Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
brcinncım Şeniz
inşallah sende memnun kalırsın bodyshop c vitaminli jelden, ben memnunum da yerimseniben
ojenin rengi de çok güzel görünüyor hihoyyyt

kızlar Cargo diye bir markayı yeni duydum.bir arkadaşım ufak bir kitini hediye etti bugün 'smokey eyes kit' diye geçiyor ben beceremem çok fazla smokey eyes olayını arkadaşım uyguladı çok sevdim ve kalıcılığını da beğendim Cargo yu da tavsiye edebilirim.

Kızlar MAC Lipstick Matte alanlar var ise onerebilecekleri ton var mı? resmini de koymanı zmumkun mu? skalası cok dar cunku...

o seride en çok beğenilen renk 'russian red', çok ünlüdür, ama biraz iddalı bir kırmızı. so chaud u da beğenmiştim ben, ama hafif ışıltılı rujları beğendiğim için almadım. kaydirigubbakcemile5

İşin ilginci sitesnde MAC Mattene denen seride sadece iki renk gorunuyor..Rapturous ve Chock-ful ...ama TR de bakıyorum magazalarına daha fazla ton var..anlam veremedim.Russian Red de baktım normal lipstick kategorisinde..Evet fazla iddialymis canim ya :) sanırım Charismatic denen tonuna bir bakcagim.cok teskur :)

canım bakmak istiyorsan boynerde satılıyor, 30 ytl miydi neydi öyle birşeydi Şeniz

iyi günlerde kullan Sympathiquecim yerimseniben

teşekkür ederim kıslar hoş görünüo ondan merak ettim bende birsüürü şey aldım ama resim koymaya tembellik ediorm hepsini ekliycem toptan inş.

PİLARRRRRRRRR
canım sen o lancome makyaj temizleyicinden ve kaleminden memnun musun?
kalemi akıyomuu

PİLARRRRRRRRR
canım sen o lancome makyaj temizleyicinden ve kaleminden memnun musun?
kalemi akıyomuu

kalem, bir siyah göz kalemine göre çok az akıyor, ama hiç akmıyor diyemem. mac in kalemleri daha iyi bence.
makyaj temizleyici de gayet iyi, küçük çünkü numune boyunda yani 30 ml. gayet rahat temizliyor göz makyajını. a.s.

lancome seti ne kadr acaba

boynerde 60 lira canım rimel seti,dün sordum yerimseniben

kızlar bende dün bourjois allık,loreal volume shocking rimel,she'den 2 ruj 2 gloss,angie ocean dreams parfüm ve watsonsdan da pudralı kağıt aldım.fakat fotograf makinem elimde değil şuan,resimlerini sonra ekleyeceğim

güle güle kullnın kızlar pilarcım.m.a.c. rujun rengi çok hoşuma gitti.sanada yakışır bence.maşallah canımaaaa tütütütühhh

bende bu seti bugün sephorada sordum 61 dediler zaten ihtiyacım yoktu almadım estee den ruj ve givenchy den prizma allık aldım...duramadım yine nolceeek bizim sonumuz bölee:):):)

[/URL][/IMG]

estee lauder ruj
max factor pudra
maybelline rimel
maybelline allık
maxfactor siyah simli far
maybelline lipgloss

Son düzenleme:
[/URL][/IMG]

max factor ruj
givenchy phenomen eyes mascara
dior küçük far
dior küçük allık
maybelline lipglosslar
estee lauder allık
estee lauder kapatıcı
sephora sun disk

hyr cnm hiç kullanmadım ilk defa aldım kampanya vardı yararlanıyım die bi mascara aldım allık da hediye oldu ama rengi çok güsel şeker pembe beğendim yani ama daha kullanmadım teşşekür ederm buarada canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…