Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

memnun kalmana sevindim tatlim,
benimde bir kac avon rujum var memnunum
sirf farlarindan memnun degilim kalici olmadiklarindan
ama bir kerede gloss almistim kokusu kötüydü sanirim tarihi gecikti bilemem tabiki

canim bende avonun bronz yuz pudrasini almistim memnun kalmistim

nazl canımm güle güle kullan schwarzkopf tan ben çok memnunumm saçlarım kıvırcık ve boyalı olduğu için kolay taranmasını sağlıyor yıllardır kullanırım o ürünü ve çok memnunum asla vazgeçilmezlerimden biri o onsuz saç tarayamam bile

arzummm güle güle kullan çok güzellerrr

sabun avonun o allığından memnunmusun (avon temsilcisi olarak öğrenmek isterim)

sabun avonun o allığından memnunmusun (avon temsilcisi olarak öğrenmek isterim)

canım ben Avondan ruj ve el kıremi dışında alış-veriş yapmama kararımı bu allık ile bozdum . . .

çok memnun kaldım yumuşacık ve pırıl pırıl nefis bir görünüm elde ediliyor . . . hafif bronzluğuda cabası . . .

:asigim:

ay cok saoL cnm.. gerçekten vazgeçilmez..napıyoruz ihtiyacımız olmasa bile bol bol sıkıyoruzz

kızlar tek tek isim sayamyrm güle güle kullanın.
Ayrıca Sabun cnm adn ne bilmiorum ama güle güle kLlan.o bronz allığı (arabian glow serisindendi sanırım) avon satan bi abla cok tavsiye etti indirimdeyken kaçırdım almadım.pişmanım.kaydirigubbakcemile

Selam kıslar . . .
Canım teşekkür ediyorum arkadaşlar burada zab der bana :1hug: memnun oldum nazlıcığım . . .
Bu allık ilk indirime girdiğinde bande kaçırdım il dışındaydım lakin 2.sinde 2 tane kaptım . . . :1ninca: 12.5 miydi neydi fiyatıda öle komik . . .
önümüzdeki katalogda girebilir yine indirime cicim çünkü en son katalogda indirimli değildi . . .

arzucum aldıklarını güle güle kullan DM den alınan ürünler dikkatimi çekti P2 ve balea ben senelerdir kullanıyorum özelliklede göz makyajı temizleyicisini çok yumuşak bir dokusu var burdaki hiç bir ürüne benzemiyor umarım sende memnun kalırsın p2 nin farlarıda muhteşem gün boyu kalıcı beğeniceğine eminim ama en kötüsü bu ürünler türkiyede yok keşke burdada dm açılsa eminimki çok iş yapar benim ürünlerim bittikçe annem sağolsun ordan destek yapıo zemuszemus

bunlar da benim yeni cicilerim kızlar

laura mercier primer --> beklentilerimin aksine çok fos çıktı,lauraya yakışmadı
avon eyeliner kalem --> iyi güzel ama çok açık renk beğenmedim
avon rujlarım --> çok şekerler hepsi zemuszemus
avon allık --> o ne güzel pırıltı,bronzluk:1shok: şaşırdım açıkcası,buradaki yorumları okumadan önce sipariş etmiştim..gerçekten haklısnız çok güzel:lepi:
avon mineralli far nude--> ben bunu her yerime bulaştırırım ya neyse
flormar 5li far --> rengarenk,baktıkça içim açılıyor kaydirigubbakcemile2
benefit georgia allık--> şeftalinin en açık tonunda,abartılı renk vermeyen bence daha çok pudra gibi kullanıma uygun çok güzel amaa :kedi:
avon parlatıcı --> 2 rengini almıştım ama birini bulamadım, çok güzel ama tabiki yapışıyor abartılı olmayacak şekilde,renkleri güzel ama minnacık:gitme:
high beam benefit --> pırıl pırıl,şıkır şıkır...süper bir görüntü oluyor yanakta opuyorumnanaktan

kızlar ne kadar guzel seyler almıssının oyle ilarzum sabunumm dreamangelim ii gunlerde sürün sürüştürün

herkes cok güzel seler almıs yaa canım çekti cokacimcoook avonun allıgından bende alca madem bu kadar güzel a.s

bende yeni cicilerimi koyayım =) bugun everyday 2 partisi elime ulastı selective mavi suyuda 2 gün once almıstım

kendıme lancom allık aldım c.tesı gunu alısverıse cıktım resımlerı cekemedım pembe dolaba da eklıcektım aldıklarımı unutum ya yarın eklerım artık bayanlar allıgımıda

LİVCİM rengi açık ama fotodaki kadar değil canım,aman aman bir renk vermiyor ama,kendisi bana göre allıktan ziyade pudradır :))

bende yeni cicilerimi koyayım =) bugun everyday 2 partisi elime ulastı selective mavi suyuda 2 gün once almıstım

cnm güle güle kullan . . .
kapaklı fırçasından neden almadın bak tekrar satışta ben çok memnunum . . .
mavisuyu bende düşünüyorum canım sen memnun musun ve nasıl kullanıyorsun ?​

Hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın çok cici şeyler hepsi yaa ama aklım high beam benefit de kaldı roolon mu o allık ve nereden bulabilirimki bende onuzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…