Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay herşey süper ben yeni makyaj yapmaya başladım dolayısıyla pek bişey bilmiyorum maskara konusunda yardıma ihtiyacım var

kirpiklerim uzun ve sık ama gel gelesim dolun değil bi kaç tane denedim ama beyenmedim kirpiklerim kendiliğinden uzun olduğu için maskara sürünce kaşıma kadar çıkıyo bana bi yardım edin yha

nazl ve a_seyma güle güle kullanın yenilerinizi. =)

chicaloca_burcu: loreal double extended veya extension, bir de lorealden volume shockingler dolgunlaştırma konusunda basarılılar bence

Son düzenleme:
sevgi pötürcükleri ben de ekleyem merak edenlere yeni aldıklarımı veya eski ama sizin görmediklerinizi çiçekler

maybelline de kampanya varmış iki ürün alana bu pembe allık hediye

ben de nemlendiricili fondotenini ve suda çıkmayan rimelini aldım (tatile gidecem lasım olacek)
yanında allık geldi fekat aklım yeni gördüğüm köpük allıklarında kaldı koyu pembe bir allığı vardı bayıldım yaaaaa((( harikaydı iki allık olmasın diye almadım ma çok pişmanım

cliniquede kampanya varmış yarı fiyatına mı ne yada %30-40 indirim 34 e geldi krem allık çok doğal duruyor

göz kalemlerimi bi marketten aldım 1 tl ye ama alttaki cetrice yazanı ve p2 yi meryemim alamanyalardan getirdi ayrıca ucu kesik fırçayı ve yanındaki fırçayı sol alttaki farları da
ve makay temizleyicisinida sağdaki..

avon lip glosslarım bugün geldi avon sürme kalemim önceden almıştım

nivea güneş kremi günlük kullanamıyorum yüzüme sivilce yaptı duruyor şimdilik fakat clinique nin bi güneş koruyuculu nemlendiricisini denedim yeşil ambalajlı ona da bittim...

cecilein mor eyelineri (çok sevdim)
ve simli bakır rengi farını aldım deli parlıyor bayıldım

br de dalinana ark. isteği üzerine rosense köpük makyaj çıkartıcı pamukla silerek çıkartıyor güzel bir şey fekat alışamadım nedensee

kalemleri bir daha çektim ve koluma soldan sağa baktığınızda sırf kalemleri çektiğim fotoda da yukarıdan aşağı sırası şekerler öyle anlayabilrsiniz. (yalnız 3. ü ile 4. nün yerini karıştırmışım onlar yer değiştirecek

içlerinde özellikle any marka kalemin mavisi harika duruyor... sürümü çok güzel

siyah kelmlerde de en çok cetrice beğendim bitaneler benden bu kadaarrr

sormak istediğiniz bişey olursa lütfen mesaj atın yada profilime yazın unutuyorum bazen buraya bakmayı:)))

Son düzenleme:
arzum güle güle kullan öncelikle bebemŞenizorda bi far paleti gördüm:1ninca:toprak tonlarında falan..onun markası ne aceba?bide uçuyomu kalıcımı falan bilgi istiyorum kuzenayrıca o kolunuda kuzu kokoreç niyetine yerimcokacimcoook

kuzen onu meryem getirdi alamanyalardan bilmiim burda varmı

kuzen ben de almıştım doven bronzlaştırıcı nemlendiricisini bayılacaksın hem kokusu hem de gerçekten bronzlaştırıyıor bir de kalıcı brıonzluk bebişim her banyodan sonra unutma sürmeyi

teyzem datilden döndü yanyana geldik aynı bronzluk ikimizde de var tek fark o o tatile milyarları bayıldı ben buna 20 tl virdimmm:)))))))))) )

(bu arada benim ten de çok açıkdeğildir hani mucize birdn kapkara olmuyorsun:))

neutrogena makyaj çıkarıcıdan da aldım nedense memnuın kalmadım şeker gözlüm kullandığım rimelin yapısı yoğun olduğundan çıkarmıyor

ama meryemin getirdiği balea marka göz makyaj temizleyicisi gayet başarılı

ondan önce bebak ile çıkarıyordum sadece gözümü yalnız yanaklarda tüylenme başlangıcı gördükten sonra sadece göz için kullandım bebak ı..

oy o neutrogena makyaj çıkarıcılarını başka bi bayan almış neyse öneriliremi ona da sölem,iş oldum:)

asom kuzenim sen benim kolu yi ben seni komple alayım mı ciğer sarmasım?

beni komple yiicokacimcoookkaydirigubbakcemile3
kuzenn onları ben almadımmdelikafadulden:kedi:alıntı yaptım,benim aldıklarım bi arka sayfada,cecile far ve bi kaç şey aldım bebeğim,yerimseniben

alamanyadan getirdi miryem dimekCADIARZUgüle güle kullan bebecim gerçekten çok güzele benziyo dokusu..kremi gibi dimi..
ayrıca yinede faydalanmış olmuş bilgilerindenkaydirigubbakcemile5
açıklamalı anlatsa herkez fiyatları ile birlikte daha güzel olcak kanımcasengözlerimebaksanab

ilarzu güle güle kullan far paletin çok güzelmiş. güle güle kullan. kalemlerine de bittim.

herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın çok hoş şeyler almışsınız..bende bu glıss ürünlerinden almak istiyorum saçıma parlaklık veren ve ii bakım uygulayan başka bi üründe alabilirim tavsiye edeceğiniz bi ürün var mı arkadaşlar? şimdiden teşekkürlerrr opuyorumnanaktan

canm bunu söylediğin iyi oldu gerçekten.En kısa zamanda alıcam. teşekkr ederimm bilgin içinnnopuyorumnanaktan

nazl gule gule kullan seker bende gliss kullanıyorum olduca memnunum ozellikle kokusu enfes

saol tatLım.Evet kokusu ayrı bi gzell zaten.Faydasıda cok oluo Gliss'in üzerine sıvı sprey tanımıyorummm

Buradan görüp denemek için aldığım Avon pırıltılı allığı paylaşmadan edemedim . . .
Tavsiye eden arkadaşa sonsuz hürmetler . . .
:asigim:

Allık fırçası ise tam bi kayış niteliğinde . . .
EM fırçalarından sonra çok kötü bi deneyim oldu bu . . .
Bu şeyle ayakkabımın tozunu alır mıyım almaz mı bilemedim . . . :1closedeyes:

:dilcikar:

Sabunum cok güzel görünüyorlar helede allik güle güle kullan bebgim

Sağol hülüm ben bu allığı yanaklarda yoğun kullanıp tüm yüzümde de hafif rötüş geçerek uyguladım ve neticesi nefisti . . .

Avon rujlarının tadı ve kokusu hakkında olumsuz yazılar olmuş özellikle testr ürünlerde . . .
Ben bu güne kadar asla bu biçimde bir şeyle karşılaşmadım ki bu kötü deneyimlenen ürünlerin son kullanım tarihinin geçmiş olabilme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum . . .

memnun kalmana sevindim tatlim,
benimde bir kac avon rujum var memnunum
sirf farlarindan memnun degilim kalici olmadiklarindan
ama bir kerede gloss almistim kokusu kötüydü sanirim tarihi gecikti bilemem tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…