Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nisan iyi günlerde kullan canım. bayıldım rujların rengine süperrrr...ya ben neden bulamıyorum golden rose un falan bu yeni rujlarını

bende flormardan 3 tane yeni far aldım burda sanırım damlass demişti çok güzel yeni çıkan farları diye. cidden çok güzel delikafadulden

ay hacer yarın bende gitcem inglota valla çok iyi oldu canım senden hbr aldığım:lepi::lepi:ŞenizŞeniz

1002584.jpg

1002586.jpg

Tsekkur ederim canım benim, Golden Rose ruj konusunda baya iyi oldu son zamanlarda, bunları da çok beğenerek aldım =)

Canım Farlar çok güzel görünüyor, güle güle kullan a.s.

valla nisancım flormarın bu serisine bayıldım. yurtdışından cherry culture dan ısmarlıcaktım nyx in farlarını sonra baktım yahu bizim flormarın eksiği ne ki, onlarda 2-3 dolar acayip kaliteli değil:kahve: bide cidden süperrrr. ya ben golden rose un hep eski serisine denk geldim galiba. özellikle pembeli gibi olan ruj harika görünüyordelikafaduldendelikafadulden

from 6234 çok sağol canım.. hulicim valla bende bayıldım renklerine mavi kahve süper oluyo

sen beğen biz alıp yolları sana bebeğim hihoyyythihoyyyt ayrıca senin orda daha güzelleir var ya burdakiler ne kicokacimcoook

valla tatlim bilemiyorum ki , burda alman öz ucuz markalari pek iyi olmuyor, gercei test raporlari okununca gayet iyi oluyorlar ama nedense golden rose, flormar, inglot türk öz markalar fiyatlari uygun ve kaliteli duruyorlar sanki bilemiyorum.... gerci önemli degil nasil olsa yazin ordayim alir gelirim :sm_cool:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
flormari googleden aratmistim golden rose aratayim dedim, burda da varmis yaaaa
hemde netten siparis veriliyor acaba fiyatlari aynimidir

ya kızlar ben size bir şey danışacağım
ama gülmek yok
aklıma geldi sormak istedim belki fikri olan vardır

geçen hafta bir eczanede cilt analizi yaptırdım
nemlendirici almak istiyorum, ama hangi ürün cildime daha iyi gelir bilemiyorum diye
kadın yüz derimin çok ince olduğunu söyledi
göz çevremin çok kırıştığını ve yüzümün nemsiz olduğunu söyledi
bana önerdiği birkaç ürün oldu ama ben almak için gitmemiştim oraya
şimdi gelelim soruma,
kadın bana yüz derimin çok ince olduğunu söyledi ya
ben ona sordum, neden olabilir diye
o da genetik olabilir dedi
ben her hafta keseleniyorum
yüzümü de hafif şekilde keseliyorum ve her hafta hafif de olsa soyuluyor yüzüm duşta
bunun bir etkisi olabilir mi sizce :bbo:

ya kızlar ben size bir şey danışacağım
ama gülmek yok
aklıma geldi sormak istedim belki fikri olan vardır

geçen hafta bir eczanede cilt analizi yaptırdım
nemlendirici almak istiyorum, ama hangi ürün cildime daha iyi gelir bilemiyorum diye
kadın yüz derimin çok ince olduğunu söyledi
göz çevremin çok kırıştığını ve yüzümün nemsiz olduğunu söyledi
bana önerdiği birkaç ürün oldu ama ben almak için gitmemiştim oraya
şimdi gelelim soruma,
kadın bana yüz derimin çok ince olduğunu söyledi ya
ben ona sordum, neden olabilir diye
o da genetik olabilir dedi
ben her hafta keseleniyorum
yüzümü de hafif şekilde keseliyorum ve her hafta hafif de olsa soyuluyor yüzüm duşta
bunun bir etkisi olabilir mi sizce :bbo:

