Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay canım sıkıldı bi yürüyüş yapam dedim 2 3 ytl derken 10 ylt gene makyaja gitti olsun yaa moral olarak motive oldum yinee hahahhahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bimden de flormar rimel aldım çirt taraflı bime yeni gelmiş sizde bakın isterseniz kızlar haber verem dedim

hayırlı olsun sekercim:teytey:

eda ve burcucugum sizleri görmedim kusura bakamyin sizde iyi günlerde kullanin

ilaruzm bunu aldım işte ben hihoyyyt

aaa benimki iki tarafıda fırçalısı ou da kullandım ama gülüm o da çok güğzeldiii hatta onu atmadım iki taraflı fırçalıyı kullanırken taramada yardımcı oluyor banaaagamyoncuiremsu

ay canım sıkıldı bi yürüyüş yapam dedim 2 3 ytl derken 10 ylt gene makyaja gitti olsun yaa moral olarak motive oldum yinee hahahhahah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bimden de flormar rimel aldım çirt taraflı bime yeni gelmiş sizde bakın isterseniz kızlar haber verem dedim

karalahanaya bayılıırımmm uşaklar biz laz kiziyuk misur kirmali lahana yapayruk öle de lezzetli oliyiki uyyyy yemede yanina yatttt kuyruk yağida koyaruk ona yedi mahalle duyar kokisinu uşağummmm has karadenuz karilari dir bizum analarimuzz rizeliyik uşağum rizeliii bakma zonguldakta doğduk
olsin da hauraya da karadenuz oraya da karadenuzz sonuçta karalahana yeruzz.......delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

hay geberdim gümlemkten kısım yaaa delüüüüüü
güle güle kullan bebişimmmmhihoyyyt

güle güle kullan sekerim cok hoslar............. far paletin süpermisss

teşekkür eedrim hulimm memnunum mavisi yeşili çok hoşşşş gülümkaydirigubbakcemile2

avon dan mistique dus jeli
dove el kremi
avondan süper full rimel gercekten süper :)
st. ives jojobalı saç kremi
st. ives 24 saat nemlendirici vücut losyonu

canım aldıklarını gule gule kullan, ben flormarın cift taraflı rimelini almıstım eve geldim suriim dedim fakat cok kuruydu ve dokuluyodu siyah siyah gittim degistirdim ikincisinde de aynı sorunu yasadım iade ettim belki bozuktu bilmiyorum insallah sende de aynı sey olmaz

yok yahu öle miymiş kaydirigubbakcemile3
ben kendim avon temsilcisiyim sözde:roflol:
iyi madem anneme veririm ben de
teşekkürler canım uyarın için yerimseniben

kapatıcı alcam da ne alsam karar veremedim bi türlü,üç beş sivilce izini kapatmak için...şakkıdı

perfect wear ın kapatıcısını öneririm...nisan kataloğunda indirimde...

Çok güzel aldıklarınız kızlar. ılarzucum mac paletin çok güzel. Bende en son flormarın holographic gloss aldım. Fuşya rengi..

my.php
[/URL][/IMG]
loreal çift taraflı maskara
alix avien ikili far
maybelline gloss
c.arley allık sırf rengine vuruldum aldım ya :)

X