Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
fffsu1.png

1 Clear Skin Yüz Arındırıcı Maske

2 Extra Ordinary Parfüm

3 Color Tren Işıltılı Maskara Very Violet

4 Color Trend Kiss & Go Ruj Vino Disco

5 Stick Kapatıcı Fair

6 Perfect Pout Lip Gloss Gold

7 Ideal Shade Liquid Founddation Shell

8 Read My Lip Gloss Start Up Pink , Wink

9 Profesyonel Maskara 2 uçlu Black

cnm ya lip glossdan winki sürüp resmini koyabilirmisin dudaktaki rengini çok merak edioyurmdahihoyyyt

pilarım ne güzel şeyler almışsın güle güle güzel günlerde kullan ben Bakırköydeki mağzada bulamadım Hypnose bitmişti ama çok uygun bir kampanya peşine düşecem alcam başka bir Acar dan-tatlicadiarzu-

Huli cim sen de güle güle eskit cnmŞeniz

yaa benim makinem gelmedi hala gelse eklicem bugün de bişeyler aldım Şirinevlerde oturan arkadaşlar Süvari kozmetikte çok çok indirim var saç boyaları,parfümler,kozmetik hepsinde

3 gloss ve bir göz kalemini 23 liraya aldım cecile in bugün oysa dün bir glossu 17 liraya almıştım günlük kullanım için iyidir işte.

nisan neşeli insanım sen de güle güle kullan cicilerini tatlımŞeniz

canım color fever serisinin alt serileri var, color fever, color fever roses, color fever shine şeklinde
benimki color fever rose serisinden 136 numara- red red rose
adı üstünde, baya kırmızı :lepi:
simli, ama kesinlikle dandik kalitesiz duran şekilde değil simleri, küçücük, pırıltı gibi durcak şekilde. kalıcılığı da iyi bence.
annemin hiç ilgisi yoktur makyaja, 'çok güzel' şeklinde yorumda bulunduğu 2 rujumdan biri lancome color fever.
tabi bnmki kırmızı ve simli olduğundan günlük kullanamıyorum, gece için ideal :dance:

canım color fever serisinin alt serileri var, color fever, color fever roses, color fever shine şeklinde
benimki color fever rose serisinden 136 numara- red red rose
adı üstünde, baya kırmızı :lepi:
simli, ama kesinlikle dandik kalitesiz duran şekilde değil simleri, küçücük, pırıltı gibi durcak şekilde. kalıcılığı da iyi bence.
annemin hiç ilgisi yoktur makyaja, 'çok güzel' şeklinde yorumda bulunduğu 2 rujumdan biri lancome color fever.
tabi bnmki kırmızı ve simli olduğundan günlük kullanamıyorum, gece için ideal :dance:

bneim aradigim ton Color Fever Lip Color - No. 218 Beige Couture . pearls serisinde ...bir bakayım gidip en iyisi..saol tatlım.

pilarcım sana güvenerekten bugün sevile gittim direk dıor standına uğradım ve renkli nemlendirici aldım.başka markalara bakmadan inşallah memnun kalırım
ama ben 2 numarayı aldım

kızlar bayramınız mübarek olsun şimdiden.aldığımız makyaj malzemeleriyle süslenıp püslenıp ziyarete gidelimm.herkes cicilerini güle güle kullansın öptümm herkesii:1hug:

kıslar benim kirpikler uzun fakat seyrek bana şöyle gür gösteren bi rimel önerin yaw
not: max factor 2000 , avon , loreal , nivea , memnun kalmadıklarım

storysea sana maybeline volum expres i tavsiye edebilirim.ben kullanıyorum hem dolgun hem de uzun gösteriyor.

pilarcım sana güvenerekten bugün sevile gittim direk dıor standına uğradım ve renkli nemlendirici aldım.başka markalara bakmadan inşallah memnun kalırım
ama ben 2 numarayı aldım

canım inşallah memnun kalırsın, benim tenim buğdaya yakın beyaz, 1 numara kullanıyorum ben, ama zaten çok renk veren birşey olmadığı için açık da olsa koyu da bir sorun olmaz. kaydirigubbakcemile5

kıslar benim kirpikler uzun fakat seyrek bana şöyle gür gösteren bi rimel önerin yaw
not: max factor 2000 , avon , loreal , nivea , memnun kalmadıklarım

canım sana şimdi özelden yazıyordum ama burda görmüşken buraya yaziyim, belki başkalarının da işine yarar. kullandığım rimeller

lancome hypnose- çok güzel 1 rimel, dolgunluk veriyor.

