Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ve bu da son olarak bronzing powder :

NOT: isteyen olursa farların pudranın numarasını sorabilir, yardımcı olmaya çalışırım.. Ama daha kullanmadıgım için kalıcılıkları konusunda bir fikrim yok :1no2:

kızlar uzun süre giremeyince tek tek isim hatılayamadım sehnsucht06-busejik,sabun,brcinn,artisty,hoscakal,daliah.,kibele........unuttuklarım kusura bakmasın hepsine baktım iyi günlerde kullanın :lepi::lepi:

Son düzenleme:
tatlım gumus renkli olan nedir?sahaneymiş.Valla ben kızın yalancısıyım..gramajı az dedı bende peki edim delikafadulden

canım o idol eyes, gümüş mor sarı arası bir renk. tarif edemedim ama =) sitesinde sey diyor "silvered violet with gold" =) hakikatten üçü de var demek içinde...

aybikecim tesekkürler =)

bende bugün inglottan 3 tablet far,iki allık aldım. hepsinde simler var ama belli olmuyo burda çirkin kötü çıkmış renkleri ama renkleri çok güzel delikafadulden

bide bodyshopa uğradım ordaki kız ısırgan otlu şampuan çok güzel dedi baya övdü bende aldım bakalım nasıl denicezsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

çikolatam görmemişim kusura bakam iyi günlerde kullan canımm:1hug::1hug:

Son düzenleme:

olur mu canım ne demek =))))) o yarım ay şeklinde allık var mıydı inglotta ya? güzel gidiyor senin palet, dolar yakında =)))

çikolatacım o yarım ay şeklindeki benim kırılan bi allığım vardı cecilin onu koydum delikafaduldendelikafadulden evet ben paletleri dolduruyrum valla git şimdide bu başladı bende hayırlısı artık:roflol::roflol:

ohhhhhh şenlenmiş burası

almagster hoşgeldin cicim paletlerine bayıldımmm
meryem farlarda harika seninde çokda ucuzmuş valla
gzn21 rujunu güle güle sür canım
çaklit çok güzel şeyler gene bayıldım harika şeyler toplamışın gene

arkadaslar cok hos seyler almissiniz gözlerimi alamadim

chocolate
senin o kalemlerini cok begendim ilgimi cekti 5i bir arada akmiyor demissin, bana gözümün icine sürmeye siyah kalem lazim akmayan ben durduramiyorumda bir tavsiyeniz varmi?

canım bu kalemleri göz içine tavsiye etmiyorlar biliyorsunuz gözümüzün içi direk su... onun için liner tarzı birsey lazım, ama alt kirpik ve üst kirpikte kesinlikle kıpırdamıyor sürdükten 30 sn sonra... kesinlikle akmayan liner istiyorsanız MAC öneririm, öyle bir sabit duruyor ki valla düzgün bir makyaj temizleyiciniz olması lazım...

tesekkurler, murgizcim =)

çikolata valla iyi oldu kalem önerin benimde gözlerim hassas neler kullandım yok olmyor alerjik dışına çekmek için niveanın aldım çok beğendim ama içine bulamadım.beyu aldım o da aktı bi süre sonra. bide mac alayım bari

kızlar bunlarda benim izmirden topladıklarım farlar body shop damlacımın tavsiyesi golden rose ve flormar.body shop oldukça kalıcı golden rose da güzel ama flormarı beğenmedim

rujlar ortadaki flormar diğer ikisi alix avien istediğim kırmızıyı alix aviende buldum flormar dipliner hiç güzel değil body shop moraccon rose parfüm ve çaklitım i ara bahsetmişti rimmel glam eyes maskara gayet güzel beğendim ben

en sonda bagno di roma biberiye ve nar özlü sabunlar bebaklar ama cildimde svilce yaptı kullanamıyorum

Son düzenleme:
arkadaslar sivi lineri gozun icine cekmek saglikli mi bilmiyorum yalniz... sadece kesinlikle akmadigini biliyorum... bence gozumuzun icine cekmekten mumkun oldugunca kacinmaliyiz biliyorum guzel duruyor ama... sureceksek de khol tarzi surmemiz lazim zaten digerleri boyamiyor...

buarada kibele seni sonradan gördüm elften gelen ürünlerini güle güle kullan inş memnun kalırsın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…