Kese yağlı ciltler için faydalı bir şey ama kuru ciltliler kesinlikle yapmamalı bence canım.
Zaten doktorlar hiçbir cilde önermiyor, yüz çok hassas bir bölge olduğu için.
Senin cilt yapın inceymiş zaten genetik olarak ama sen de katkıda bulunmuşsundur keseylekaydirigubbakcemile3
Peelingle idare et canım sen de keselenmeyiver:eek:
Bir de ben o eczanede saç, cilt analizi yapanlara hiç güvenmiyorum. Pazarlamacıdan farksızlar çünkü ürün satabilmek için.:1closedeyes:
Onlara göre sağlıklı saç ve cilt yok...
Sen kesye ara ver onun önerdiği bilmem kaç milyonluk ürünleri de salla gitsinhihoyyyt

yok hacercim benimde öyle derim çok ince hatta damarlarım belli olur. bu biraz genetik ve kese falan ile alaklı değil. ama şu var çok hassas oluyor bizim tenimiz mesela ben her ürünü kullananam ve azıcık yorglunkta hemen göz altıma yansır,hele hele göz altına göz çevrene kulladıklarına çok dikkat et. dr. murad şey diyor göz altı çok ince olduğu için o bölgeye kullanılan ürünler çok çabuk iyi yada kötü etki edebiliyolar.o yüzden ben ten ürünlerine çok dikkat ediyorum ve olabildiğince kapatıcı kullanmıyorum. hele stick tarzı kapatıcı asla kullanmıyorum. ama island ın dediği gibi bende o analizlere pek inanmıyorum hatta sinir oluyorum. durumun nasıl bilmiyourm ama eğer iyi bir ürün alamıyosan sadece öle nivea falan değil daha eczanede satılan ve sadece nemlendirici özellği olan sebamed de olabilir, öyle bir göz çevresi kremi al ve gece yatarken makyaj yapmadan önce sür ki nemlensin kırışmasın.bide göz makyajı yapıyosun ya canım bence bir far bazı al hem böylece kullandığın ürün direk tenine temas etmez ve zarar vermesi azalır. ŞenizŞeniz

yok hacercim benimde öyle derim çok ince hatta damarlarım belli olur. bu biraz genetik ve kese falan ile alaklı değil. ama şu var çok hassas oluyor bizim tenimiz mesela ben her ürünü kullananam ve azıcık yorglunkta hemen göz altıma yansır,hele hele göz altına göz çevrene kulladıklarına çok dikkat et. dr. murad şey diyor göz altı çok ince olduğu için o bölgeye kullanılan ürünler çok çabuk iyi yada kötü etki edebiliyolar.o yüzden ben ten ürünlerine çok dikkat ediyorum ve olabildiğince kapatıcı kullanmıyorum. hele stick tarzı kapatıcı asla kullanmıyorum. ama island ın dediği gibi bende o analizlere pek inanmıyorum hatta sinir oluyorum. durumun nasıl bilmiyourm ama eğer iyi bir ürün alamıyosan sadece öle nivea falan değil daha eczanede satılan ve sadece nemlendirici özellği olan sebamed de olabilir, öyle bir göz çevresi kremi al ve gece yatarken makyaj yapmadan önce sür ki nemlensin kırışmasın.bide göz makyajı yapıyosun ya canım bence bir far bazı al hem böylece kullandığın ürün direk tenine temas etmez ve zarar vermesi azalır. ŞenizŞeniz

çok doğru söylemişsin Canımm...:1hug:

Ben analizi eczanede yaptırdım ama tanıdıktı o nedenle güvendim, zaten doktor da teyit etti sonra...

Hacerim Sebamedin cilt ürünleri gerçekten iyidir veya ben sana Neutrogena tavsiyemi yineliyorum tadlumm!! Şeniz

kıslar yenilerinizi ii günlerde kullanınnn hulişiim ben sana gönderiim aşkım ne istiosan cidden bak
almagester cnm renkler harika bende çok beğendim yüz kezde söledim burda sende sevmişsin ne mutlu ii günlerde sür sürüştür tatlımm

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR NOLUR OKUYUN VE CEWAP YAZIN BANA NOLURRR DIOR SKIN FOREVER FONDOTEN FIYATI NE KADAR BILEN VARSA SOLEYEBILIRMI:Saruboceq: :Saruboceq:

blackgirl3434 canım zaten tr de çok pahalı oluyolar istersen netten al. strawberty gibi sitelerden ama önce bi tekin acara falan git bi dene hangi tonunun sana uyduğunukaydirigubbakcemile5

X