Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

daliah birazcıkta bana veyseneee :ecrin_bebek: benim hiç rujum olmadı abla :çok üzgünüm:

farlarım ve diger rujlarım baska bir resimde artık kızlar.onlar yukarda dolapta cıkaramadım.cok farım yok zaten.yakıstırmıyorum fazla kendıme.

aman ya rabbim şaka olmalı budelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
gözlerime inanamıyorum...
ay hani kıslar bazen yabancı sitelerden eklenti oalıyorlar ya kızın masası ,kızın odası diye ay sanki onları görüyormuş gibi oldum.
canım ellerine sağlık ya...
hala şaşkoloz gibiyim valla

amanııınnnn:1shok: orda yığınla ruj vaaaa cokacimcoook

iyi günlerde kullanın kıslar aldıklarınızı

kesinlikle çok farklı bunlar yumuşacık ve çok güsel renk veriolar ben sabah sürüorm akşama kdr dayanıo hiçbişi kaybetmio halindenrenklerde çok güsel ben çok memnunum

ya canım alakasız olcak amaaa ne giydin çek de göreimde resmini gördüm çok ciiciydin hihoyyyt
ayyakkabına bayıldım onu ev ayakkabısı olarak kullanıyosun dimi nerden almıştın tatlım ya bende aynen öle bişiy istiyodum hatta forum bornovada bi yerde baktım alacaktım bide dedim nexte bakayım diye sonra nerde baktığımı unuttum ya ara ara bulamadım:roflol::roflol:aynen böle gri idi çok hoştuÇok üzgünüm çoooksonra next tekileride bepğenmedim kaldı öeleceeee

damlass güle güle kullan canım valla renkleri ne güzel öle delikafaduldendelikafadulden ya bende bi sürü dipliner var öff beceremiyorum ya-tatlicadiarzu-

daliah valla bu kadar ruju görmedim ben hiçbiyerde :1shok: benimde en az rujum vardır pek yakıştırmam kendime. allık ve rimelden vazgeçemem:asigim:

damlasss güle güle kullan aldıklarını :).golden rose un kapatıcısını merak ediyorum far altına uyguladın mı hiç baz gibi?

kapatıcı carmina cnm bu sabah uyguladım gayet güsel memnun kaldım
teşekkür ederim buarada canım

,ben dün bunları aldım.. hepsi pastelin ilk defa kullandım ama allık , farlar ve lipgloss harika..
allık no:232
ikili far no:65
tekli far no: 53 TS
lipgloss no:3

[/URL][/IMG]

yellowcanary iyi günlerde kullan. ikili farın aynısı bende de var çok güzel:içelim:

damlass haklısın ya aybike nerde :çok üzgünüm: galiba bebişine odakladı kendini:asigim::asigim:

She gördüğüm yerde alasım geliyor kaydirigubbakcemile3 kullanmam büyük ihtimalle ama. Collagen aldım bakalım nasıl cıkacak. Çoğu kişi beğenmemiş ama Rimelde loreal favorim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…