Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim318.jpg

resim314.jpg

sehnsucht06
resim ekleyebilir misin demişsin. givenchy magic kajalla yaptım bu makyajı...

makyajda iyi değilim pek. ama kalem böyle duruyor...

20 sayfa geride kalmış ama rastlamışken tü tü maşallah demeden geçemedim
kaleme bayıldım :asigim:
gözler zaten bi içim su, güle güle kullan petem a.s.

canlarım beniiiiiim cok sagolun

mavi su fön öncesi saça surdugumuz sprey yani... fönün zararlı etkilerinden sacı korudugunu soylenıyor

sabuncummmm walla ben cok memnunum sacı yumusacık yapıyor tavsiye ederim gülüm bu arada tatlım tam bir e.m manyagı oldum ev e.m gecilmıyor
cnm o senin aldıgını baby kabukıye cok benzettgim için almadım bu tarz birseye ihtiyacım vardı bu aldıgım flat top ...long handled onceden almıstım onu pek begenmedim bu cok daha ii sanada tavsiye ederim tatlım
opuyorumnanaktan

alıcam galiba bu mavi sudan ben sarıkız markasınında var sen sadece bu markayı mı kullandın livim . . ?

cnm flat zaten kült bi fırça :asigim: demirbaş iyi yapmışsın elbette almakla fakat kapaklısıda hiç öle güccük değil yanında taşıyabilmen bakımından dedim bi de özel üretim bulaman bi daha diye . . .

cicim anladığım kadarıyla sen baya bi süt kesiği rengindesin böle pampık gibi :asigim: sana şeftali tonu allıklar o kadar güzel olur ki . . .

sağol tatlım. lens sayesinde.....vede kalem vede rimel. geriye kalan faso fiso dermişim..:roflol:..

nası lens yaaaa delikafadulden çok doğal duruyo . . .

aldıklarınızı güle güle kullanın kızlar..ii bi saç bakım ürünü arıyorum ne tavsiye edersiniz acabaa??

alıcam galiba bu mavi sudan ben sarıkız markasınında var sen sadece bu markayı mı kullandın livim . . ?
cnm flat zaten kült bi fırça :asigim: demirbaş iyi yapmışsın elbette almakla fakat kapaklısıda hiç öle güccük değil yanında taşıyabilmen bakımından dedim bi de özel üretim bulaman bi daha diye . . .
cicim anladığım kadarıyla sen baya bi süt kesiği rengindesin böle pampık gibi :asigim: sana şeftali tonu allıklar o kadar güzel olur ki . . .

bebegim selective nin sarıkız dan daha iyi oldugunu duydugum için onu tercih etmıstım ...daha once diger markaları hiç kullanmadım onların nasıl oldukları hakkında pek bir bilgim yok ama selective diger markalara gore cok daha tutulan bir marka oldugunu biliyorum

aaaaay evet gülüm pamuk gibiyim =)
cnm seftalı ve bronz allıklara karsı nedense bir antipatim var ...bugune kadar hiç o tonlarda bir allıgım olmadı
=(

sağol tatlım du bi sitesine bakıyım akşam girip bakamadım acaba çokmu küçük farlar çünkü tanesi 4-5 tlye fln geliyo, 12lik pakette 30küsürdü heralde tam bakamadım

hayır canım küçük değiller
ben kaç aydır kullanıyorum daha sanki hiç kullanılmamış gibiler
çok uzun süre gider bence
ki ben sık sık makyaj yapıyorum

antalyanın sıcağında kullanıyorum. hiç akmıyor ve kaşınmıyor. lens varken içinede sürdüğüm halde.
bu sanırım cilt yapısıyla ilgili. ben alırken testerını sürdüm. 2 saat sonra gittim aldım. akma olsaydı ,almayacaktım. 2 saat dolaştıktan sonra akma olmayınca almaya gittim. keşke böyle yapsaydın.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
img]http://www.itsbeauty.com/f/perilin/CMGTLYP795.jpg[/img]
kızlar bugun arayıp da bulamadığım Catherine Arley 2 li pudraları tesadüfen buldum bulmuşken 2 rengini de aldım 5,5 ve 6,5 numaraları...çok guzel içinde minik simler var ve çok ucuz(4,5 TL)

Herkes aldıklarını güle güle kullansın...
Bunlarda Benim bugün Aldıklarım KIzlar
img0183l.jpg

Body shopta 2 al 1 öde kampanyası vardı bende...
Yeşil çaylı makyaj temizleme mendili aldım...
yeşil çaylı leke ve sivilce giderici (küçük şişe)
Göz makyajı için eye disc kayısı yağlı losyonlu pamuk (waterproof maskaralar için süper)
Flormardan 3D super shıne lip gloss (109 numara rengi süper dolgunlukta veriyor)
ve maskelerim
en baştaki taze puruzsüz bir cilt için ölü deniz&salatalık özlü maske
cilt yenileyici ölüdeniz&nane limon maske
canlılık verici ölüdeniz&altın&magnezyum maskesi
maskeleri öncelerden kullanıyordum tr de yok diye çok üzülmüştüm ama şimdi gratis isimli bir kozmetik mağazası bunları ihraç etmeye başlamış tr ye ve bütün kozmetik üsürnlerinin fiyatları çok uygun zemuszemus

Herkes aldıklarını güle güle kullansın...
Bunlarda Benim bugün Aldıklarım KIzlar
img0183l.jpg

Body shopta 2 al 1 öde kampanyası vardı bende...
Yeşil çaylı makyaj temizleme mendili aldım...
yeşil çaylı leke ve sivilce giderici (küçük şişe)
Göz makyajı için eye disc kayısı yağlı losyonlu pamuk (waterproof maskaralar için süper)

güle güle kullan canımmm
leke ve sivilce gidericiden memnunmusun işe yarıyosa bende alıyım

sehnsucth06 çikolatagelin tşk ederim...
sehnsucth06 bilmiyorum valla ilk defa aldım ordaki bayanın tavsiyesiyle çok kısa zamanda gözle görülür şekilde fark ediliyormuş kullandıktan sonra sana bilgi veririm. istersen the body shop sayfasında ürünleri inceleyebilirsin açıklamaları var....

X