Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
farlarım ve diger rujlarım baska bir resimde artık kızlar.onlar yukarda dolapta cıkaramadım.cok farım yok zaten.yakıstırmıyorum fazla kendıme.
90768044.jpg

83562807.jpg
ay teşekkür ederim canım kırmadığın için Şeniz
amanınn canım valla tahminindende çok muş:nazar:yani hergün 1 tanesini sürsen tekrar aynısını sürmen için herhalde bir kaç ay geçer:roflol:
canım güle güle kullan ya bişiy daha rica edcem şimid bu kadar ruj görünce merak ettim şimdi :jeyyar:müsait zamanında en çok kullandığım bi kaç tane demiştin ya onların fotosunu çeksende görsek bu kadar rujdan sana tercih yaptıran ruj nedir
ya bide demişsin far fazla sevmiyom diye bence kahve tonlarını kullan farsız makyajı sevmiyom ya kahve tonları çok hoş sade duruyo bencekaydirigubbakcemile5

ay teşekkür ederim canım kırmadığın için Şeniz
amanınn canım valla tahminindende çok muş:nazar:yani hergün 1 tanesini sürsen tekrar aynısını sürmen için herhalde bir kaç ay geçer:roflol:
canım güle güle kullan ya bişiy daha rica edcem şimid bu kadar ruj görünce merak ettim şimdi :jeyyar:müsait zamanında en çok kullandığım bi kaç tane demiştin ya onların fotosunu çeksende görsek bu kadar rujdan sana tercih yaptıran ruj nedir
ya bide demişsin far fazla sevmiyom diye bence kahve tonlarını kullan farsız makyajı sevmiyom ya kahve tonları çok hoş sade duruyo bencekaydirigubbakcemile5
rica ederim canım.
valla ayıp biliyorum ama daha bı bu kadar daha ruj var.ama far desen 15-20 taneyi gecmez..alıyorum begenıyorum suruyorum yakısmıyor.yani yakısanı cok nadir..
birde ruj cok surdugum icin farla beraber sanki agır oluyor gibime geliyor.ama kahve tonu far onerırsen cok memnun olurum .denerim tabi,hemen uygulatırım giderim.var mı canım onerebilecegin ?

tabi o rularımıda yarın koyarım canım.toplayana kadar canım cıktı cunku fisfisfis

almagester hülyalı turkuaz gnz21 güle güle kullanın ciiclerinizihihoyyyt
hülyalı sana diyen öğretmen merak ettim(ay bu gecede amma meraklıyım haaaadelikafadulden)bayanmı
nedense bana bayanlar böyle şeyler yapıyo gibi geliyor hoş olmamış ya çok rahatsız olduysa ders sonu söylesydi sana ayıp etmiş
benimde aklıma bir anım geldi bende ünv deyken arka sıramda oturan bir kız vardı salak nedense hep gelir arka sırama otururu vede bana bi kaç defa parfüm sıkma sabah sabah midem bulanıyo diyodu delimi ne nasıl parfüm sıkmam:jeyyar:bende tabiki hiç takmadım kız hep dediğimde kafaya alırdımkötükedihüso

rica ederim canım.
valla ayıp biliyorum ama daha bı bu kadar daha ruj var.ama far desen 15-20 taneyi gecmez..alıyorum begenıyorum suruyorum yakısmıyor.yani yakısanı cok nadir..
birde ruj cok surdugum icin farla beraber sanki agır oluyor gibime geliyor.ama kahve tonu far onerırsen cok memnun olurum .denerim tabi,hemen uygulatırım giderim.var mı canım onerebilecegin ?

tabi o rularımıda yarın koyarım canım.toplayana kadar canım cıktı cunku fisfisfis

valla seni yorduk canım ya :1hug: ama hakketten çok fazlaymışkaydirigubbakcemile5
ya bende genelde koyu renk ruj sevdiğimden bide mavi yeşil lila vs gibi far sevmediğimden kahve veya siyah gri yaparım göz makyajımı aslında bende arıyom güzel bi kahve bende avonun ikili farı ve bide avonun kahve bi dörtlüsü var onlar iyi aslında fena değil en son flormardan aldım çok istediğim gibi çıkmadı :kızgın:ama geçen günlerde hatırlarmısın jigsaw arkadaşımız inglot integra almıştı bulsam eklerim 3 lü kahveydi çok hoştu ya bide pırıltılı sevmiyom kahveyi o tam istediğim gibiydi onu almayı düşünüyom bende yazın izmire gittğimde

kahve tonlarında far arayanlara şuanda bi sitede pupanın bir tane farı var ışıltı krem ve koyu kahve rengi 10 tlye inmiş durumda ama 1 adet kalmış ben almıyorum sizlere haber veriyim dedim isteyen baksınnn:nazar:

valla seni yorduk canım ya :1hug: ama hakketten çok fazlaymışkaydirigubbakcemile5
ya bende genelde koyu renk ruj sevdiğimden bide mavi yeşil lila vs gibi far sevmediğimden kahve veya siyah gri yaparım göz makyajımı aslında bende arıyom güzel bi kahve bende avonun ikili farı ve bide avonun kahve bi dörtlüsü var onlar iyi aslında fena değil en son flormardan aldım çok istediğim gibi çıkmadı :kızgın:ama geçen günlerde hatırlarmısın jigsaw arkadaşımız inglot integra almıştı bulsam eklerim 3 lü kahveydi çok hoştu ya bide pırıltılı sevmiyom kahveyi o tam istediğim gibiydi onu almayı düşünüyom bende yazın izmire gittğimde
rica ederim canım.
onu nasıl bulucam bu kadar sayfa ıcınde..hangi biridir ki..:1no2:

kahve tonlarında far arayanlara şuanda bi sitede pupanın bir tane farı var ışıltı krem ve koyu kahve rengi 10 tlye inmiş durumda ama 1 adet kalmış ben almıyorum sizlere haber veriyim dedim isteyen baksınnn:nazar:
sagol canm bende bir bakınayım ozaman.piyasa arastırması yapayım

