Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya canım bu mac nerlerde satılıo istanbul da mesela cevahirde varmı yada satış noktalarını bilen varsa yazabilrimiii lütfennnnn:1rolleyes:

istanbulda istiklal, bagdat caddesi, akmerkez, istinye park, capacity'de var, bir iki yerde daha var galiba ama bildiklerim bunlar canim... bir de bu birsuru far yanyana su an mac'te yok, buyuk bir ihtimalle gecmis koleksiyonlardan...

Geçmiş koleksiyon falan değil bu maclar ya resmen sahte.
Mac te bu paletlerden ne zaman oldu ki,fırçası bile bir tuhaf,hatta aplikatör. -tatlicadiarzu-
gittigidiyorda da var bu paletlerden sahte satıcıların ürünlerinin arasında. benneyaptımki
Almak gibi bir hata yapmayın sakın. yasakkelime

birkaç sayfa once ben de uyarmıstım, ebayde sahte mac kol geziyor, zaten ısmarlayınca türkiye fiyatıyla aynı oluyor, gidin mağazadan alın arkadaşlar... en azından gerçek olduğunu bile bile kazık yiyoruz mağazada =D

istanbulda istiklal, bagdat caddesi, akmerkez, istinye park, capacity'de var, bir iki yerde daha var galiba ama bildiklerim bunlar canim... bir de bu birsuru far yanyana su an mac'te yok, buyuk bir ihtimalle gecmis koleksiyonlardan...

ay canım saol istiklal caddesindeki de şimdi geldi aklıma örmüştüm ama hiç girmemiştimm tm şimdi hatırladım tşk ederim

Ahaaha,orjinal kazık en azından =)
Valla canım bi bakayım dedim 5'li 6'lı paletler falan var şu şekilde geçmiş koleksiyonlardan.

Ki fırçalarında falan mac amblemi ve nolarıda görünüyo zaten.
Diğer paletlerin sahte olduğu belli,bide öyle uçuk fiyatlara satmıyorlar mı benneyaptımki

arkadaslar bende onu diycektim ama cekindim. bu paletler sahte gibi... katalogda olmayan mac in piyasa surmedigi urunu onlar nasil acaba satisa sunuyor. bende 120 dolara 50 adet far satanlari goruyorum mac marka.... ama belli sahte oldugu.. gurbaga prenses arkadasim uzak dur bence. hele cinden geliyorsa keisn uzak dur. benim bildigim mac amerikada yapiliyor.

bu arada pastel allik almissin ! benim aldigimdan almamissin ama yakindan gorme sansin oldumu alligimi? bronz olani ben gordum ama zaten tenim bronz .. extra bronz ve kavhe tonlu farlardan ve alliklardan uzak duruyorum cunku belli olmuyor tenimde.aldiklarinin fotosunu koyyyy!

karalahana arkadasim! pek cok ucuz ve pahali makyaj malzemem oldu.. fakat o senin aldigin beyaz kutudaki hani oval olan far gercekten ucuz fakat fiyatina nazararn cok cok gzl bir urundu. o urunun 4 renginide almistim ama kaybettim. gayet kalicilar, ve cok uzun zaman kullandim gozume bir rahatsizlik alerji vs yanetkisi olmadi. keske tekrar karsima ciksada alsam o farlardan ....

arkadaşlar size bi soru sorucam göz altı morlukları ve göz altını nemlendirecek bi ürün kullandıysanız ve de memnun kaldıysanız yazar mısınız,ben şu an neutrogena kullanıyorum göz çevresi kremini,nivea nasıldır duyan bilen var mı

kıslar maybelline mineral serisi türkiyede satılmaya başladı mı acaba bilen gören oldumu:)

yok tatlım henüz türkiye pazarında yok ama brigettenin sitesinde maybiline mineralli ürünlerini bulabilirsin

emine__66,, cnm ben body shop c vitaminli göz çevresi jelini kullanıyorum düzenli kullanımda hafif bi renk değişikliği oldu gibi yani şuan daha canlı göz altım başlarda düzenli kullanmadıgıma anlamıyodumkaydirigubbakcemile5
neutrogenanında geçenlerde reklamını gördüm yeni bir ürün çıkarmış göz çevresi morluklarını giderici diye ama kullanmadım bilemiyorum yerimseniben

arkadaşlar dün gittim hem göz için kapatıcı hem arada yüzümde kapatmak istediğim yerler için de bişey aradım satıcı bayanı bi kapatı yüzünden yarım saat esir etttim.. vee bunu almaya karar verdim kıslarr köpük kapatıcı imişş çok hoşuma gitti pudramsı bi his yaratıyır ve güzel göründü bana hoşuma gitti yani.....

