Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben 17 yaşındayım. bende fazlasıyla süslüyüm dersanede fln=) Sizlere birşey soracaktım. Arada bir pudra kullanmka cildime zarar verirmi bu yaşlarda ? avonda color trendin pudrasını almayı düşünüyorum ama sizlerinde fikrini sorayım dedim.

I love MACCCCCCCCCCC

resimlerini cekmeye vaktim olmadı.netten copy paste ettım kızlarrrrrrrr
ilk mac pink nouveau,ikincisiMAC Mineralize Skinfinish "Glissade",mac retro,mac golden rose pigment

canım o pudra hacı yağı gibi kokuyor ve güvenmeden alma bende almıştım

pudra cildine bi zarar vermez ama likit fondöten alma o gözenekleri tıkar bence sen güzel ii bi markadan pudranı al çünkü cildine değer vermessen bu yaşta ilerisi için yatırımın kötü olur bence ünlü markalardan al toz al likit alma maxfaktör ,dior, nivea ,maybeline vb. markalar seç

Son düzenleme:

çok teşekkür ederim eda abla. Önerini dikkate alacağım.

çok teşekkür ederim eda abla. Önerini dikkate alacağım.

bir sefere mahsus alacaksan mac tercih et canim. orada hem sana yardimci olacak egitimli insanlar var, yuzune de uyguluyorlar. ihtiyacina gore bir urun bulabileceginden eminim. genellikle baska markalarda ornegin dior lancome vs stand gorevlileri direk cok yakisti tabi super urun vs diye satmaya calisiyorlar, sanki her urun herkese gidermis gibi... bu yuzden ten urunleri konusunda uzman mac gibi bir marka tercih edersen hem profesyonel bir urun almis hem de yasina neyin uygun oldugunu ogrenmis olursun a.s.

malatyada mac satan biyer yok sanırım=( ama fikirleriniz için çok teşekkür ederim :asigim:

malatyada mac satan biyer yok sanırım=( ama fikirleriniz için çok teşekkür ederim :asigim:

hmm nerede oturduguna dikkat etmemisim canim kusura bakma, o zaman bilen bir arkadasinin ya da senden buyuk, tecrubeli birinin yaninda alisveris et, satis yapan kisinin gaza getirmelerinden etkilenmemis olursun... magazalardaki isiklar herseyi sahane gosteriyor, kandirilmak cok kolay =)

canım cimcime_bsra cım bence de cildine uygun tonları ayırt etmen zor olabilir bu konuda destek al

tekrar sölüyorum ablam 8 yıldır avon satıcısı ve bende 4 yıldır avon satıyorum ve kendim de kullanıorum avonun bizde 8.5 yıllık bi tecrübesi var color trendi boşuna sana tavsiye etmem
gencecikk yaşta cildini yıpratma derim ve color trendden de aşağı markalar kullanma parası sorun olcak sa senin için bir kereliğine ii bi marka al yada hiç boşuna kullanma ablacım gencecik cilt ayy insan kıyamaz yıka çık bişicik olmaz sivilce sorunları artık dert değil be ablam kapatmaya ihtiyacın mı var cildini çok mu sorunlu

bu arada chocolatestar cım hak veriyorum sanada bazı satıcılar küçük yaşta kandırıyorlar sana yakıştı işte mükemmel oldun die satıyorlar ürünü bu durumda akıllı olmak lazım yada yanında bi büyükle gitmek lazım yaşıtların da sana o satıcılardan aşağı destek vermezler oldu oldu yakıştı derler dikkat etmeliii güzel olcam die palyaço şekile girenler var hatalı makyaj yapmayalım (palyaço dan kastım çok boyalı renkli ciltler arkadaşlar aşağılamak anlamında sölemediğimi belitriyorum o mesleği yapan arkadaşlarımız da mevcut o yüzden kastettiğim boyası çok olan anlamında tekrar tekrar üstüne basıyorum)kaydirigubbakcemile5

deniz ablacım senin önerebileceğin mac'ın pudrası hangisi olur? belki internetten sipariş veririm.

