Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım ben sürekli avonun duş jellerini kullanıyorum hemen hemen hepsini denedim, cok güzeller turuncu biraz baharatlı mandalin kokularını seviyorsan turuncuyuda deneyebilrisin güzel de köpürüyorlar,

Benim favorim yeşil ve kırmızıgamyoncuiremsu

tatlım sağol
bende turuncu ve mavi,yada turuncu ve yeşilmi alsam diye düşünüyordum
yani illaki turuncuyu alayım diyorum :)) ama mandalina falan severim aslında ama duştan sonrada baharat baharat kokmıyım bide :uhm:
yoksa maviyle yeşilmi alsamm :uhm:
kırmızı ve mor indirimde değil şu an o yüzden onları düşünmedim hiç

kızlaar help miiiii

ebayde şu sete hasta oldum almak istiyorumm yaaa senağlama

239191884_o.jpg

cubugum aşık oldum buna ben senağlama
hemen al ile sanirim 6sı birden 200e falan gelir
kampanya varmiş benneyaptımki
kredi kartimi iptal ettirdiğime nası pişmanım anlatamam :roflol:

ben kahve hastasiyim işimi görür :nazar:
tek ton zeminse açıklı koyulu 3-4 tonla gölge yapiyorum
o yüzden sorun olmaz

hee o ayrı o zaman bana kahve tonları hiç olmadığı için hitap etmedi yoksa senden önce alıp nispet ederdim kaydirigubbakcemile3

kızlar bende bugün maxfactor cream puff aldım ama daha kullanmadım kullananlar bi yorum yapabilirlermi lütfenn

Güle güle kullan canım . . .
Puff için oldukça başarılı bi ürün biçiminde çok fazla yorum var forumu incelersen ve fondoten - pudra topikleride aynı şekilde . . .

Sende kullandıktan sonra deneyimlerini paylaşırsan bizimle seviniriz canım . . .

Cildimde akşama doğru çok hafif parlama oluyor ki yazın bu artar bende bunun önüne geçebilmek için almayı düşünenlerdenim . . .

:kahve:

kızlar avonun saçlar için kırık uç onarıcı serumunu kullanan varmı
varsa memnunmusunuz
ona göre sipariş vercemde :))
ha bide sesses duş jellerinin turuncusu mavisi ve yeşili var en güzel kokan hangisi?

evet bende düşünüyorum bu serumdan iise bende alayımm kaydirigubbakcemile5

duş jellerinde ben maviyi pek önermiorum baharatlı gibi fresh kokuluu hiçç sevmedmm
yeşil güzel canımm :)) Şeniz

bi de avonun yabanmersini kokulu banyo köpüğü var:asigim:
ben duş jeli olarak kullanıyorumm :sm_cool:
yok böle bişey yaa..mükemmell bi koku..kesinlikle deneyinnnnn pişman olmazsınızz
:asigim: :asigim: :icecream:

Allahımm ya çıldırdım paletlere
yakında varlıgım mac varlıgına armagan olsun diyicem Allahım sen aklımı koru :roflol:

bunların fiyatları nedir arkadaşlar bide şu beyu muydu neydi onu nerden alabiliriz?
gurbiş bende beni mac makyaj ürünlerine emanet ediniz diyecem valla:)

Renkleri çok tatlı bu farların yaaaa delikafadulden
Kızlar ben de nude tonlarında bir dudak kalemi istiyorm, dudakları hem dolgun gösteriyormuş hem de rujun kalıcılığı artıyormuş.. Öneriniz var mı marka olarak

gurbikim tatlim sitenin adresni pmle yollayabilirmisinnnn yada yasak degilse burayada sunabilirmisinn benimde cok hosuma gitti :$

gurbikim tatlim sitenin adresni pmle yollayabilirmisinnnn yada yasak degilse burayada sunabilirmisinn benimde cok hosuma gitti :$

canım yasak değil yok
ebay'den buldum ben benneyaptımki

fiyati değişiyo satıcıdan satıcıya...
ama genelde 100dolarla -130 dolar arası 6 paletin fiyatihihoyyyt

X