Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar merhabalar.Yeni aldıklarınız hepsi çok güzel.Off bende o biberiye sabunundan istiyorum ama yok burda artıl sipariş vercem ankaradan.kızlar ben cheden aldığım rimel çok kötü ya diorun rimeli ama hiç beğenmedim ne uzun gösterıyor ne dolgun tuhaf arkadaşımda da denedik oda beğenmedi.Acaba sahte olabilir mi chenın ürünleri

kızlar hepiniz iyi günlerde kullanın ciclerinizi. bende bugün migrosta kadınlar günü için indirim vardı 2 tane loreal ruj-- 1 tane loreal true match pudra--loreal 2 tane dudak kalemi-- 1 tane loreal göz kalemi-- 2 tane de loreal makyaj temizleme mendili aldım. öff indirim var diye saldırdım 115 tl tuttu bukadar şey -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- bide o kalabalıkta seçmek için uğraştımkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile dudak kalemleri ve o çakmak şeklinde olan ruj elimi yıkamama rağmen çıkmadı :1shok::1shok:

1002480b.jpg

1002470c.jpg

1002473k.jpg

1002477.jpg

1002474.jpg

güle güle kullan cnm cicilerini :)

oyyyyyyyy
üşenmedim kalktım gittim migrosa bir helecan ile mirmirmirmir
sadece cilt bakım ürünleri vardı hiç makyaj malzemesi yoktu koskoca migrosta:1no2:
ayıp denen bişi var :kızgın:

herkes güle güle kullansın cicilerini:çok üzgünüm:

oof of bula bula pazar gününü mü buldu bu kadınlar günü :kızgın:
ben hafta içine alınmasını istiyorum kadınlar gününün :kızgın:

Son düzenleme:
hindistan cevizi bihter almagester güle güle kullanın ciicilerinizikaydirigubbakcemile5
ya kızlarrr bende migrosa gitmek istiyorummmmmmmm ama gidemiyorum kociş çalışıyo bebişimlede tak çıkamıyorum çok zor oluyooooo banane bananeeeee bende istiyommmkötükedihüso
buarada iyi bir göz kremi tavsiyesi olan varmı konusu açılmışken yaşım 26 kapatııcı fondoten kullanmıyorum göz altımda morluk yok geceleri oğlum bbeni yatırmamasına rağmen :nazar:ama sanki ince çizgiler çıkıyo yavaş yavaş :a015:

ben migrosa gidiyorum kızlar delikafadulden

bi de ben bakimm ne var ne yok oralarda :sm_cool:

hindistan cevizi bihter almagester güle güle kullanın ciicilerinizikaydirigubbakcemile5
ya kızlarrr bende migrosa gitmek istiyorummmmmmmm ama gidemiyorum kociş çalışıyo bebişimlede tak çıkamıyorum çok zor oluyooooo banane bananeeeee bende istiyommmkötükedihüso
buarada iyi bir göz kremi tavsiyesi olan varmı konusu açılmışken yaşım 26 kapatııcı fondoten kullanmıyorum göz altımda morluk yok geceleri oğlum bbeni yatırmamasına rağmen :nazar:ama sanki ince çizgiler çıkıyo yavaş yavaş :a015:

tşkler canım :)

herkessler yeni cicileerini güzel günlerde kullansın buda benim cumartesi günkü migros çıkartmam daha bi sürü şey almıştım ama kasada totali duyunca baya bişiyi geri verdim kasiyer kız bana gıcık oldu-tatlicadiarzu-
indirimden habersiz gitmek kötü oldu :a015:

pic0001.jpg

planet spa yazan vucut için çamur maskesi avondan :nazar:

ne istekle gittim migrosa
kozmetik bölümü yoktu ki Çok üzgünüm çoook
üzüntü sinir karışık duygular yaşadım
lipglosslara gitti aklım
ordan çıkıp kozmetikciye girdim
bunları aldım

flormarda 3 ürün alana ruj yada far veriyolar
rujun biri beleş :jeyyar:

daliah burcu dream angel güle güle kullanın güzel günlerde inş
dream angel benim yerimede gezdinmi?:)

cok güzel kizlar güle güle kullanin

dreamangel keske farlari kapagi acik cekseydin resmini aldiklarin hayirli olsun

ne istekle gittim migrosa
kozmetik bölümü yoktu ki Çok üzgünüm çoook
üzüntü sinir karışık duygular yaşadım
lipglosslara gitti aklım
ordan çıkıp kozmetikciye girdim
bunları aldım

flormarda 3 ürün alana ruj yada far veriyolar
rujun biri beleş :jeyyar:

ayyy sen de balçovaya mı gittin yoksaadelikafadulden
geçen sayfada ben de yazmıştım.. kalktım gittim o kadar baktım ki hiçbişicik yok orda kötükedihüso ben çıkıp eve geri geldim neyse ki yasakkelime o hışımla bi kozmetikçiye girseydim sonum kötü olurdu zira :roflol:

öğrenicem inşallah nası foto çekilir meryemcim
gezdim gezdim çok gezdim kozmetik için çıktım 3 ayakkabı alıp eve döndüm :)

keşke okuyup da gitseymişim şakkıdı
ayakkabıları alınca cebimde para kalmadı,yoksa daha neler alıcaktım ben :eek:

Son düzenleyen: Moderatör:
X