Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben de bunları aldım bugün....ilarzumun harika göz makyajlarına kayıtsız kalıp far almamak mümkün değil ki......

aybikemm canımmm rimel harika daha öncede kullanmıştım dolgunluk ve uzunluk verio bide simsiyah yapıo:)

bende bunları aldım kalem canavarı olaraktan daha çok kalem kullandıgmdan ağırlık kalem yine

emiliy den 2 tnee
bide Flormar siyah kalem( siyah kullanmam pek ama arada değişklık olsn diye aldım):)
She nin mavi göz kalemi simlii. bide ojee sürünce gökkusağı gibi yaldızlı bisey oluyo
bide flormarın allığııııııı . pempe almadım cünkü zaten pempelesiyorum oldugunca

Son düzenleme:
yaa kızlar ben pembe renkli dudakta ıslak görünüm veren bi ruj almak istiyorum dudakları kurutmayan bi ruj arıyorum...maybellinenin rujları dudaklarımı kabuk kabuk yaptı...acaba bana önerebileceğiniz bi marka varmı??? :))

kızlar hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın

canım nivea nın volume shine rujlarına baktın mı? pembe rengi var mıydı hatırlamıyorum ama istersen bir bak canım bende başka bir rengi var çok memnunum kuruma yapmadı benim dudaklarımda

herkess aldıklarını güle güle kullansınnn
kızlar markafoni alışveriş sitesinde shiseido ürünleri indirimli satışta alışveriş yapmak isteyenlere davetiye gönderebilirimmmmhihoyyyt

herkess aldıklarını güle güle kullansınnn
kızlar markafoni alışveriş sitesinde shiseido ürünleri indirimli satışta alışveriş yapmak isteyenlere davetiye gönderebilirimmmmhihoyyyt

burcu sen var ya beni öldüreceksin :roflol::roflol: nerde bi kozmetik sitesi var burcu orda:dance:

en kısa zamanda bekıcam cnm tşkler...

bende dün bunları aldım kızlar

bu sabunun defnelisini almıştım çok memnunum şimdide gliserinlisini aldım tavsiye ederim kremde themranın tamamen doğal üzüm çekirdeği yağı özlü krem genç ciltler için süper

çok acil yardım kızlar arezia ve cameleon nasıl markalardır kullanan oldumu?
çilekte indirimde setleri acayip ucuz

Son düzenleme:

güle güle kullan:)))

almagester06 tsk ettim Şeniz

ben de bunları aldım bugün....ilarzumun harika göz makyajlarına kayıtsız kalıp far almamak mümkün değil ki......

cikcikimmm harika ayy farlarınn canısı güle güle kullan bitanesiiiii

carminayı çok sevdim bende balımmmm bol bollll makyaj isterizzzzzzz o güzel gözlereeee hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…