Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende rimel ve eyliner aldım şekerLer rimellim güseL ama eylineri sürmeyi beceremedim kaydirigubbakcemile3 senağlama
hacerin aldqı fardan da alıcam artık hepsini toplu çeker koyarı

Aaaaaa ben bu rengini hiç görmemiştimm çok güzelmişşş
Hayırlı olsun canım güzel günlerde sür a.s.

sagol canım. Vallaha bende çok beğendim.Renkleri değişik. ama farklı kombine edebilirsin. çok canlı renkler. Bulabilirsen tavsiye ederim canım.Videolarını zevkle izliyorum. Değişik makyajlarını bekliyoruma.s.

kız bana bişey hediye etmediler allamyarabbim 60 ytl lik alışveriş yaptım insan bi ojeyi bali hediye ederÇok üzgünüm çoookklava:klava:

Son düzenleme:
kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın içim açıldı valla bende ruj aldım sephoradan çok güsel eklerim yarın
buarada givenchy nin allıkları renk vermio demiş bi arkadaşım bende var şeftali tonu ve en çok sevdiğim allığım çokta güsel renk verio

uzuuun zamandır kozmetik alışverişine çıkmadım size bakıp bakıp iç geçiriyorum . iyi günlerde kullanın kızlar

aldiklariniz cok güzel gözüm hep flormarin ürünlerine paletlerine takiliyor :çok üzgünüm:
izine gidince alcam insallah

ben okadar sey aldim buraya koymaya vakit bulamadim simdi telafi ediyorum

Bebe'den yüz tonigi rimel den kapatici

Bodyshop 4lü far mor tonlari koyu gri ve pembeli, artdecodan acik mavi ve acik terracota krem far. benbaz gibide kullaniyorum farlarin altina ufacik bir parca bütün göz kapagini boyamaya yetiyor biraz metalik gibi renk veriyor ben cok begendim, ama niyeyse kokusu bir tuhaf

bunlarda mary kay ürünlerim özelikle rimeline bayildim kirpikleri resmen tepeye kaldiriyor vede dolgunlastiriyor herkeze tavsiye ederim, göz makyaj temizleyicim vede el bakim serisi

Astordan farlarim asker yesilim, eflatun ve pembe. renkleri kesinlikle cok kalici

Fircalarim ve rimelden far rengi koyu mor ve visne arasinda bir sey. icinde aplikatörü var toz halinde gibi direk göze sürülüyor su pigmentler gibi ayni. gölgeleme yapmak icin süper

Son düzenleme:

ohh hepsi çok guzelmiş canım gule gule kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…