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
flaşlı ve flaşsız çektim kıslar
farlar flormar harikaa dipliner carmina gri dipliner goldenrose kapatıcı carmina flormar ojeler
flormar terracota şeftali allık carmina kalem far flormar simli siyah far
ruj almamışm hayret:)

damlaa yaaa sabah sabah iştahımı kabarttın o ne güzel fardır öyle siyah simlii bayıldımm
anladıgım kadarıyla flormar allıktan memnunsun cillte kaşıntı falan yapmıyor dimi canım bende deneyebilirim çeşit çeşit renkleri var :asigim:
güzel günlerde kullan canım hepsi çok güzeldelikafadulden

teşekkür edeerim tatlışımmm
flormar farlar harika envai çeşit renk var allıklarındanda çok memnunum öle alerjik bi cildim yok zaten ama hiçbir sorun olmadı canımm

turkuaz,, gnz21,, hülyalı güzellerim sizlerde iyi günlerde kullanın aldıklarınızı
gnz tatlım normaderm hakkında senden yorum alabilirmiyim merak ediyorumda onu :1closedeyes:

tşk ederim tatlım a.s.

almagester hülyalı turkuaz gnz21 güle güle kullanın ciiclerinizihihoyyyt
hülyalı sana diyen öğretmen merak ettim(ay bu gecede amma meraklıyım haaaadelikafadulden)bayanmı
nedense bana bayanlar böyle şeyler yapıyo gibi geliyor hoş olmamış ya çok rahatsız olduysa ders sonu söylesydi sana ayıp etmiş
benimde aklıma bir anım geldi bende ünv deyken arka sıramda oturan bir kız vardı salak nedense hep gelir arka sırama otururu vede bana bi kaç defa parfüm sıkma sabah sabah midem bulanıyo diyodu delimi ne nasıl parfüm sıkmam:jeyyar:bende tabiki hiç takmadım kız hep dediğimde kafaya alırdımkötükedihüso
evet bayan canım öğretmen
sonra dedi kusura bakma yaşlılık işte çok ağır kokuları kaldıramıyorum yanlış anlama falan dedi mirmirmirmir kendisi baya büyük prof da
ama yinede sınıftakiler moralimi bozdu sağolsunlar :eek:klava:
amannnn alıştım ben artık takmıom canım delikafadulden

Kızlarr Şeniz uzun süredir yoktum klinikte hasta peşinde asistan peşinde koşturmaktan bitkin düştüm senağlama ama baktım tüm sayfalara her zamanki gibi süpersiniz :asigim: çok güzel şeyler almışsınız güle güle kullanın bereketi bol olsunn :icecream:

ben de en son bunları aldımm

inglot far: zaten indirimdeydi :lepi:kahve-toprak tonlarında en sevdiğim renkler :icecream: daha da almayı düşünüyorum bunlardan
maybelline köpük fondöten: aslında estee den memnunum ama hiç köpük fondöten denememiştim öylesine denemek için aldım ama kesinlikle çok çok memnun kaldımm :asigim::asigim: ayrıca dokusu da çok hoş hihoyyyt

not: daliah canım o renk far tam olarak bu aldığım inglot far yerimseniben

ahanda buldum daliahcım bu fardan bahsediyom ya çok güsellll:asigim:

tşk ederim tatlım a.s.

evet bayan canım öğretmen
sonra dedi kusura bakma yaşlılık işte çok ağır kokuları kaldıramıyorum yanlış anlama falan dedi mirmirmirmir kendisi baya büyük prof da
ama yinede sınıftakiler moralimi bozdu sağolsunlar :eek:klava:
amannnn alıştım ben artık takmıom canım delikafadulden

canım prof olmakta önemli ama insani ilişkiler iletişim mütevazilikde bir profda olmuyosa kimde olsun

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
flaşlı ve flaşsız çektim kıslar
farlar flormar harikaa dipliner carmina gri dipliner goldenrose kapatıcı carmina flormar ojeler
flormar terracota şeftali allık carmina kalem far flormar simli siyah far
ruj almamışm hayret:)

güle güle kullan şekerimhihoyyytvalla flormarın bütün reyonunu eve açacan yakında galiba:roflol:

galiba öle olucak murgizcm yeni serisi çok hoş çünkü fiyatlarda uygun sorun çıkarmadığı sürece alırım yani:)
türk mallarını almıosnz dien arkidiş gördüğün gibi hepimsde alıorssgamyoncuiremsu

damlass güle güle kullanırsın inşallah
sanada flormarcı diyebiliriz herhalde flormarın bu serisinin farlarının öncekilerden yapı olarak farkı var mı
yani sürümü kalıcılığı....

kesinlikle çok farklı bunlar yumuşacık ve çok güsel renk veriolar ben sabah sürüorm akşama kdr dayanıo hiçbişi kaybetmio halindenrenklerde çok güsel ben çok memnunum

X