Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay hic söyleme hulisim bu siteye üye oldum olali benim kazancim makyaj malzemelerine deneye deneye kozmetik dükkani acicaz bu gidisle

ay hic söyleme hulisim bu siteye üye oldum olali benim kazancim makyaj malzemelerine deneye deneye kozmetik dükkani acicaz bu gidisle

heheheheh valla aynen Şeniz
dogru düzgün makyaj bile yapmazdim buraya takildigimdan beri far aldim ilk defa :sm_cool:

hihoyyythihoyyyt:teytey:
her 2 siparişimde 2 gün arayla geldi süper hızlı gönderiii everday sanki kendini geliştirmiş :nazar:

bunlarda elf'ten 6 günde felan geldiler ucuz olmasına rağmen kullanılmıycak ürünler değiller fırçayı sevdim özelliklekaydirigubbakcemile2
güle güle kullan şekerimmm
kızlar bende aslında başka bi markaya niyetlenmeme rağmen elimde olmayan sebepler dolayısıyla everyday mineralsden free kit aldım fekat paket yola çıktı mı bildiriolar mı hiç bişii bilmiorum yardımcı olabilecek olan varsa sevinirm buarada o beyaz nası pembe renge dönüşüo çok merak ettim çok ilginç adı üstünde galiba magic lip
bana mail gelmişti canım kargo numaranı gönderiyolar uspsden kontrol edebiliyosun
burcucum everyday nerden sipariş verdin ve ürünlerin fiyatlarını yazarmısın bizde verelim kargo nekadar mesela ürünleri nerden görebilirizkaydirigubbakcemile5
kargo aldığın ürün sayısına göre değişiyo en az4,5-5 dolar
kizlar bu everdays sitesine önce üyemi olmak gerekiyor bende coktandir düsünüyorum free kit simdi baktim free kite tikliyorum sonra nasil devam etmeliyim birsey olmuyor nedense ;(((

ay sectim bir kac birsey ama siparis olayi nasil ödeme nasil :sssssss
pek güvenemedim dogrusu vazgececem saniri

sanırsam ben sana cvp yazana kadar sen olayı çözmüşsün..güvenilmeyecek bişey yok ben yıllardır netten alışveriş yaparım başımada hiçbişey gelmedi üstelik öyle 3-5 dolar değil 2-3 milyarlık şey aldığımda oldu. paypal diye bi sisem var oraya üye ol güvenli. tek kredi kartı bilgini oraya veriyosun,o site üzerinden ödüyosun öyle sürekli kredi kartı numaranı sağa sola girmen gerekmiyo, ürünün gelmezsede paran sana geri iade ediliyo

kızlar biri bana söylese ya şu glitter farlar nasıl kullanılıyo ıslatıpmı bana gelen taş gibi bildiğin simi paletin içine sıkıştırmışlar sanki...

sagol tatlim evet paypali biliyorum ebayden ama kullanmadim hic kullanmayi düsünüyorum asil :))))

sehnsucht06--flirteuse--shitfcan--edaykin--gurbaa--huli---brcinn kızlar güle güle kullanın hihoyyythihoyyyt unuttuklarım kızmasın :eek:
burcuu bende elf istiydum yazdım buraya kimse bişey yazmadı benneyaptımkibenneyaptımki bakalım senden fikir alcam nasıllar diye:lepi:benim ısmarladıklarımda fikir olur birbirimizedelikafadulden

sehnsucht06 canım benim mac den aldıklarım 99 tuttu ama 39 du sanırım göz altı kapatıcısı. onu hatırlıyorum diğerleirni hatırlamıyorum:eek: ay bide bende sipariş vercem cherry culture dan nyx ler bakalım bende başka şeyler sipariş vereyim deneyip birbirimize söyleyelimdelikafadulden

kıslaaar süper şeyler almışsnz yineee ii günlerde kullanın hepiniss
sehcn cnm ıslakta kuruda sürmeyi dene bence
bende bir iki bişiler aldım yarın eklerim artıkınn:emir_bebek:

Aldıklarımdan birkaçını ekliyorum kızlar
Diğerleri öğrenci evimde, onları da sonra eklerim

Inglot farlarımı çoğaltmaya devam ediyorum. Kahverengi ve altındaki bazı yeni aldım :
dsc02387.jpg

Inglot'a gitmişken bir de far fırçası aldım :
dsc02389.jpg

Flormar'ın simli farlarından aldım, tanesi 2,5 TL, çok güzellerrr tekrar alacağım birkaç renk daha :
dsc02388.jpg

