Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım 4.5 dolar gönderim ücreti ama ürünler çok güzel. sample kit olduğuna bakma, çok az kullanıldığı için uzun zaman gidiyor. ben sipariş verdim, geldi çok beğendim hemen ertesi gün farklı renklerle bir kit daha sipariş ettim. hem öyle 20 günde beklemedim, 8-9 gün içinde geldiler. hele allıklar o kadar güzel ki ben başka marka kullanmaz oldum. fakat fondotenler için kabuki fırça alman şart.

sevgimiz canım ikinci kiti sipariş verdim demişsin aynı karttan 2 defa verilebiliyomu yani..ben de alıcam bi kendime birde arkadaşıma istiyorum da hani denemelik gönderiyolar ya belki 1 defalıga mahsustur diye düşündüm ben ..

HAcercim, ınglot indirimi devam ediyorsa ben de bakarım far =))
Ay hayatımda far kullanmışlığım yoktu, bu forum yoldan çıkardı beni :)) :roflol:

Günlük gene kullanmıyorum ama akşamları çıkarsam sürüyorum, sevgilim şaşırığ kaldı geçen gün sen ne zaman aldın bunu diye :asigim: -tatlicadiarzu-

ve bunları da az evvel aldım, rujsuz yapamam zaten, bayılırım ruja :)) ama böyle üst üste de almazdım eskiden, bitmesini beklerdim :)) yok yok kokoş olucam galiba :))

cimg1813.jpg

Soldaki Ruj Golden Rose 2000 No: 121 (sürünce baya kırmızı oliyi)
Sağdaki ruj GoldenRose Ultra Diamonds Lipstick No: 09 (çok doğal çok güzel)

Glitter Eye Shadow GoldenRose 201

PAstel Ojeler 59 ve 66 Numero

-------------

HErkesler güle güle kullansın bu arada :) kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
HAcercim, İnglot indirimi devam ediyorsa ben de bakarım far =))
Ay hayatımda far kullanmışlığım yoktu, bu forum yoldan çıkardı beni :)) :roflol:

Günlük gene kullanmıyorum ama akşamları çıkarsam sürüyorum, sevgilim şaşırığ kaldı geçen gün sen ne zaman aldın bunu diye :asigim: -tatlicadiarzu-

ve bunları da az evvel aldım, rujsuz yapamam zaten, bayılırım ruja :)) ama böyle üst üste de almazdım eskiden, bitmesini beklerdim :)) yok yok kokoş olucam galiba :))

cimg1813m.jpg

-------------

hayırlı olsun hayatımm
ben de asla ruj kullanmam
inglot indirimi hala devam ediyorrr kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun hayatımm
ben de asla ruj kullanmam
inglot indirimi hala devam ediyorrr kaydirigubbakcemile2

Çok tesekkur ederim bitanem =)
Çok yakışır aslında sana ruj =)

Son videonu izlemeye başladım kuzum ama pek yavaş yükleniyor...ama çok güzel anlatıyosun, çokk faideli :)) :1hug:

HAcercim, İnglot indirimi devam ediyorsa ben de bakarım far =))

cimg1813.jpg

-------------

tatlim cok güzel bunlar iyi günlerde kullan,
valla ayni bendede öyleydi far hic kullanmzdim ruj arada bir buraya takildigimdan beri kokana oldum delikafadulden

tatlim cok güzel bunlar iyi günlerde kullan,
valla ayni bendede öyleydi far hic kullanmzdim ruj arada bir buraya takildigimdan beri kokana oldum delikafadulden

Hülişimm çok teskkur ederimm =) :CüvCüv:

Vallahi gidiş yolu kokoşluğu gösteriyor bilemicem a.s

nisan iyi günlerde kullan canım. bayıldım rujların rengine süperrrr...ya ben neden bulamıyorum golden rose un falan bu yeni rujlarını

bende flormardan 3 tane yeni far aldım burda sanırım damlass demişti çok güzel yeni çıkan farları diye. cidden çok güzel delikafadulden

ay hacer yarın bende gitcem inglota valla çok iyi oldu canım senden hbr aldığım:lepi::lepi:ŞenizŞeniz

1002584.jpg

1002586.jpg

X