Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Merhaba daliah Mac konusunda banada yardımcı olurmusun? Telefon numaraları ve hesap numarası ile ilgili. Göz makyaj bazı almak istiyorum.

mac den prim iste daliah bence hakkettin canım
hulişiim burcuuu sabun nerdesnz yaa herkes kayıp:ecrin_bebek:

daliah canım banada telf. numaralarını ve hesap numaralarını ozel mesajla atabilr mısn...
mac en cok begendigin ruj gloss farları hangisi cnm ...begendigimiz makyajlar birbirine cok benzedigi için senin dusuncelerine cok onem veriyorum kaydirigubbakcemile5

cnm makyajdan once makyaj altı bazı uyguluyor musun ? cogu kez kullanan var mı diye yazmıstım ama kullanan yok galiba cvp gelmemıstı =(

mac den prim iste daliah bence hakkettin canım
hulişiim burcuuu sabun nerdesnz yaa herkes kayıp:ecrin_bebek:

damlammmm benimmmm buradayım :1hug: ben göz gezdiriyorum sürekli fakat alım yapmadığım için pek bi yorumda yapamıyorum ve malüm benim che sparişi stoklarında yokmuş ısmarladıklarım onun biraz burukluğuda oldu . . .

:çok üzgünüm:

bu pazar günü ya puff pudra ya da köpük fondo alacağım arasında karar veremedim henüz köpüğün dokusuna bayıldım geçen bileğime denedim kadifenin tam tabiriydi . . .

:asigim:

canim nc15 tercih ettigini yazmissin, sadece resimlerden mi karar verdin? biraz acik kacmasin canim, benim tenim nw25, cok beyaz tenliyimdir... gozumun altina nw20 surmuslerdi, biraz fazla aydinlik gelmisti... kafani karistirmak istemiyorum tabi ki ama sadece resimlerden anlamak biraz zor canim ya...
ben far bazi kullaniyorum hayatim, too faced shadow insurance ya da mac paint pots kullaniyorum... onun disinda face primer diye aratabilirisin...

canım ben makyajımın altına sadece nemlendirici suruyorum.baz kullanmıyorum.
ozelden attım canım nolarını.
benım en begendıgım glosları pinkarat,ample pink, fulfilled..genelde aynı tonlar ve kesinlikle kesinlikle mac craving en sevdigim ruju..
tesekkur ederim tatlım..senden bunları duymak cok mutluluk verici..

evet cok zor bir secim fondoten secimi..sanırım uzaktan alırken bir kurban vermeden zor gibi...

ben de en son bunları aldımm

canım burdaki farın aynısı:lepi:

murgizcim güle güle kullan canım be de meybelline nin köpük kapatıcısını aldım çok memnun kaldım fondotenlik bi cildim yok ama özel günlerd laazım olmuyor değil memnun kaldın mı merak ettim canım

tatlısım haklısın resimlerden anlamak zor tabiki ama izmirde ne yazık kı m.a.c olmadıgı için denemeden almak zorundayım :roflol: dun daliah specktra.net sitesini onermıstı dun baya bi inceledim ...

resimlerden inceledigim kadarıyla nw serisinde biraz pembelik mı var ?

murgiz tatlım gülegüle kullan farın renkleri çok güzel yerimseniben

mac için ayrı bi sayfamı açsak acep ya benim merak ettiğim bir sürü şey var sırnaşık şey

gözümün altında kocaman bir çizgiiii var kızlar ya bi gecede oluşması mümkünmü bunun-tatlicadiarzu-Allahım ya o kadar kötü görünüyorki anlatamam acaba diyorum hergün concealer sürdüğüm içinmi sabah akşamda nemlendiriyorum ama daha bu yaşta kırışmaya başladım ya çok rahatsız ediyo beni sürekli aynaya bakıyorum of:1ninca:

sursende bı gorsem cnaım ya

yaa annemin aldığı galiba bunun aynısı değil kızlar:roflol::roflol:ama oda güzele benziyor tonları biraz daha açık görünüyo webcamden tam göremedim artık haftaya annemler getirince gösteririrm biliidum aslında annem mutlaka yanlış alır ama napimm dayanamadım:mymeka:
daliahcım gelince sürecemde canımcım:içelim:

canım teşekkür ederim önceliklekaydirigubbakcemile5canım bu resim bana ait değil sadece damla ve daliaha annemin bana aldığı farı göstermek için jigsaw arkadaşımızın mesajından alıntı yapmıştım o fondoteni kullanmadım ama bunları alan arkadaş çok memnun kalmış bendefondoten kullanmıyom özel günler amaçlı lorealin mineralli fondoteninden almıştım toz olan oda fena değil:lepi:
çaklitim burcuucm sağlun şekerler ama aynı renk far değilmişmirmirmirmir gelince tam oalark anlayacam renginikafamçokkarıştı o zaman resmini koyarım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…