Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dimi rengi harika bakalim alirim belki cokta pahali degil eBay dan alacagim mesajin basinda yazdigin 2 hafta gecti gelmedi diyosun ya nereden aldin amerikaysa ooooo bekleki gelsin cok uzun suruyo ben cok sIk alisveris yaparim eBaydan 1 kere sorun oldu gumrukten gecirmemislerdi 1 ayi gecince saticiya mail attim 1-2 gun icinde param hesaba girdi dikkatli lmak gerekiyo cunku para onceden odeniyo:bbo:

Son düzenleme:

canım yeni gördüm kusura bakma. valla canım benim cilidm çok beyaz ve genelde bi çok ürün alerji gibi etkiler yapar ama bununla yıkayınca bi duruluk geliyo yüzüme ayrıca. bi dene istersen zaten 2 al bir öde var.iki ürün 24 e falan geliyo. çay ağacı serisi lekeli ciltler için ama ben kokusunu sevdim ve cildime ii geldikaydirigubbakcemile5

benimde saç uçlarım organik boyayla boyatmama rağmen kırıldı ve sertlşti bunu ve sıvı kremini kullanıyorum ipek gibi yapıyo ve belli olmuyo kırıkları . belki düzeltmez ama yeni oluşacakları engeller:1hug:

buarada sabun damlass tşk ederim kızlarŞeniz

eylül --- yeşil gözlü melek iyi günlerde kullanın kızlar aldıklarınızı hepsi çok cici valla gözüm gönlüm açıldıdelikafaduldendelikafadulden

geldim arkadaslar....

layyza, benim siparisimin kaybolusunun birinci aydonumu bugun =) torenlerle kutladim da ondan geciktim =)

herkes aldiklarini gule gule kullansin kizlar, uykusuzluktan gozum sulaniyo tek tek isim yazamadim =(

almageseter canım benim güle güle kullan Şeniz
çay ağacı serisine baktımmm baktımmmm her nedense bıraktım almadım hafiften pişman oldum şimdi iyimikaydirigubbakcemile3
kızlar yeri değil ama aklıma gelmişken boyalarla pek alakam yok ama saçlarımı siyaha boyatacam ama mavi siyah dedikleri değil onun üzerine boya olmuyomuş sanırım (ben 1-2ayda sıkıldıgım için:) ne renk demem gerekiyor sadece siyah desem anlarmı kuaför yafisfisfis yıllardan beri gittiğim kuaförü artık değiştiriceğim için bu renk olayına takılıyorum kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:

canım normal siyah dediğin zaman boyamaları lazım, mavi siyah istemediğini belirtirsen sorun olmaz bence...
pakedine cok uzuldum, haberlestin mi siteyle?

herkese selamlar. ne zamandır takip ediyorum kızlar paylaşımlar çok güzel gerçekten bi kızları bu aldıklarımız ne kadar mutlu ediyo ya kaydirigubbakcemile3
ben de sizinle yeni yeni cicilerimi paylaşmak istiyorum en yakın zamanda delikafadulden

eyllllul gulke gule kullan arkadasim cicilerini. su copportone krem m uv faktorlu olan turuncu ambalajli o iyi bir urun mu. ve kac para. bana kuaforum bin bir dil dokerek satmisti bir kez bile kullanmadim. sizce iyi birsey mi kizlar ne ise yariyo gunes koruyucu demisti satan kiz. ben 50 ytl odemistim cok pahali gelmisti,sonra aynisini amerikada cok ucuza gormustum.

bu arada rimmel iyi bir markami ya.. bizim burdaki markette var hic donup yuzune bile bakmadim. gidip rimmel standina bakicam su rimel icin .... bakalim var mi gercekten iyi birsey mi? ben pek rimmel markasinin malzemelerini begenmemistim. farlari fln dandik duruyordu. ama kullanmadim aslinda kullanmadan yorum yapmamam lazim., neyse birkac rimmel marka birseyler alip koyayim buraya bakalim yakinda,

buarada daliah unutmuşum yazmayı geçen gün aldığım lorealin kalıcı rujuna bayıldm hiç kurutmadı ve öle pütür pütür bi görüntü oluşturmadı kaydirigubbakcemile5
super cok sevindim.kalıcı bir rujun kurutmamasına.
gule gule kullan canım cıcılerini.

tesekkur ederim canım

sagol canım,guzel gune kalmıyor valla somuruyorum

forum bornova watsons da bulabilirsin damlacım:lepi:

saol canım ben yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum başka markaya dönüp bakmam bile
roaccutan kullandığım zamanlarda doktorum önermişti hatta başıma vura vura aldırmıştı çok önemli kullanmalısın diye o gün bu gündür kullanırım inanılmaz memnunum
hiç yağlı değil
ayrıca ben yaz kış kullanırım kullanmadığım gün tenimi grgin ve yanıyormuş gibi hissdiyorum
fiyatı da 50 tl bence hiç pahalı değil

eyylül tatlım avon glossların renkleri ve serisi nee
çok beğendim güle güle kullan
aşkitom kısa olan glazewear metallic- metallic blush
uzun olan lip radiance
ben avonu hiç sevmem açıkçası ama rujlarına hakketen baılıyorum çok güzel

eylülümün koyduklarını ben niye gormedim yaa senağlama

yaaa gurbam niye göremiyosun acaba yaasenağlama
adresi alıntı yapıp alsan bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…