Eda ablacım aslında kararsızım alıp almamak konusunda. Cildim çok sorunlu değil. Arada bir sorun gösteriyor. Bende sizlere danışarak fikir alayım dedim =)

Son düzenleme:

cok haklisin canim, bu gune kadar hangi dukkana girdiysem hemen uzerime atliyorlar: suraniz soyle, sunu kullaniyor musunuz? yuzunuze bu yasta her gun bunu yapmaniz lazim, yapiyor musunuz? bu direk insanin kendini kusurlu hissetmesini saglayarak satis yapma taktigi, kesinlikle kanmiyorum artik. genc cildin tek ihtiyaci olan sey her gun yikayip nemlendirmek, haftada bir kez de peeling, baska hicbir seye gerek yok aslinda ama iste en pahali seyleri satmak istiyorlar, bu taktigi kullaniyorlar...

busracim senin soruna gelince: kapaticilik mi yoksa hos bir isilti veren bir urun mu tercih ediyorsun? eger tum cildime uygulayayim ve guzel bir aydinlik versin diyorsan, mineralize skinfinish oneririm, ustte daliah'in aldigi urun canim. bir suru rengi var, yardimci olabilirim o konuda. eger kapatici bir pudra istiyorsan, mac blot powder'lara bak. mac cosmetics diye google'da arat, sitesini bulacaksin. orada, solda "Face" kategorisi altinda fondotenler, pudralar ve alliklari bulabilirsin. ama msf (mineralize skinfinish) mineral bir urun oldugu icin hem cildine hava aldirir, hem de dogal bir isilti verir canim. biraz uzun oldu ama kusura bakma =)

kapatıcılık özelliği olan birşey istiyordum deniz ablacım =) yüzüm çok sorunlu olmadığı için almayabilirim fakat alırsam önerilerinizi yazıyorum biyere mutlaka bunlara bakacağım. Eda ablacım ve Deniz ablacım yardımlarınız için çok teşekkürler =))

onemli degil canim umarim gonlune gore bir urun bulursun =)

kizlar hepinizin urunleri harika iyi gunlerde kullanin yazmasamda takipteyim hep hosuma gidenlerden edinmeye basladim bide bu maskaraya bittim yaaaa harika kiviriyo sac masasi yapar gibi kivirarak suruluyomus hemen alacagim süprizzzzz

kizlar hepinizin urunleri harika iyi gunlerde kullanin yazmasamda takipteyim hep hosuma gidenlerden edinmeye basladim bide bu maskaraya bittim yaaaa harika kiviriyo sac masasi yapar gibi kivirarak suruluyomus hemen alacagim süprizzzzz

bu maskaranin gercekten kivirdigini soyluyorlar cok yorum okudum hakkinda...

denizcim çok sağol göz kremi tavisyen için en kısa zamanda sephoraya gitcem ve bakcam.Şeniz yayla güzeli aklıma düşürdün valla maskarayı bende alcam delikafadulden

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın aldıklarınızı
. kaydirigubbakcemile5

bende okuldan fırsat buldum ve bodyshop a uğradım. bu çay ağacı serisine bayıldım tek kelimeyle.o yüzden tonik ve peeling nide aldım. garnülü az ve çok yumuşak. bide papatya özlü göz makyajı temizleyicisi aldım . göz kremi için arkadaşım neutrogena iyi dedi bende alıp bi deniyeyim dedim ucuz bişeydi. aslında skinceuticals almayı çok istiyourm. bide gliss in kırık saç uçları için bi ürününü aldım marketten. kuaförden sebastian alcaktım ama adamın tavrı pek hoşuma gitmedi emin olmadan okadar para vermek istemedim

buarada daliah unutmuşum yazmayı geçen gün aldığım lorealin kalıcı rujuna bayıldm hiç kurutmadı ve öle pütür pütür bi görüntü oluşturmadı kaydirigubbakcemile5

hülim senin eucerin dudak kreminden bulamadim ya müllere dm ye baktim ama ikisindede yok :çok üzgünüm:

tchibonun takiminida almaya vaz gectim cünkü ben yesil renk far istiyorum asil onun icindede o yok :uhm: sen aldinmi

Ya arkdaşlar ben bi yabancı siteden alışveriş yapmak istiorum ama korkuorum ya ulaştıramazlarsa ya da kaybolursa die çünkü hatta bazı siteler Türkiyeye gönderim yapmıo ya bu sebeple. Hiç siparişleri kaybolan var mı aranızda? yani 75 dolarım boşa gitmesin . Bide gümrükte sorun çıkarsa bizi alakadar etmez şeklinde bişiiler yazıo. Hemen almak istiorum güvenemedim tam . Hazır dolarda düşmüşken aliim istiorum. Acil yardımlarınızı bekliorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…