Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
christian dior bronze lumieres dior 002 adi bu canim
resim original degil..resmi netten buldum koydum.. makinamin kablosunu bulamadimda bulunca ceker koyarim ama..kaydirigubbakcemile5
bende bronzerlere bayiliyorum..kaydirigubbakcemile2
sana birini daha tavsiye ederim super bisey oda..sebastian trucconun bronzeri..parlak yumusacik..:asigim:

kızlar amanın ne kadar güzel şeyler almışınız hepsi çok güzel teker teker hatırlamıyorum ama en dikkat çekici itiraf etmeliyimki çaklitin mac paleti olmuş süperrrrr çok beğendim güle güle kullan canım sağlıkla
gürbağa seninde glossların ve dudakların şahane
hülücim sende avonlarnı güle güle kullan canım bende beğenmemiştim top allıklarını karartıyor cildi
ayrıca bence o cilt ürünlerinşde yüzüne sürme canım mahvediyo avon cilt ürününde bi felaket eline sür
çilekk edaykin sizde güle güle kullanın
aybikecim gebelik takvimi yapmışın kesinleşti herhalde hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

çokostarım yine başımızı döndürdün valla, iyi günlerde kullan kuzum, azcık ta durul artık :)) delikafadulden a.s.

gurba pilensesim, glosslar harika! dudaklarını da çok beğendim ya a.s.

hülyalım, güle güle kullan kuzum, She'nin ambalajları çok çok şeker a.s.

Huli81 canımm, Avon'u pek sevmem ama, rujları ilgimi çekti, güle güle kullan canım. =)) a.s.

hatırlayamadığım varsa özür diler, gözlerinizden öpürüm Şeniz

teşekkürler tatlım bakıcam Türkiye de varmıdır acep?
daha önceden fondoten kullanıyordum cildim de bozuk değildir oysa sonra bronzer kullanmaya başladım hem cildim cap canlı hemde nefes alıyorşakkıdı

ask olsun canim ne demek seninkilerde cok güzel iyi günlerde kullan

edaykin tatlım sagol image stesi değişmiş sanırım hangi linki kopyalıcam bilemedim ayrıca hcr35 çok sagolun.ben sizden fikir almak istiyorum böyle bir makyajj paletini kaça alırdınızzz?

ay bunlar cok güzelllllllllllllllllllllllllllll güle güle süslen canim

aybikem bebegim tesekkür ederim bitanem, ilk basta begendim ama daha öncede dedigim gibi biraz agir geldi banada malesefdelikafadulden

iyi günlerde kullan canim

bunlar da benım en son aldımlarım:lepi:

heyyt süper güle güle kullan

tsk tatlim, malesef cok karartiyor evet sanki boya sürülmüs gibi tam dogal degil yada ayarini bulamadim

yok canım neden krılayım ki herkesin şahsi fikridir kullanmışsındır hoşuna gitmemiş olabilir.

ii geceler kızlar çoğunuz yatmışsınızdr ama bn yinede bugün aldıklarmı ekliim ddm gündüz bakarsınız :)
[/IMG]
nivea nın göz makyajı temizleyicisi 2 tane,daha önce denememiştm indirimdeydi aldım
blistex.in meyveli dudak koruyucuları :)
bagno di roma kayısılı ve biberiyeli sabun
bide emilly göz kalemi aldım ama onu çekmei unutmuşum :)

Son düzenleme:
cevizimm güle güle kullan bende aldımm nivea dann :))

yaa sen sabunları ve blistexleri nerden ne kra aldınn?
ben hiç bi yerde göremiom bulamıom blistex??

bunlarda benden avonun dudak şekilli ruju ve nivea nın stic kapatıcısı ama niveadan memnun değilim kötü ve kaba sivilce yaptı

malibum panoradaydım bugün watsonsa gttm sonunda bna baya uzak düşüoda :) blistex eczanelerde oluo genelde ama çoğu çeşidini bulamıorum,watsonstan aldım blistex.i,sabunlarıda kipadan aldım dha önce sgm dn biberiye sabunu almıştım sabuni marka o çok ii gelmişti burda gurbaa bagno di romayı tavsiye etmiş bnde gtmişken alıyım ddm,sabunları tam hatrlaamıorum şimdi ya 3,29 yada 3,75 di,blistex.ler 3lü satılıo 11tl,nivealarda indirimdeymiş ikisini 9,90a aldım watsonstan,ha bu arada watsonsda emilly kalemler 1,80 ayy çok uzun oldu sanki

saol canım cvplar için yordum senii :))
blistex ii diye duydumda o yüzden almak istiyorummm

saol canım cvplar için yordum senii :))
blistex ii diye duydumda o yüzden almak istiyorummm

olurmu tatlım ne yorulması yardımcı olabldysem çk sevnrm :) blistex.i ben çok seviyorum bnm dudaklarım hep çatlar hiç bişi ii gelmiodu blistex.in lip relief cream.ini denedm çook ii geldi bide meyvelilerni alıyım ddm

kizlar yani insani catlatiyonuz ne güzel seyler öyle farlar cilt bakimi cart curt gözüm döndü :)

bu bronzerler ne ise yariyo banada hediye geldide delikafadulden pudra gibi yüzemi sürüyoruz yoksa allik gibimi?

canım güle güle kullannn

emily göz kalemini nerden ve ne kdra aldınn canımm
bide o kalın kalemlerde collezione dan de mii nasıl güzeller mii?

emily kalemi marketten aldım 1.250 TL.kalın kalemler de collezione çok güzelller her rengini alcam o da 2 TL.

tatlim cok güzeller iyi günlerde kullan, blistex sticklerini nerden ve kaca aldin ben burda daha hic örmedim

bunlarda benden avonun dudak şekilli ruju ve nivea nın stic kapatıcısı ama niveadan memnun değilim kötü ve kaba sivilce yaptı

iyi günlerde kullan bebegim, nivea dan memnun degilmisin?
Bende Estee Lader kapaticim bitince nivea almayi düsünüyordum delikafadulden

bnde bulursam alcam canımm :))
benimde çatlıoo ruj sürmeden edemiyorumm her dakikada sürmek istemiyorumm böle daha ii olur :)Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…