yandaki ojemin rengi de çok güzeldi flormar kemik rengi diyerek aldım.. bir kat sürmem bile bana yetti canlarımmmm....

mac konusunda da kafam karmakarışık oldu beee ne edecez bilmem

tatlım aynı kapatıcıdan bende aldım birkaç hafta önce gerçekden dediğin gibi yumuşacık gözaltım için kullanıyorum ben yüzümde hiç denemedim ama ben memnun kaldım,

damlass ben indirimden 10,00l almıitım normal fiyatı 20.00 olmalı

ilarzu güle güle kullan cnm ne kdra aldın concealer ı tatlım acaba:)

sevgülüm teşekkür ederimm 11 tl 3 taksit yaptılar % 25 indirim var dedi ayrıca fondöten pudra allıkları da var özellikle ban arkadaşım kozmetikte satış bölümüündeydi o getirmişti açık pembe bi allık... ben ondan sonra hiç o kadar güzel allık kullanamdım çok memnundumm şutarafagitti

Son düzenleme:
önerebileceğiniz eyeliner varmı? uzun zaman sonra gözümün üstüne bugün kalem sürdüm, cok hoşuma gitti sabah yetişemediğim için işyerinde makyaj yapıyorum da aman kimse duymasın kaydirigubbakcemile3

makyaj zaman isteyen bişiy yaa :icecream:

ilarzu senin gözmakyajların süpe roluyor sen ne marka eyeliner kullanıyorsun

önerilerinizi bekliyorum kıslarr

çiçeğim benim eyelinerim avonun diplineri fırçalı değil ben fırçalı kulanyrum kalem le hoşuma girmiyor o yüzden eski bir eyeinerımın fırçasını avon diplinere batırarak kullanıyorum...

avondan memnun değilim bilseydim almazdım....

ama arttistin eyelineri çok hoş london mu neydi öle bişey sorarız ona....

bana sorarsan hangisini alayım diye canım arkadaş golden rose almıştı ben de sürmüştüm beğğenmiştim .... tekrar alacam ben de ama alrısam bi carminanın ürünlerine yada meybeelline bakacam öyle düşünüyorum....

bi sürü marka söledim inşallah kafan karışmadu gülüşümm:))))

İlarzu teşekür ederim canım bilgiler için golden rose+carmina+maybeline bakıcam

kafam karıştı mı neee -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5

ilarzucum teşekkür ederm cnm bende köpük fondöteni vardı ilk çıktığında almıştm memnundum baya sende memnun kalmşsn ne güsel

İlarzu teşekür ederim canım bilgiler için golden rose+carmina+maybeline bakıcam

kafam karıştı mı neee -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5

tama canı sen direk git meybelline bak tamam mı pahalı gelirse carmina o da pahalı elirse golden rose bak çiçeğimmm

ilarzucum teşekkür ederm cnm bende köpük fondöteni vardı ilk çıktığında almıştm memnundum baya sende memnun kalmşsn ne güsel

hmmm onu da denerim ben bu köpük fondöten leri karma yağlı cildler için sanıyordum cidlim karma ama oldu yani şaşırdım ben dekaydirigubbakcemile2

canım eyeliner kullanımından önce dipliner kullanmanı öneririm çünkü eye malum ince fırçalı bi uca sahip ve hakim olmak düzgün bi hat yaratabilmek çok güç . . .

dipin ise fırçasız sürme ucu gibi koni küt bi ucu var ben sırf deneme amaçlı yani pratiklik kazanmak için flor-mar ın dipini aldım bazen arada akşamları çızıttırıyorum . . .
6 liraya almıştım . . .

kaydirigubbakcemile5

pratiklikte kazandırdı bana şimdi Stila Parıltılı Eyeliner ını çok rahat sürebiliyorum fırçalı olmasına rağmen ama daha koyu gerçek bir eyeliner hat için biraz daha çalışmam gerek . . . kaydirigubbakcemile2

ben gözümün ortasından başlıyorum çızıttırmaya hacerden öğrendim . . .

İlarzu ve sabun önerileriniz için cok teşekkürler kafamda bişiyler şekillendi

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…