Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dreamangel bişi sorcam tatlım o goldenrose farlar varya bende de yeşili var sürülmüo yaa ıslak kullanım içinmiş kırık kırık üstünde desenler oldu sende de oldumu bi yardımcı olun kızlarr neden böle oluoooo sadece ıslak kullanılıo kuru iken renk vermio ve ıslandıkca da katı katı desenler aldı üstü bi garip oldu kubbe gibiydi şimdi dünya haritası gibi oldu nedennnnnnnnnnnsenağlama yardım edinnnn bozuk olabilirmi sizce ama son kullanım tarihi 2013 yazıo :uhm:

kızlar bu givencynin aydınlatıcı pudrası ..çok tatlı gözüküyo kapatıcılıgı ve rengi hakkında bilginiz varmı?almayaı düşünmeyi düşünüyorum dakaydirigubbakcemile3 allık olaak mı kullanılıyo yoksa

ben ıslatıp sürdüm ama o zaman bile çok dağılıyo
toz dağılması da değil bi garip
çok sert
ıslatmayınca renk zaten vermiyo
beğenmedim ben çok

rengi çok tatlıymış, aydınlatıcıysa renk vermez diye biliyorum, hatalıysam düzeltin, bende doğrusunu öğreneyim

sulugözüm canım yorumun için teşekkür ederim ben de bilmiyorum çok merakediyorum dogrusu ne işe yarıyor ya sadece aydınlatmayamı?? renk de versin istiyorum ben yaa..bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

sulugözüm canım yorumun için teşekkür ederim ben de bilmiyorum çok merakediyorum dogrusu ne işe yarıyor ya sadece aydınlatmayamı?? renk de versin istiyorum ben yaa..bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

ben almadım ama çok niyetlenmiştim denemiştim renk vermio die hatırlıorum hatta allıkları bile çok hafif renk veriodu şekli şemali çok güzel renkler de çok hoş gözüküo ama umduum gibi diildi gerek bu ürünü gerek allığı olsun

kızlar bende dün bunları aldım:

flormar simli yeşil ve mavi eyeliner

hcr arkadaşımızın sayesinde tanıştığım flormar 5 far paleti fakat ben 5,50 ye değil 7.50 ye bulabildim. Farlar müthiş tavsiye ederim. Aplikatörden belli olduğu gibi hepsinden sürüştürdüm

2 tane flormar gloss pembe kapaklısı hediye

ve son olarakta golden rose mor ve yeşilturkuaz kalem.

ya ne olcak bu kosmetik merakı vallah.:jeyyar:kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…