Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar herkes cicilerini ii günlerde kullansın edaykin stick kapatıcı kullanma derim ben daha genciz hepimiz vestickler hem kullanışsz hemde kırışıklık yapmakta birebir likit kapatıcı tercik edin
huliiim estee den sonra hiç nivea ya geçilir mi tatlımm para bakımından seni sarsıosa bile loreal yada maybelline in likit kapatıcılarını tercih et canımm

tatlim sarstigindan degilde, nivea kapaticisinin iyi oldugunu duydum o yüzden deneyim demistim ama loreal yada maybelline denerim bende önerin icin tsk ederim fistik

likit kapatıcılardan memnun değilim
ama son zamanlarda göz altlarımın ve göz çevremin inanılmaz kırıştığının farkındayım
gülmeye korkar oldum daha 22 yaşında :a015:
ne yapsam kızlar var mı önerisi olan senağlama

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın ciclerinizi. bende bugün migrosta kadınlar günü için indirim vardı 2 tane loreal ruj-- 1 tane loreal true match pudra--loreal 2 tane dudak kalemi-- 1 tane loreal göz kalemi-- 2 tane de loreal makyaj temizleme mendili aldım. öff indirim var diye saldırdım 115 tl tuttu bukadar şey -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- bide o kalabalıkta seçmek için uğraştımkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile dudak kalemleri ve o çakmak şeklinde olan ruj elimi yıkamama rağmen çıkmadı :1shok::1shok:

Son düzenleme:

canim, makyajini daha iyi tutsun diye suruyorsan kapaticiyi, daha ince olan far bazlarindan oneririm... mumkun oldugunca kapatici surme, sonucta o da fondoten =/ iyi bir goz cevresi kremi edin, sephora'da bana bir urun tavsiye etmislerdi uzakdogudan gelen, ismini ogrenmeye calisirim... gozalti kirismasi nemsizlikten olurmus bu arada, sabah aksam nemlendirici sur canim

ya göz altlarımdaki morlukları kapatmak için kullanıyorum ama çok moralim bozuldu
keşke hiç kullanmasaydım diyorum şimdi
lütfen canım bana ismini öğrenirsen söyler misin :çok üzgünüm:

off cok cezbedici duruyorlar....
gule gule kullan cnaım..su yeni cıkan ruju dudakları kurutuyor mu bilgin var mı?

ya göz altlarımdaki morlukları kapatmak için kullanıyorum ama çok moralim bozuldu
keşke hiç kullanmasaydım diyorum şimdi
lütfen canım bana ismini öğrenirsen söyler misin :çok üzgünüm:
canım aynı durum bir arkasımda daha vardi..doktor önerisi ile C vitamini almaya basladı.Dısardan kozmetik tedavisi kesinlikle yasak..kapatıcı katı kıvamlı kesinlikle yasak.A vitaminli goz altı kremi kulanıyor..bilgin olsun.

teşekkürler canımcım bilgilendirdiğin için a.s.

huli daliah tşk ederim kızlar. daliah canım daha sürmedim ama elimde hala duruyo ya geçmedi demek ki kazımam lazım. kullanınca hemen yazarım buraya Şeniz

ay deniz ne olur o kremin adını öğren ve bize yaz delikafaduldendelikafadulden ben acayip meralıyım bu uzakdoğu ürünlerine .dupduru ciltleri var ya ondan galiba sırnaşık şey

daha oncede boyle bir urunu vardı benim dudaklarımı perisan ettide o yuzden sordum acaba farklımıd iye.tamam haberlerini bekliyorum.gule gule kullan canım

hepinizin kandili mubarek olsun kizlar

bende göz altlarim mor diye mutlaka her gün kapatici kullaniyorum makyaj yapmasam bile

kirisir diye öyle korkuyorumki :1shok: gecen gün krem aldim göz alti icin cok civik birsey nemlendirmesi icin artik arada ondan sürüyorum malum yas ilerledikce dikkat etmek lazim gerci yas 22 ama bende kirisikliklar geldikden sonra gitmez gelmemesini önlemek lazim ama nasil? CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…