Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar maybelline mineral serisi türkiyede satılmaya başladı mı acaba bilen gören oldumu:)

sanmıyorum damlam hiç rastlamadım ben . . .
her markada mineral ürün çıkarmasa olmaz sanki . . . şimdide maybelline . . . yakında ketrin arley de şıkarırsa şaşırmam valla . . .

canım yasak değil yok
ebay'den buldum ben benneyaptımki

fiyati değişiyo satıcıdan satıcıya...
ama genelde 100dolarla -130 dolar arası 6 paletin fiyatihihoyyyt

gurbaacım ebayde bir sahte mac furyası var, ne olursa olsun alırken dikkatli olmaya calıs ürün renklerini adlarını vs orijinal koleksiyondan bulmaya calıs google'da, karsılastır ki icin rahat etsin, sonra üzülme... =)

o MAC setleri ne güzel öyle ya icim gitti resmen ama ne pahalidir onlar

tchiboda bende bu seti gördüm alimmi diye düsünüyorum
icinde 10 far 2 allik 4 lipgloss ve 1 göz kalemi varmi

tchibonun farlari nasil haberiniz varmi?

meryemcim tchibonun ürünleri bence kaliteli bende aliyorum vede cök guzel kaliteli tavsiye edebilirim ben memnunum cnm

[/IMG]
bunlarde benden kıslar flaşsız çektim
buda flaşlı
[/IMG]

cnm güle güle kullan cok güzeller

Tavsiye üzerine aldım çokda memnunum bu kalemden sürme gibi artı çok kalıcı sabah sürüyorum akşam yeni sürmüş gibi duruyor ...

tavsiye ederim arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

bende düsündüm bundan almayi ama vazgectim akiyormu?

cnm güle güle kullan bunlar cok güzel ya bayildim

iyi günlerde kullan adasim:1hug:

kızlaar help miiiii

ebayde şu sete hasta oldum almak istiyorumm yaaa senağlama

gurbaaaaaam cabuk söyle hangi satici ve kaca ve nasil arattin bunlar süper yaaaa

bugun aldıklarım =)

güle güle kullan cnmmmmmmmm

ay bugün bende gördüm bunu alayimm almayimmi diye düsündüm durdum gittim geldim fiyatida cok uygundu ama alamdim ama icimde kaldi belki yarin öbür gün alirim :teytey:

cikolatammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eucerin dudak bakim kremini sormustun
ya bu süper birsey ya gercekten
benim dudaklarim normalde cok fazla kuruyor sürekli ya krem ruj yada parlatici kullanmak zorundayim
ve bunlardan birisi dudagimdan gittigi andan itibaren dudaklarimda kuruluk hissediyorum ve sürekli dilimle islatiyorum bunu yaptikcada daha cok kuruyor pürüssüzlesiyor sonrada yirtip isirmaya basliyorum..... ama bu kremi iki gündür kullaniyorum ve dudaklarim yumusacik pürüzsüz oldu üstelik birde nemlendirdigi icin krem dudaklarimdan gitse bile kuruluk hissetmiyorum cok süper birsey ya 4,50 Euro verdim ama gercekten deger, ki ben simdiye kadar okadar cok dudak bakim ürünleri kullanop denemisimdir tavsiye ederim

eurcerinin kremimi yoksa stick olarakmi? ismini tam ver hele merak ettim :) ben ama meyvali birsey istiyom dudaklarim icin güzel koksun.

galiba ben alcam ja tchibodaki seti seninde dedigin gibi gözüm kaldi aklim kaldi sırnaşık şey

bunlarda benden
max factor rimel
maybelline jade dudak kalemi
catrice ddak kalemi
birde eucerin dudak bakim kremi

tatlim bak bu eucerin lip relief yaziyor müllerden aldim.....
bende tam tersine meyveli kremleri sevmiyorum dudagimda yoksa yaliyorum onu heheheheheheheheheh
valla bende alacagim sanirim ama cumartesi gidebilirim ancak insallah kalir daha aklim kaldi ya cok güzeldidelikafadulden

gnz cnm ii günlerde kullan huli meryem set harika görünüo ne kdr çok set var yaw şu alamanyada kıskanıorm saolsun hulişim gönderdi bana cnm bnm:)bence uygunsa alın kaçırmayınn

gnz cnm ii günlerde kullan huli meryem set harika görünüo ne kdr çok set var yaw şu alamanyada kıskanıorm saolsun hulişim gönderdi bana cnm bnm:)bence uygunsa alın kaçırmayınn

evet tatlim cok güzel birsey, valla tam hatirlamiorum fiyatini ama ya 6,99 yada 7,99 euro yine cok uygun yaniŞeniz
tatlum benim sen yeterki iste ben sana yine gönderirim :1hug:a.s.

ya canım eucerin turkiye'de var midir ki =( benim gercekten iyi bir dudak urunune ihtiyacim var yoksa dudaklar isyan edip terkedicek beni =(((( iyi bir urun bulmana cok sevindim, 4,5 euro hicbir sey valla, burada ne fiyatlara urun var bir ise yaramayan =(

hulişim şımarıormm ama :ecrin_bebek: hehehe bence al cicişim hiç kaçırma ama kullan taaam mı güselliğine güsellik kaat cnm ya maybelline nin mineral serisi dehşet güsel görünüo ama oda malesef alamanyada satılıo türkiyede henüz diil çıldırıciim nie böle olii yaa

8,99 Euro du fiyati izmirde tchibo yokmu? bir kac hafta arayla orayada geliyor aslinda ayni seyler ben bursada arada bakiyordum tchiboya :) fiyatlardada pek bi fark görememistim burayla ayni olsa gerek baktimda internette tchibo.com.tr de gösteriyor gelen seyleri bazilari suan burda olanlar bazilari gecmisteki haftalardan

bende onun icin seviyomya meyvelileri hehe merak uyandirdi simdi senin bu sey bende alim bari :)

alalal hç rastlamadım yaa olsa görürdüm gibi ama ben maybelline istiom yaaa
cozuttum yine kozmetik krizim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…