Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gurbaa, huli, ebis, edaykin gule gule kullanin, baska dalginligima gelip unuttugum olduysa kusura bakmasin, renkler cok guzel basim dondu =)

güle güle kullan canim aldiklarini ya kardesinden ben siparis verim bari özel indirimleri aksonlari falan oluyormu

sagol bebegim, kardesim degildi tatlim arkadasim..... evet özel indirimler oluyor kalem far, kare krem far ve yuvarlak toz farlari özel indirimden geldi, solution ürünleri kolyede hediye,
süper yani delikafadulden

gurbaa, huli, ebis, edaykin gule gule kullanin, baska dalginligima gelip unuttugum olduysa kusura bakmasin, renkler cok guzel basim dondu =)

cikolatam tesekkür ederim gülüm

canım kızlarr bende bu ruju yeni aldım süperr öptüm sizi hadi bacılarım
duddak.jpg

kıslar kimse bana resim yükleme konusunda yardımcı olmayacak mı?:sm_confused:

ay canım kıyamam sana yaaa vala bende uyuz olmuştum en başlarda resim koyamayınca arkadaşın biri tarif etti saolsun bak ben böle yüklüorum linke tıkla orada browser var tıkla resmi bul start loading butonuna tıkla bekle resmi yüklesin ve resmin altında forum1 yazısını kopyala ve cvb yazdığın yere yapıştır ok ozaman çıkıyorr başında url yazıo o yazıyı yapıştır işte resim çıkıo

gurbaam hulim ve diğer arkadaşlarım aldıklarınızın hepsini güle güle kullanın a.s.
benimkiler yanında bişey değil ama yinede ekliyorum gamyoncuiremsu

makyajmmmm.png

bugün aldıklarım
bir adet kapatıcı
aslında dört tane emilly kalem olcaktı birini çekmeyi unutmuşum :roflol:
bir tane pudra sürmek için bişey benneyaptımki ve kılıfı
far aldım uyduruk bişi
ayrıca she'den ben far aldım arkadaş da ruj aldı saolsun hediye aynayı bana verdi sırnaşık şey
bu kadar :asigim:

edaykin tatlım sagol image stesi değişmiş sanırım hangi linki kopyalıcam bilemedim ayrıca hcr35 çok sagolun.ben sizden fikir almak istiyorum böyle bir makyajj paletini kaça alırdınızzz?

resim003stq.jpg

resim004w.jpg

resim006k.jpg

Son düzenleme:
hülyalı minel aşk ii günlerde kullanın canımcıklarım
minel aşk nerden buldun lıs o seti ne cici o öle:)

hülyalı minel aşk ii günlerde kullanın canımcıklarım
minel aşk nerden buldun lıs o seti ne cici o öle:)

sagol kuzum ben oriflame diye bi kozmatik markanın güzellik danışmayım da bana bu hediye geldi bende pek kullanmadıgımdan satıcam size sordum birine satmak istesem ne kadar eder?

sagol kuzum ben oriflame diye bi kozmatik markanın güzellik danışmayım da bana bu hediye geldi bende pek kullanmadıgımdan satıcam size sordum birine satmak istesem ne kadar eder?

oriflame ise 30 eder herhalde tatlım :nazar:
ama sen bana bakma pek anlamam yani delikafadulden

minel aşk becede 30 fln eder cnm ya ben şu koca izmirde bitane oriflame satan insan bulamadım helal bana çok istiorm ondan heralde:)

guribikkk annemm ne güzel şeler bunnar
"ceamsoda" ve "firefly" özellikle güzel
hulicim sende güle güle kullan ürünlerini ama sölemden gçemicem far away i hiç sevmem geçen senmiydi neydi 2 alana 2 bedava kapmanyası vardı ne akla hizmetse aldım beni çarptı kokusu dağıttım inş sen beğeniosundur canım

edaykin tatlım sagol image stesi değişmiş sanırım hangi linki kopyalıcam bilemedim ayrıca hcr35 çok sagolun.ben sizden fikir almak istiyorum böyle bir makyajj paletini kaça alırdınızzz?

resim003stq.jpg

resim004w.jpg

resim006k.jpg

tatlım bundan bende de var oriflameden almıştım 20 küsür dü fiyatı..hiç memnun kalmadım açıkçası o rujları yapış yapış yapıodu farların yapısını da hiç begenmedim wala bana sorsan 10 tl vermem ona kusura bakma ama oriflameden soguttu bu ürün beni canım yaaÇok üzgünüm çoook

X