Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
meryem aldığın farlara bayıldım helede ikincisine türkiyede yok sanırım çok kötü ya sen iyi günlerde kullan.

çok tatlıymış daliah cnm allığın dediklerine bakıcam sende var mı bunlar yoksa denedin mi sadece

meryem aldığın farlara bayıldım helede ikincisine türkiyede yok sanırım çok kötü ya sen iyi günlerde kullan.

evet canim malesed türkiyede yok ve cokta uygun 4 euroya aldim yani 8 milyon renkleride cok begendim hemen bugün dayamadim kullandim göz makyajlari topigine koydum.

daha güzelleri senin olur insallah ama okadar güzel boya almaklada olmuyor is sürebilmektea.s.

bende bu var.cok memnunum kşbende dior sevmem.oneririm canım.Nars ında orgasm degil Super Orgasmını dene kesinlikleeeee tatlım..ve Nars Luster cok ıyı

ay görünümü okadar güzelki insanin sürünesi geliyor sırnaşık şey bu alliklimi? far gibi duruyor

tatlım bebak benim cildimi mahfetti gozenekleri actı =( gozeneklerle ilgili bi sorun yasıyor musun ....

canım bnm cildim yağlı gözeneklermde çok,bebak.ı kullanmadan önce çok korktum çok yağlı görünüo ama denedm akşam yatmadan önce biberiye sabunuyla yıkadım yüzümü snra onu sürüp makyajtemizleme pamuğuyla sildim sabah kalktıımda yumuşacık yüzüm oldu sivilce lekelermede ii geldi çok şaşaırdm bnm cildm çok hassatır bi dokunsam haman sivilce çıkar ama bebaktan dolayı hiç öle bişi olmadı

kıslar sivilce sorunu olanlara imex sabun veya imex merhemi tavsiye ederim sivilce tedavisinde çok ii kardeşim kullanmıştı

kıslar sivilce sorunu olanlara imex sabun veya imex merhemi tavsiye ederim sivilce tedavisinde çok ii kardeşim kullanmıştı

cnm bn kullanmıştım imex merhemi bnada ii gelmişti ama tabi bn bişii uzun süreli kullanamıorum hemen sıkılıorum :))

daliah canim bendeki renkler shimmermoss, vex, trax, tilt, parfait amour, stars'n rockets, paradisco ve idol eyes. Hepsini cok severek aldim, geriye 7 tane kaldi paleti tamamlamaya... Kafamda renkleri ucer ucer grupladim, ona gore aliyorum. Tavsiye edecegim renkler club, trax, parfait amour, paradisco, idol eyes, beauty marked... O kadar cok var ki aslinda =D Gramajlari benim bildigim ayni canim, hatta internette normal kabindan cikarip palete yerlestirme tutoriallari var, yani standart benim bildigim.

Arkadaslar bu arada bugun bana uc tane paket geldi, ikisi eBay, biri Polonya'dan. Brigitte tahmin edersiniz ki yine yok. Siteye mail attim, gelmezse dostca bir cozum bulabilecegimizi soyledi. Bilmiyorum ne olacak.

Inglot ruj ile Inglot pigment Polonya'dan geldi. Fondoten sungerini renkli nemlendiriciyi duzgun dagitabilmek icin Watsons'dan aldim. En alttaki MAC Rubenesque Paint Pot, farin altina surmek icin renkli baz.

Ebay'den siparis ettiklerim: Urban Decay 5'li goz kalemi, ben omrumde boyle bir goz kalemi gormedim. Surulusu krem gibi, 30 saniye icinde kuruyor ve gozden akmasi cikmasi diye bir sey soz konusu olmuyor. Bayildim, bulabilirsem diger seti de alicam.
Digeri de Trucco Holographic Angel paleti, ayni renkte yapilan makyajin uzerine ya da kas altina aydinlatici olarak surmek icin.

Dior Ultra Nude ruj, Inglot dudak kalemi, Maybelline Watershine Elixir biri alana biri bedavaydi Watsons'da, Golden rose gri oje, altin rengi sedefli. Cok hosuma gitti. Inglot oje, bronz rengi.

MAC farlarim, idol eyes, shimmermoss, paradisco, parfait amour.

tatlım gumus renkli olan nedir?sahaneymiş.Valla ben kızın yalancısıyım..gramajı az dedı bende peki edim delikafadulden

kızlar herkes aldıklarını güle güle kullansın..benim de elfden aldıgın ürünler geldi sırnaşık şey şubatı'ın 23 ünde kargoya verilmişti bugun elime ulaştı..
sol alttaki allık, diğerleri far :

boyutlarını anlamanız açısından bir de 1 lirayla birlikte fotolarını çektim yerimseniben

bu da paletin boş hali (açıkken):

kapalıyken:

içine farları ve allığı yerleştirdikten sonra :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…