0104v1.jpg

bende ortadaki fondoteni yeni aldım avondan

bide pur blancanın roll-on unu aldım ama şuan foto çekme imkanı olmadığı için koyamadım

he canım üye olacaksın
ben de beleş diye heveslendim
4,5 $ ücreti görünce
ben almayayım alana da mani olmayayım dedim :roflol:

canım 4.5 dolar gönderim ücreti ama ürünler çok güzel. sample kit olduğuna bakma, çok az kullanıldığı için uzun zaman gidiyor. ben sipariş verdim, geldi çok beğendim hemen ertesi gün farklı renklerle bir kit daha sipariş ettim. hem öyle 20 günde beklemedim, 8-9 gün içinde geldiler. hele allıklar o kadar güzel ki ben başka marka kullanmaz oldum. fakat fondotenler için kabuki fırça alman şart.

canım 4.5 dolar gönderim ücreti ama ürünler çok güzel. sample kit olduğuna bakma, çok az kullanıldığı için uzun zaman gidiyor. ben sipariş verdim, geldi çok beğendim hemen ertesi gün farklı renklerle bir kit daha sipariş ettim. hem öyle 20 günde beklemedim, 8-9 gün içinde geldiler. hele allıklar o kadar güzel ki ben başka marka kullanmaz oldum. fakat fondotenler için kabuki fırça alman şart.

canım benim kredi kartım yok
benim hiç kredi kartım olmadı apla :çok üzgünüm:
o yüzden alamadım
ben acılaaar çocuğuyumm :çok üzgünüm:

hacercim canım ya inglotta far kalem vb fiyatlar nasıl bi yardımcı olsan ya bana bende istanbula gidince almayı düşünüyorum cevahirdeki inglottan

sevgilim almış bi tane kalem inglot markalı çok beğendim bende inglot aşkı ordan doğdu zaten benimki çok düşkündür hatununu süslemeye de azcukkk sengözlerimebaksanabalır sürekli sürüneym süsleneyim die :))))):eek:

Aldıklarımdan birkaçını ekliyorum kızlar
Diğerleri öğrenci evimde, onları da sonra eklerim

Inglot farlarımı çoğaltmaya devam ediyorum. Kahverengi ve altındaki bazı yeni aldım :
dsc02387.jpg

Inglot'a gitmişken bir de far fırçası aldım :
dsc02389.jpg

Flormar'ın simli farlarından aldım, tanesi 2,5 TL, çok güzellerrr tekrar alacağım birkaç renk daha :
dsc02388.jpg

hayırlı olsun bitanemm:nazar:

hacercim canım ya inglotta far kalem vb fiyatlar nasıl bi yardımcı olsan ya bana bende istanbula gidince almayı düşünüyorum cevahirdeki inglottan

sevgilim almış bi tane kalem inglot markalı çok beğendim bende inglot aşkı ordan doğdu zaten benimki çok düşkündür hatununu süslemeye de azcukkk sengözlerimebaksanabalır sürekli sürüneym süsleneyim die :))))):eek:
canım farlar normalde 11 tl, ama % 3o indirim var şu anda, tanesi 7.7 tl'ye geliyor
fırçalar da çeşidine göre değişiklik gösteriyor
şu indirim bitmeden paletimi azıcık daha doldurayım diyorum kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun bitanemm:nazar:
sağol hayatımm, daha güzelleri senin olsun hihoyyyt

Hcr35 canım Flormar'ın farları nerede 2.5 tl?
Ben de izmirdeyim genelde 4 tl'ye falan görüyorum.
Hoşuma gitti aldıkların ben de birkaç renk alırım çok uygun almışsın.kaydirigubbakcemile

hacer35 ve sel iyi günlerde kullanın kızlar çok güzel şeyler almışsınızkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hacercim aynı ton kahvelerden bende almıştım çok güzel bide fırçan çok güzel en kullanışlı fırçalardan bende vardı ama inglottakinede gözüm düşmedi değil-tatlicadiarzu-ben pigment tarzı farları pek kullanamıyorum ya ister mac ister flormar olsun uygulayamıyorum kafamçokkarıştı

edaykin canım hacere sormuşsun ama bende yazaım dedim kızma hacer bana allıklar ( benim palette görürsün) 15 tl ama 10 a geliyo pudralar da 20 tl.ama 15 e geliyo , baya bereketli yani. fiyatlar öyle ucuk değil bence mac de öyle loreal fiyatına alıyosun. bi göz altı kapatıcısı 30-36 arası. yada ne bileyim bi rimel 28den başlıyor. estee lancome kadar pahalı değiller.hatta bence onlardan çok daha ucuzlar çünkü lorealin bir kalemi 32-33.tekli farları falanda 11 tlye gayet iyi. en büyük palet 20 tl ama kocaman al bi tanen zaten dolduruncaya kadar baya zaman geçer. umarım yardımcı olabildim:lepi:

ay bide indirim hala devam ediyomu bana ayın 1nde bitcek demişti bende koşayım

Son düzenleme:
X