Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

markalı kozmetik ürünlerini kutusuz diye uyguna alıyordu çikolata kız
bende bi bakayım hazır eminönüne geçicem yakın zamanda
takı malzemeleri almaya çok gittiğim için biliyorum orayı,girdim baktım,versace oje almıştım bi kere,hemen girişin bi alt katında dipte kalıyo canım

arkadaslar ben lorealin maskarasinin ustune maskara tanimam super birsey ya kirmizi renkli olan hem dolgunlastiriyor hemde uzatiyor ve eyelinerida ben yves rocher den aliyorum cok guzel genelde makyaj malzemelerim hep loreal oluyor

EMINONU MEYDANININ NE TARAFINDA KALIYO BU YER KUZEN YA NASIL BILMIYORUM BEN BURAYI :s:s
ebiş meydanda değil,mısır çarşısına gir,çıkış kapısından tahtakaleye doğru çık,hatta esmer bijuteri ve dier bijutericeler var,kokoreççi var,onun karşısında cami..orda pasaj sor marputçular de gösterirler:smiley-cool:güzel anlattım ama he:smiley-cool::roflol:

tamm tatlım saol emınonunde yer mekanı bılırım yanı hemn hemn oraya gıttınmı hersey bulunur zatı :) bu arada bu yerdekı urunlerın fıyat durumu nedır bılgınız varmı cokmu ucuz lar yanı normal ıfyatlarına gore orjınlermı bırebır cakmalarmı yanı

arkadaslar ben lorealin maskarasinin ustune maskara tanimam super birsey ya kirmizi renkli olan hem dolgunlastiriyor hemde uzatiyor ve eyelinerida ben yves rocher den aliyorum cok guzel genelde makyaj malzemelerim hep loreal oluyor

kırmızı loreal nasıl bırsey bı ucu beyaz dıgerı ısyah rımelmı bende kullanıtorum bu dedıgımden dolgunlastrıyo oldukca ama cıkarmak cok sorun onu yaa yuuzumu bı yıkıyorum sankı kırpıklerım lavobada kırpıkden kalıp seklınde cıkıyo rımel ılk kullandıgımda lavobaya baka kalmıstım kırpıklerım koptu heosı dıye aynaya bakmaya cesaret edememısrtım :)

kızlar avonunu cok ovdunuz avonun testerlerinden aldım rujlarının kokusu inanılmaz kotuymus ben hiç hoslanmadım aaaaaaaa neyse fot ceker koyarım :)

kızlar avonunu cok ovdunuz avonun testerlerinden aldım rujlarının kokusu inanılmaz kotuymus ben hiç hoslanmadım aaaaaaaa neyse fot ceker koyarım :)

birkaç yıl önce bir güzellik salonu sahibi(daha önce fransada yaşamış) avonun burda ve yurtdışında satılan ürünlerinin farklı olduğunu yani aynı kalitede olmadığını söylemişti. bana amerikadan gelen tester rujlarını severek kullanıyorum ama burdakiler nasıldır bilemem

aynen ya avonun rujlarının kokusu ve tadı mahvediyo beni , bi perfect wear serisinin pek tadi yok o kadar diğerlerinin hepsi çok kötü ..bir sürü var bende ama hiç birini süremiyorum koku ve tadlarından dolayı

aynen ya avonun rujlarının kokusu ve tadı mahvediyo beni , bi perfect wear serisinin pek tadi yok o kadar diğerlerinin hepsi çok kötü ..bir sürü var bende ama hiç birini süremiyorum koku ve tadlarından dolayı

canlarım ya gercekten cok sasırdım bilseydim yurtdısından testerlerini ismarlardım neyse artık

kıbele balımmm gercekten de oyle canım ya kokusu berbat ama renklerini cok begendim

evet cnm renkler çok güzel ama pro to gosundan da altın pırıltılılarından da saten ruj felan dediklerinden de var ama hiç birini süremiyorum, golden rose'un 3.5 liraya aldıgım rujlarının tadı ve kokusu bile daha güzel

haklısın cnm ya suremedikten sonrada bir ise yaramıyor kokuda en az renk kadar onemliymıs bunu anladım

aaaaa cidden mı golden rose 3.5 tl iyiymıs renkleri nasıl tatlım bir ara onları ekler mısın

eklerim tabi cnm bende şu anda 2 tane var ama alıcam bi iki tane daha :) benim aldıgım yerde %50 indirm vardı cnm ama normalde de 6-7 liradan fazla değil fiyatları.. bir de sitesinden de çeşitlerine bakabilirsin cnm

senin için hemen çektim cnm rujları ama renkler biraz farklı çıktı, artık oldugu kadar olur mu mirmirmirmir

ilk sıradaki 90,ikinci 55, üçüncü de 100 numara. üçüncü resmen beyaz gibi çıkmış ama çok açık bir pembe koyu renk rujların altına sürüyorum

bunlarda dudaktaki halleri(aceleyle sürdüğüm için biraz özensizduruyo olabilirler)
1.

2.

3.bu resimde önce 100 numarayı sürdüm üzerine 55 numarayı işte böyle bir renk çıktı

aaaaay cnm benimmmmm ya cok sagol benim için o kadar ugrastın ...1 ve 2 nasılda yakısmıs sana dudaklarınında masallahı var zaten ...90 numaradakınin rengi gibi bir renk arıyordum bende hemen alayım bari :asigim:

bugün elime geçtiler zemuszemus rosenselerim
odada ışık loş netten ekliyom resimlerini
farım

gül yağım o kadar aazki neye kullanıyım şaşırdım

şampuanım

lip glosum

pudram

saç kremim

tonicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…