Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende makyajla pek aram yok aslında ama krem ve parfüm canavarıyım. Bugün ek iş olarak yaptığım Oriflame'dan Giordiani parfüm geldi çok harika bir kokusu var sonra casmhere diye bir vücut kremi var onu almıştım 9 lira hemde kocaman domatesli yüz maskesi vardı 1 alana 1 bedava hediyesini yosunlu seçtim( ikisi 12 lira) domatesli yüz maskesini sivilce problemi olanlar için tavsiye ediyorlar genelde bu akşam hepsini kullanıcam :) kendimi seviyorum fiyatlar çok uygun bir bakın derim benden söylemesi:))

canım hayılı olsun she nin kalemi çok guzel bendede mor simlisi var bazen far yerine sade onu çekiyorumsırnaşık şey

bunlar da benimkiler, flormar blush on allık (şeftali), flormar true color far (siyah), flormar eyeliner kalemi (siyah)

oriflame renkli nemlendirici, loreal true match mineral pudra, oriflame makyaj öncesi baz diğer adıyla makyaj altı

Ahanda benim aldıklarımm kaydirigubbakcemile2

Flormar 5'li göz farı, süper memnunumm

Flormar siyah göz farı, ondan da çok memnunummm

Ve hediye olarak verdikleri çantaaa :lepi:

cikcikimmm harika ayy farlarınn canısı güle güle kullan bitanesiiiii

carminayı çok sevdim bende balımmmm bol bollll makyaj isterizzzzzzz o güzel gözlereeee hihoyyyt

bitanecim...henüz çok güzel beceremiyorum....elim alışınca mutlaka göndereceğim balım....

koymayı unutmuşum, hediye makyaj çantası bende de var:) hcr35 far paletinin fiyatı nedir?

Son düzenleme:

seker hayırlı olsun

Ahanda benim aldıklarımm kaydirigubbakcemile2

Flormar 5'li göz farı, süper memnunumm

Flormar siyah göz farı, ondan da çok memnunummm

Ve hediye olarak verdikleri çantaaa :lepi:

hacerim hayırlı olsun canım sana çok yakışıyo bu cıvılcıvıl farlar bitanem :lepi:

Hayırlı olsun canlarım =) Flormar aştı kendini galiba :)) hihoyyyt

Bence de aştı nisancım
Ben son zamanlarda hiç almadığım kadar flormar far aldım
Çok şükür hepsinden de çok memnun kaldım
Az sonra yeni farlarım ile yaptığım makyajımın videosunu ekleyeceğim :dance:

yeni aldiklariniz hayirli olsun tatli$lar
ben bu ara hiç ürün mürün almiyorum
zayiflamakla mesgulumhihoyyyt

hacer o yuvarlark flormar far bizim burda 6,5 ytl bende alıcam çok iyi gözüküyodu denedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…