Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
farlarım ve diger rujlarım baska bir resimde artık kızlar.onlar yukarda dolapta cıkaramadım.cok farım yok zaten.yakıstırmıyorum fazla kendıme.
90768044.jpg

83562807.jpg

aman tanrım tatlım ne kadar cok rujun varmıs oyle :asigim: cnm bi gun m.a.c urunlerininde fot. cekebilr mısn

She gördüğüm yerde alasım geliyor kaydirigubbakcemile3 kullanmam büyük ihtimalle ama. Collagen aldım bakalım nasıl cıkacak. Çoğu kişi beğenmemiş ama Rimelde loreal favorim.

iyi günlerde kullan canım. bende çok seviyorum loreal maskaralarıkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ahanda buldum daliahcım bu fardan bahsediyom ya çok güsellll:asigim:
evet canım cok tatlı gozukuyor.tesekkur ederim bende bir bakayım o zaman..

off bu ne ya valla süper cennet cennnet:sm_cool:

kızlar hepiniz ldıklarınızı iyi gunlerde kullanın a.s.
alemsin deli kız :)

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
flaşlı ve flaşsız çektim kıslar
farlar flormar harikaa dipliner carmina gri dipliner goldenrose kapatıcı carmina flormar ojeler
flormar terracota şeftali allık carmina kalem far flormar simli siyah far
ruj almamışm hayret:)
hımm allık cok yoldan cıkarıcı duruyor.gule gule kullan canımm

aman tanrım tatlım ne kadar cok rujun varmıs oyle :asigim: cnm bi gun m.a.c urunlerininde fot. cekebilr mısn
tabıkı canım cekerim.bıraz sevıyorum ruj ben :sm_cool:

daliah tatlısım m.a.c en acık pudra ve fondetenin numarası nedir ?

benımkını soruyorsun degıl mı canım?
Bende su anda MAC studio fix var NC25.
MAC Studio Tech var oda NW20.
Digeri natural mineralize pudra light tonu var.
Ama fondoten ve pudrada aynı renkler mevcut bırını begenırsen dıgerındede aynı ton var yani.
NC 15 de en acık tonu..beyaz yanı artık o :)))

Son düzenleyen: Moderatör:
cok sagol bitanemmmmm ...siparis vericem ama bi turlu karar veremedim ...nc25 bana koyu gelebilir...oldukca beyaz tenliyim ...ne yazık kı kotologtada renkleri tam net belli olmuyor...
14354204_0.jpg

cok sagol bitanemmmmm ...siparis vericem ama bi turlu karar veremedim ...nc25 bana koyu gelebilir...oldukca beyaz tenliyim ...ne yazık kı kotologtada renkleri tam net belli olmuyor...
14354204_0.jpg
canım burdaki tonlar gercegi yansıtmıyor ..benimki boyle bir renk degil..beyazın bır ton koyusu falan..
M·A·C Cosmetics | Offering a large selection of makeup, skin care products, and nail care items. Also offering cosmetic accessories
burdan bakman daha saglıklı bence.
bak burdada bır kac resim buldum..bırazda olsa fıkır verır bence..
swatch1uv4.jpg

swatch2xx0.jpg

canım şiddetle oneriyorum şu linki incele.MAC fontodenleri ve tonları ile ilgili en kapsamlı yer.
http://www.specktra.net/forum/f217/...lers-various-shade-formulas-coverages-129969/

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bende Mac göz makyaj bazı almak istiyorum fakat Bursa'da oturuyorum. Tek ürün istesem acaba yollarlarmı?

kıslar aldıklarınısı ii günlerde kullanın bende mac den bişiler belirlemeye çalışıorm kafamda kaydirigubbakcemile2 önümüzdeki ay alabilmek için bakalım

daliah birazcıkta bana veyseneee :ecrin_bebek: benim hiç rujum olmadı abla :çok üzgünüm:
vereyim canım.bir cogu yatıyor zaten..kaydirigubbakcemile5

aman ya rabbim şaka olmalı budelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
gözlerime inanamıyorum...
ay hani kıslar bazen yabancı sitelerden eklenti oalıyorlar ya kızın masası ,kızın odası diye ay sanki onları görüyormuş gibi oldum.
canım ellerine sağlık ya...
hala şaşkoloz gibiyim valla
dagınıgım dimi evet oyleyim :teytey:

amanııınnnn:1shok: orda yığınla ruj vaaaa cokacimcoook

iyi günlerde kullanın kıslar aldıklarınızı
kaydirigubbakcemile3

damlass güle güle kullan canım valla renkleri ne güzel öle delikafaduldendelikafadulden ya bende bi sürü dipliner var öff beceremiyorum ya-tatlicadiarzu-

daliah valla bu kadar ruju görmedim ben hiçbiyerde :1shok: benimde en az rujum vardır pek yakıştırmam kendime. allık ve rimelden vazgeçemem:asigim:
herkesin bir takıntısı oluyor işte canım.benimkide ruj.sendebircok allık ve rimel vardır o zaman :asigim:

Çılgınsınız siz yaa bir oda dolusu makyaj malzemesi var burda wuuuuuu!!
evet kadın demek makyaj demek kozmetik demek.iyiki kozmetik var :teytey:

kıslar aldıklarınısı ii günlerde kullanın bende mac den bişiler belirlemeye çalışıorm kafamda kaydirigubbakcemile2 önümüzdeki ay alabilmek için bakalım
waaaaowwwwwwwww ben bile sabredemiyorum bana ne oluyorsa kaydirigubbakcemile3

Dün iki ayrı siparişim elime ulaştı :)))
Biri chocolate ın önerisi ile ebay den urban decay göz kalemi almıştım, çok memnun kaldım. Teşekkürler chocolate. Ben sadece siyah rengini almıştım, sürümü çok kolay ve akmıyor. Tavsiye ederim.
Birde everydays dan siparişlerim vardı. 1 concealer, 3 fondoten, 1 allık ; bunlar zaten bedava
Ek olarak 1 far ve ruj almıştım. Gerçi ben ruj zannederek almıştım ama ruj değil dudak bakım stiği gibi birşeymiş. Onu pek beğenmedim. Diğerleri gerçekten harika. Denemeyen varsa mutlaka denesin bence.
Ben daha önce taylorsdan da sipariş vermiştim ama sanki bunlar biraz daha iyi gibi geldi. Özellikle allığı çok beğendim.
Resim ekleyebilirsem akşama eklerim

X