Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bilmiyorum ki kullananan arkadaşlarım da çok güzel diyor anlamadım valla:bbo:
oriflamenin ürünlerinden çogu kişi memnundur ben hiç öle bi şikayet almadım canım

selamlar
çok beğendim bu konuyu ve ben de katılmak istiyorum artık

tam kozmetik sayılmaz ama bu işe önce su sivilceleri yok ederek başlamak gerek diye aldım:1rolleyes:
çok güzel,bu kadar etkili olacağına inanamıyorum...delikafadulden

maybelline farım
parfüm eskiden kalma sırnaşık şey
arkalarda çok da görünmese de nivea sıvı jöle çok kullanışlı bişey,erkek gibi koksa bile yerimseniben

bu da dünyalar güzeli rimelim dior blackout'um:jeyyar::jeyyar:

tatlım ilk fot cok kucuk olmus daha buyuk koyabilr mısn =)clinique ürünlerini cok merak ediyorum =) gule gule kullan cnm a.s.

tatlım tıklayınca açılıyo,hatta çok büyük açılıyo :)
resme tıklayınca normal gözün göreceği boyutlara geliyor
cliniquenun her bişeyi güzelmiş ben bu ürünlerle bunu anladım :)

tatlım sarı olan yuz temizleme jeli mı ? tonıginden memnun musun ? nemlendiricisi nasıl ? bi suru soru sordum cnm kusura bakma ama gercekten cok merak ediyorum clinique cilt bakım urunlerini ...clinique pudrasını kullanıyorum sankı biraz maske gibi duruyor yuzumde belki bu yanlıs renk secimi yapmamdan da olabilr =)

en büyük yeşil olan sıvı sabunu
tonıgı 3 numaralı benim yani yağlı cilt için,alkolu hissedebiliyorum,yakıyor biraz
o sarı şey direk yağlı ciltliler için yapılmış en güzel nemlendirici :)

yaa çook güzelmişş :asigim: markasını ve numarasını yazabilir misin

canım inanmayacaksın ama birmilyoncudan aldım 2 ytl ye markası julian die bişi uyduruk yane ama çok kalıcı süperrr ve mis gibi kokuo en koyu kırmızı renkte olanı zaten renkleri görünce anlarsın

evet sivilce olmayan bölgelerim süper oldu delikafadulden

sengözlerimebaksanab

tatlım cok saol bilgilendirdigin için a.s. dermatoliga ile clinique arasında kalmıstım ...daha onceden avene serisini kullandım cildimi soydu baya bi hassaslastırdı vichy de kullandım o hepsinden daha kotuydu sivilce cıkmayan cildimde bi suru sivilce cıkmıstı =(

edaykin tatlım sagol image stesi değişmiş sanırım hangi linki kopyalıcam bilemedim ayrıca hcr35 çok sagolun.ben sizden fikir almak istiyorum böyle bir makyajj paletini kaça alırdınızzz?

canım valla bende biliorum o ürünü çok kötü açıkcası üzülerek söylüorum kalbini kırmak istemem ama kötü
sarısı simli bişi jole gibi yapışık sonra çantana koydunsa aman allah herşey karışıo birbirine ve renk tonları uyumsuz güzel renk yok rujları kötü vıcık vıcık ve farların üstünde sürerken tabaka oluşuo yağlı bişi sürülmüyo katı kalıo kullanımı çok zor açık kapa bişiler :çok üzgünüm:

selam canlarim.. bende kendime bunlari aldim yeni..
super christian diorun bronzeri, lancasterin temizleme sutu..kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…