lancome virtuose- kullanmadım ama bildiğim kadarıyla kullanımı zor 1 rimel, kıvrıklık için tercih ediliyor genelde.

sephora atomic volume- hypnose kadar güzel olmasa da güzel 1 rimel bence, dolgunluk veriyor.

clinique high definition- dolgunluk kısmından çok emin değilim ama kirpikleri tek tek ayırıyor, zaten bu amaçlı olarak 1 tarafı tarak şeklinde, güzel 1 rimel ama piyasada daha güzelleri var tabiki.

body shop sonbahar koleksiyonundaki rimel- malesef artık yoktur, koleksiyon kaldırılmıştır. ama beklediğimin çok üstünde 1 rimeldi, tek tek ayırıyor+ baya uzatıyordu, hacim hakkında çok birşey söyleyemicem yine. ama kesinlikle beni şaşırtan 1 rimel olmuştur bodyshopınki. çok beğendim çokk :lepi:

bunların dışında makyaj kutumda yatan loreal ve maybelline rimellerim var, memnun değilim.

bide bu rimeller tek başına kullanıldığında anlattığım gibidir. altına mac in prep+prime lash ını yani rimel bazını geçince, rimeli bazın üstüne sürünce rimelin güzelliği 2 kat artıyor. ayrıca prep+prime dolgunluk da veriyor, makyajı çıkarırken de çok kolaylık sağlıyor. prep+prime sız rimeli çıkarırken kirpiğini yolan ben prep+prime kullandıysam çokkk rahat çıkarıyorum rimelimi.

kızlar bayramınız mübarek olsun şimdiden.aldığımız makyaj malzemeleriyle süslenıp püslenıp ziyarete gidelimm.herkes cicilerini güle güle kullansın öptümm herkesii:1hug:

tatlıcım canım benim, iyi bayramlarrrr :lepi:

pilarım ne güzel şeyler almışsın güle güle güzel günlerde kullan ben Bakırköydeki mağzada bulamadım Hypnose bitmişti ama çok uygun bir kampanya peşine düşecem alcam başka bir Acar dan-tatlicadiarzu-

Huli cim sen de güle güle eskit cnmŞeniz

yaa benim makinem gelmedi hala gelse eklicem bugün de bişeyler aldım Şirinevlerde oturan arkadaşlar Süvari kozmetikte çok çok indirim var saç boyaları,parfümler,kozmetik hepsinde

3 gloss ve bir göz kalemini 23 liraya aldım cecile in bugün oysa dün bir glossu 17 liraya almıştım günlük kullanım için iyidir işte.

nisan neşeli insanım sen de güle güle kullan cicilerini tatlımŞeniz

ben sürekli şriinevlerdeyim hemen uğramalıyımmm:1shok:
iyiki dedinn :eek:
geçen hafta cecile ruj ve far aldım 3D gloss benimki dolgunluk veren gerçekten kaliteli

bugün aldıklarım :lepi:
lancome seti ( göz kalemi, makyaj çıkarıcı ve hypnose rimel
m.a.c rujum (cremesheen serisinin istediğim renkleri kalmamıştı malesef, bunu aldım :KK43:(
ve blistex dudak balmı (dergiden çıktı :lepi:)

pict5114lu0.jpg

rujun rengi herzmanki gibi net değil, aynen bu;
1108ro2.png

pilarcımmmm sana inanmıyorumm :1shok::1shok::1shok:
kız sana indirim var diyeli üstünden 2 saat geçmedi hangi ara gittinde aldın :roflol:

pilarcım ya, senin cildin resmen beyaz bi kere, buğdaya yakın falan değil yani :)) çok ta gücel maşallah =)

pilarcımmmm sana inanmıyorumm :1shok::1shok::1shok:
kız sana indirim var diyeli üstünden 2 saat geçmedi hangi ara gittinde aldın :roflol:

valla senin sayende aldım tatlım :lepi: Şeniz

pilarcım ya, senin cildin resmen beyaz bi kere, buğdaya yakın falan değil yani :)) çok ta gücel maşallah =)

canım bnm çok tşkler sırnaşık şey valla bazıları beyaz, bazıları buğday diyor, yazın da esmer oluyorum. :lepi:

bende dun bunu aldim ,indirimdeydi 12 euroya, baya dusmustu
daha kullanmadim nasil iyimi bilmiyorum ama kullanisli
bende resmini cektim eklemek istedim

spa0169jp2.jpg

spa0167vp2.jpg

spa0161cr5.jpg

spa0163us0.jpg

X