Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilk denicem gurbikim
bi tanıdık tavsiye etti
daha 1 kere kullanmama rağmen baya azaldı dedi hemen aldım :lepi:
ağdadan sonra 5 gün boyunca ağda yaprğın bölgeye sürüyormuşsun
sonra bidahaki ağdaya tekrar sürüyosun
yani hergün sürmek yok
sadece ağdadan sonra 5 gün
kaça aldın aşkitom

kizlar esence markasi iyimi?? ben tüm ürünleri essence markasindan almayi düsünüyorum ama iyimi bilmyiorum? sizin tecrübeleriniz nedir bu konuda? hem fiyatlarida cok uygun, yada baska birsey önerirmisiniz...

her seyi iyi degil bakipda almak lazim p2 essenceden bence cok daha üstün ve fiyatlar asagi yukari ayni

saol canım,ayy bu tüyler için yapmadığımız şey yok
uygulayıpta faydasını gören oldu mu burda?
bende deneyim ölesezemuszemus

ben karınca yumurtası kremini kullanmıştım, etkili oluyor kızlar ama tamamen bitireceğini sanmam...

ama azaltıyor ve renkleri açılıyor tüylerin..

şimdi lazere başladım gerçi..

87.jpg

bende bunlari aldim..
3 tane golden rose oje...
aplikator..
ve parfum kokusu cok hosuma gitti ..
zemuszemus

ben bişe sormak istiyorum aşırı kuru ve hassas bi cildim var. yüzüme hangi kremi denediysem olmadı kurulugu gidermedi... tavsiye edebileceginiz bi marka varmı??a.s.

ben bişe sormak istiyorum aşırı kuru ve hassas bi cildim var. yüzüme hangi kremi denediysem olmadı kurulugu gidermedi... tavsiye edebileceginiz bi marka varmı??a.s.

evet bebişim 24 ytl kadar bi fiyatı olan doktor onaylı eczanelerde bulabileceğin bi krem var dardia nemlendirici krem tavsiye ederim yoğun bi nemlendiricidir :1hug:

bende bugün bu göz farını aldım
aslında toz far sanıyordum malesef krem farmış mafoldumben:gitme:
krem far kullanmayı hiçde bilmem ama renkleri çok hoşuma gitti

dsc00986h.jpg

dıptıss güle güle kullan canım. bende indirime girmesini bekliyordum almak için ama toz zannediyordum kremleri süremiyorum çünkü:) sana zahmet müsait bir zamanında eline sürüp renkleri gösterebilir misin?

güle güle kullanin sekerler
diptisdiptis ayni fardan bendede vardi, diger renkleri ama
sürmesini hic begnemedim ben ya insallah sen begenirsin, hatta rengin birtanesini ruj olarak sürüyordum
simdi atti mgitt

X