur simli çünkü
watsonsda göz kalemi ve dudak kalemi çok ucuz pastelin kampanyası vardı, deotorantta kampanya var 2si 7,90
sephoradanda göz kalemi almıştım 3küsür gibi birşeye kalmamış...yine
sephoradan parfüm seti almıştım 7 tane 10ml vanilya serisi 27,50tl
ebayden aldığım fırça seti 5 para etmez:dilcikar:
ve freshline yüz yıkama ve havuç maskem,
gncdende vitamin ve kilo aldırıcı bişey aldım, birde c vitamini kremi 8tl

zizel047.jpg

zizel030b.jpg

zizel037.jpg

zizel038.jpg

zizel043.jpg

zizel045.jpg

bitanem bayıldım aldıklarına:asigim:güle güle kullan canım arkadaşım

sehnsucht hayırlı olsun aldıkların canım
bir inglot manyağı olarak bu yaz fırsatını kaçırmamanı öneririm
ben artık yalnızca inglot farlarını kullanıyorum
hem istediğin rengi seçebiliyorsun, hem istediğin kadar seçebiliyorsun, hem de farları çok güzel
öneririm düşünüyorsan a.s.

slm kızlar tatilden yeni geldım çok güzel şeyler almışsınız...ben de iş çıkışı bunları aldım SHE mor rimel ve Catherine Arley Pudra (çook beğendim) :banana:
CMG34RDF8(500x375).jpg

sehnsucht hayırlı olsun aldıkların canım
bir inglot manyağı olarak bu yaz fırsatını kaçırmamanı öneririm
ben artık yalnızca inglot farlarını kullanıyorum
hem istediğin rengi seçebiliyorsun, hem istediğin kadar seçebiliyorsun, hem de farları çok güzel
öneririm düşünüyorsan a.s.
sağol tatlım du bi sitesine bakıyım akşam girip bakamadım acaba çokmu küçük farlar çünkü tanesi 4-5 tlye fln geliyo, 12lik pakette 30küsürdü heralde tam bakamadım
sehnsucht06 güle güle kullan canım
ebayda iade yok mu?
varda uğraştığıma değmez kargo margo dahil 15 tlye falan geldi dandik olduğunu tahmin etmiştimde bu kadar ötü olabileceğini düşünmemiştim amaan neyse paketini kullanırım
slm kızlar tatilden yeni geldım çok güzel şeyler almışsınız...ben de iş çıkışı bunları aldım SHE mor rimel ve Catherine Arley Pudra (çook beğendim) :banana:
CMG34RDF8(500x375).jpg
güle güle kullan canım şu she ürünlerini nerden alıyosunuz ben hiçbiyerde görmedim bi geçenlerde markafoniden setini aldım ama daha gelmedi

cnm avon rujların çk gsl isimlerinide yazarmısın acb? güzel günlerde kullan:dance:

cnm avon rujların çk gsl isimlerinide yazarmısın acb? güzel günlerde kullan:dance:

sanırım benim rujları kastediyorsun canım gurbaa benden alıntı yapmış

vino disco
crystal coral-mineralli seri
rich berry
raisin wine

sırasıyla

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar avonun yeni mineralli far serisini deneyen var mı
ben nude tonunu almıştım
krem farı inanılmaz hoşuma gitti,sabah geldiği için deneyememiştim
nasıl aydınlattı renk verdizemuszemus
avon hem de