Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

çok güzelmiş canım güle güle sürün inş...

almagesterrrr delikafadulden fırça çılgınlığım senin yüzünden başladı zatennn bunları görünce iyice yerimde duramaz oldum tatlımmmm :lepi:
güle güle kullan aldıklarını bu arada
hacercm sende gülegüle kullann 1-2 ay önce görmüştüm flormarın bu setini hatta 1 kaç tane daha paleti var böyle ben en çok pembe sarı siyah morlu bi paleti vardı onu beğenmiştim ama güzelmidir emin olamadım almadım sen memnun kaldıysan bizde deneriz artık şeker :1hug:

hülyalı doğum günün kutlu olsun canmmm :içelim:

Ahanda benim aldıklarımm kaydirigubbakcemile2

Flormar 5'li göz farı, süper memnunumm

Flormar siyah göz farı, ondan da çok memnunummm

Ve hediye olarak verdikleri çantaaa :lepi:

çok güzel ya yesil far özellikle bende alcaaam banane kaydirigubbakcemile2 güle güle kullanŞeniz

kızzz bu fırçaların hepsini kullanıyomusun sıra geliyomu kaydirigubbakcemile3 Güzel günlerde kullan inş Şeniz

bende bugun bunları aldıım :CüvCüv:

güle güle kullan kaydirigubbakcemile5

renkleri çok güzelll güle güle kullan Şeniz

kutusuda çok şirin ya çok seviyorum böyle kutuları emotion parfmnde böyle kutusu vardı istedgm kokusundan kalmadı diye alamamıştımmm aklıma o geldi :çok üzgünüm:
güle güle kullan Şeniz

bugun öyle bi küçük kuzenimi gezdirirken magaza gördük bana toka al diyince girdik içeri ondan çok kendime öle gördüm bişiler aldım hehe:)

canım hayırlı olsun doğum gunun kutlu olsun:teytey:

arkadaşlar flormarın bu ürününü kullanan var mı? ben avonun kalem eyeliner ini kullanıyorum.o da güzel fakat bu ürün yeni çıktı sanırım ya da ben yeni gördüm.kullanan arkadaşlar varsa yorum yazabilirmisiniz ? bir de bu tip kalem eyeliner ler çok rahat kullanılıyor.özellikle eyeliner konusunda başarısız arkadaşlara ben tavsiye ederim.kullanımı kolay.bu üründen sadece siyah üretiyorlar sanırım keşke başka renkleri de olsa.ilk alıcısı ben olurdum :)

evet hcrcim.ben kullanıyorum avonunkini ve çok memnunum.bundan da almayı düşünüyorum da alan kullanan varmı diye merak ettim.birde tavsiye niteliğinde arkadaşlara yardımcı olmak amaçlı koydum

sağol paylaştığın için canımm
bir çok arkadaşımız eyeliner süremiyorummm diyip duruyorlar
e bir yerlerden başlamak lazım değil mi delikafadulden

canım ben kullanıyorum henüz doğru dürüst süremedim ama çok geçmeden kurudu o yüzden hiiiiiiiç boşuna alma derim hiç kullanışlı değil bence:dilcikar:

istanbulda bir dükkanı olan erkek bi arkadaşım nasıl olduysa ince fikirli davranıp 3-5 eşya yollamış banahihoyyyt

vizelerin arasında pek bi sevindim ne yalan söyliimm
hepsi goldenrose
bronz pudrası yolda parça pincik olmuş

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.benim ilk avondan aldığım biraz kuru gibiydi ama bu 2. alışım avondan ve bu seferkinden çok memnunum.sıvılığı kıvamında.flormarın bu ürününden memnun arkadaşlar varsa ondan alayım dedim ama arkadaşımız kuruluğundan şikayet etmiş.

bir de bunları sorayım kızlar.carmina shine for eyes hakkında ne düşünüyosunuz ? farın altına sürülen baz bu mu ? far sürmeden de sadece buu sürebiliyormuşuz.öyle yazıyorr tanıtımında.bunlar parlaklıkmı veriyor göze ? ne işe yarıyor kızlar.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…