Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kizlar bende bunlari aldim ve hediye geldi
beyaz göz kalemini sürekli kullanirim zaten alt gözümün icine sürmek icin
yesil ve gri kalemleride denemek icin aldim ilk defa kullanacam, o yüzden ucuz bir maka tercih ettim
allik loreal dan rujda max Factordan annemin arkadasi hediye etti bana renkleri cok hos hele rujun
rimelde agnes b. `den cok süper gercekten

bugün aldıklarım :lepi:
lancome seti ( göz kalemi, makyaj çıkarıcı ve hypnose rimel
m.a.c rujum (cremesheen serisinin istediğim renkleri kalmamıştı malesef, bunu aldım (
ve blistex dudak balmı (dergiden çıktı :lepi:)

rujun rengi herzmanki gibi net değil, aynen bu;

çok güzel ürünler bunlar güle güle kullan.şimdi eminim çok mutlusundur.ben de her alışverişten sonra kuş gibi hafiflerim paralar gittiği çin herhelde:dance::dance:

Pilarcım güle güle kullan cicilerini:lepi:
blistex in özelliği ne acaba?Bana tek kullanımlık çıkmıştı dergiden hemen denedim.Dudaklarım karıncalanmaya başlamıştı.Dolgunlaştırıyor mu ki?
Denersen yorumlarını bekliyorumŞeniz

canım benimki de dergiden :lepi: canım kurumaya karşı sanırım yaa, bnm dudaklarım ztn kalın, dolgunlaştırıyorsa kullanamam yani :çok üzgünüm: dudaklarım buara çok kuruyor, vazelin, sebamed, bodyshop balm fln hepsi az geliyor, yeterli olmuyor. senağlama
ayrıca teşekkür ederim tatlıcım Şeniz

pilarcim lancome rimeli bende kullandim, pek memnun kalmadim sen memnunmusun

canım ben hypnose ilk çıktığından beri kullanıyorum, kaç yıl oldu kimbilir :roflol:, başka rimeller de alırım arasıra ama makyaj çantamda herzaman vardır hypnose, düşünmeden tavsiye edebileceğim bir rimel, çokkk beğeniyorum. :lepi: ama herkesin kirpik yapısı ve kirpiğine iyi gelcek maskara da farklı tabiki Şeniz

pilar cnm bu set çok uygunmuş almak istedim hemen ama online satışta yoktu tekin acarda acaba magazada bitmişmidir

hadi ya allah allah ben neden memnun kalmadim acep, ilk defa kullanmistim
pütür pütür oldu kirpiklerimde belki de eskimiydi acaba, neyse herkeste farkli iste ))

ben de bugun the body shoptan bikaç şey aldım =) foto makinenin pilleri dolsun, çekip koyucam...
taksim pro kapalıydı...
galatasaraya da yürümek zor geldi :)) acelem vardı zaten
the body shop'ta yılbaşı paket indirimler var çok şeker!! =)

pilar cnm bu set çok uygunmuş almak istedim hemen ama online satışta yoktu tekin acarda acaba magazada bitmişmidir

canım benim aldığım yerde vardı baya, ama netten böyle hediyeli/yılbaşı özel ürünleri satmıyor olabilirler. :sm_confused:

nisancığım ekle tatlım bekliyoruz, body shop :asigim: zevklerimiz benziyor sanırım Şeniz

teşekkür ederim cnm bi daha bakıyım dedim buldum alıyım bari:lepi:

pilarcım aldıklarını güle güle kullan kuzuuu:lepi:
nisancım seninkileride bekliyorumyerimseniben
bende haftaya bodyshopa gitmeyi düşünüyorum.nasıl yılbaşı paketleri canım.

kızlar lancome color fever ruj kullanan var mı hiç?

birde dior additc plastic lipgloss serisi kalktı mı?hiçbir yerde bulamıyorum ya benim tonum bu..su anda hic bir yerde yok
no 894 fuşya

the body shop siyah göz kalemi , şeftali tonu allık ve E vitaminli göz kremi
rosense dudak kremi (yatmadan önce sürüyorum iyi oluyor)
loreal voluminious 4X maskara. uzun zamandır bunu kullanırım, çok güzel.
:)))
sevdalar herkese !

Son düzenleme:
canım göz kremi, allık ve kalem bende de var :1hug:
bodyshop ın allıkları mükemmeldir, ilk defa alıyorsan şimdiden söyliyim çok beğenceksin :asigim: hem rengi tam olarak verebiliyor hem de kalıcı. :içelim:
iyi günlerde kullan bebişim Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…