Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benimde bugun aldıgım cicilerim =)zemuszemus

fotoraf0003m.jpg

livim sekerim güle güle kullan, rimelden memnun kalirsin insallah bende kullanmis ama malesef begenmemistim insallah sen begnirsin

livcim ürünlerin hayırlı olsun rımel den bnde memnun kalmadım pek
maxfactorun effect lashes aldım ve olay bitmiştirçbnce rimelde son devrim.biraz tuzlu ama deger
umarım sen memnun kalırsın cnm=)

canlarım benim daha iyileri sizlerin olsun

asom soyluyorum kusuratlarını atıp soyluyorum seker

fonteden 45
15 spf pudra 50
maskara 35

canlarım benim daha iyileri sizlerin olsun

asom soyluyorum kusuratlarını atıp soyluyorum seker

fonteden 45
15 spf pudra 50
maskara 35

t.ederim livim..maskara gayet uygunmuş benceCADIARZUdolgun göstermek içinmi özelliğini ne acaba onu sormayı unuttum:kedi:çok sordum biliyorum:tomato:

benimde bugun aldıgım cicilerim =)zemuszemus

fotoraf0003m.jpg

Liv gülegüle kullan cicim Em lerle mi kullanıcan bu pudrayı Em lerin üzerine mi geçiyosun . . ?

güle güle kullan canım Flormardan 3D super shıne lip gloss alan arkadaş nefistir haklısın rengi ve simi . . . ben burada çok bahsetmiştim kendisinden . . . de ben kullandıkça fırçasından hoşlanmamaya başladım çok ince ve sert bi fırça var bu glossta . . . kullandıkça ayrık ayrık oluyo pis bi görünüme dönüşüyo keşke fırça değilde sünger aplktr kullansalarmış . . .

Lushın taze saçbakım maskeleri süper:lepi:

canım haklısın ama sadece ist. faydalanabiliyor bu nefis maskelerden . . .

Liv gülegüle kullan cicim Em lerle mi kullanıcan bu pudrayı Em lerin üzerine mi geçiyosun . . ?

sabuncum aslında bende neden aldıgımı bilmıyorum gunluk hayatta bir tek pudra kullanıyorum o da e.m den...ihtiyacım olsada olmasada bazı zaman gozum donuyor işte bu kadınların genelinde var galiba =)

asom kırpıkleri tek tek arıyor gülüm ama hacim fln varmıyor
sagolun tatlıslar benimmmmmmm daha iyileri sizlerin olsun opuyorumnanaktan

walla bizim burda day yuday die bir yer vr benim bildiğime göre bizim burda çoğu ız ordan alışveriş yapıo hm fiyatlarıda uygun bnce hmde gzllerde

X