Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sevgimiz canım ikinci kiti sipariş verdim demişsin aynı karttan 2 defa verilebiliyomu yani..ben de alıcam bi kendime birde arkadaşıma istiyorum da hani denemelik gönderiyolar ya belki 1 defalıga mahsustur diye düşündüm ben ..

Hayır canım, bir defayla sınırlı değil. Sanırım gönderim ücretini ödedikten sonra istediğin kadar sipariş verebiliyorsun.

sdc15995.jpg

ilk kez ekliyorum çok yeni değil

bugün bi iki bişi aldım kızlar cecile far paleti ve emily göz kalemleri gabrini waterproof kalem loreal beyaz sim far :kahve:

Son düzenleme:
canıö aldıkların çok güsel güle güle kullan ya bu emily göz kalemlerini ben bulamıyorum acaba nereden aldın

summer ve eda güle güle kullanin cok güzeller
summer..... ortada golden rose farmi nedir o ?
bende bugün beyu dan bronz pudra aldim belki eklerim sonra :))

canıö aldıkların çok güsel güle güle kullan ya bu emily göz kalemlerini ben bulamıyorum acaba nereden aldın

güzelim ben şuan balıkesir edremitteyim ve burda gezerken gördüm levent bujiteri die bi yerden aldım bugün 2.5ytl bursa da da heykel taraflarında vardır kapalı çarşı içlerinde olabilir die umuyorum çünkü orda pasajlarda bu tip marka satanlar var ve ben bursa nilüferde bi kozmetikçide rast gelmiştim ama neresiydi unuttum carefourun üst kısmında beşevlerde de manikür yaptırmıştım bi kuaförde adını unuttum ordada vardı aydede çocuk evinin aşağısında bi kuafördü unuttum adını :emir_bebek: bu kalemler çok güzel yağlı ve kolay sürülüo her rengini almayı düşünüyorum süperlerrrrr

eveet herkes çok memnun ama hiçbir yerde rastlayamadım bunlara renkli kalmelerinden almayı düşünüyorum.teşekkürler.

edaykin ve summerarabian iyi günlerde kullanın kızlar :lepi:

keri34 canım artnet fırçalar ankarada pino parfümride ykm de sevil de ve watsons da satılıyor. far fırçaları 12-15 arası fondöten ve pudra fırçaları 20-28 arası. özellikler far ve fondöten fırçaları süper canım. ben bir çok siteden fırça ısmarladım ve sürekli fırça kullanıp temizlerim, ne bir yıpranma ne de başak şey :lepi: süperrrŞeniz

bende bir yıl öncesine kadar bursaya gelip uzun süre kalıodum ablam nilüferde oturuyordu orda kuaförlere gittiğimde görüyordum şimdi varmıdır bilmem 6 7 ay oldu gitmeyeli ben çünkü ablam zonguldağa taşındı daha da anca gezmeye gittim bursaya arada bi gidiyorum gezmeye kapalı çarşı zafer plazanın orda çok güzel makyaj malzemeleri var canım oralara sor umarım bulursun öpüyorum seniiii yerimseniben

summer ve eda güle güle kullanin cok güzeller
summer..... ortada golden rose farmi nedir o ?
bende bugün beyu dan bronz pudra aldim belki eklerim sonra :))

teşekkürler.golden rose olan ruj çok güzel et rengi çok doğal duruyor al tarafında mat üst kısmında parlatıcısı var.

almagestercim hulicim summerarabian cığım çok tşk ediorummm sizlerde cicilerinizi güzel günlerde kullanınnn

aaaaa bugün bide şey aldım 3 lü çekmece 9 ytl ye içine mkyaj eşyalarımı dizdim çok hoş oldu düzenli toplu oldu ve evdeki tüm kozmetik eşyalarımı eledim şimdi kuş kadar hafifledim yaşasın derli toplu olmakk ve bölelikle eksiklerimi de farkettim fazlalıkları da attım ii bi iş çıkardım kızlarrrr tavsiye ederimmmhihoyyythihoyyythihoyyyt

hulicim iyi günlerde kullan beyu süper bir marka hihoyyyt

almagestercim hulicim summerarabian cığım çok tşk ediorummm sizlerde cicilerinizi güzel günlerde kullanınnn

aaaaa bugün bide şey aldım 3 lü çekmece 9 ytl ye içine mkyaj eşyalarımı dizdim çok hoş oldu düzenli toplu oldu ve evdeki tüm kozmetik eşyalarımı eledim şimdi kuş kadar hafifledim yaşasın derli toplu olmakk ve bölelikle eksiklerimi de farkettim fazlalıkları da attım ii bi iş çıkardım kızlarrrr tavsiye ederimmmhihoyyythihoyyythihoyyyt

tatlim resim eklesene merak ettim nasil olmus, derli toplu olmasi cok güzel oluyor ya bende sürekli degistirip duruyorum, kutulara koydum begenmedim söyle yaptim olmadi -tatlicadiarzu-

tabukiii yavrulerimmm koymammmı resmini hatta bundan bitane daha alcam ojeler ve tokalar manikür setleri için delikafadulden

canim cok güzel olmus cekemcen de güzelmis peki aradigini hemen bulabiliyormusun karismiyormu ?
güle güle kullan

huli kız daha bugün aldım bakalım kullandıkça aradığımı bulabilcem mi o hiç aklıma glmedi bacım ama derli toplu olması ii oldu vıyyyyyy şimdi bakalım bulabilcemmi aradığımı :uhm::uhm: bulurum yaaaa okadar da yimedim kafayı daha gencim :KK70:DDsositosositosositososito

X