Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim kızlar.. bu siteden alışveriş yapmak isteyen arkadaşlar vardı yardımcı olmuşumdur umarım yerimseniben

çaklitcim dediğin gibi yapmıştım ama nedense olmadı ya anlamadım bende sağol yardımın için
kızlar diğer şekil olmadı valla anca bu şekil göründü:KK43:
farlar bıdy shop golden rose ve flormar
rujlar ikisi alix avien ortadaki flormar
rimmel glam eyes maskara,flormar dipliner,body shop morrracon roseparfümve bagno di roma sabunlar ve bebaklar

Son düzenleme:
murgizcim çikolatam almagester kibele daha unuttuğm olablr kıslar harika şyler almışsnz ii günlerde kullanın bende aldım bişiler dün ama bugün akşama eklicem inş.:)
murgizcm golden rose palet almışsn ben memnunum sende memnun kalırsn umarım flormarın farları baya iidr ama nie beğenmedn anlamadım cnm kalıcımı gelmediki rujların harika görünüo alix avien olan pembenin nosu kaç cnm bide rimmel amrka ürünleri izmirde nerde buldun ki?
kıslar kesinlikle akmayan kalem istiosanz göz içi veya dışı fark etmes clinique quickliner asansörlü kalem derim gram akma yok

daliah canim bendeki renkler shimmermoss, vex, trax, tilt, parfait amour, stars'n rockets, paradisco ve idol eyes. Hepsini cok severek aldim, geriye 7 tane kaldi paleti tamamlamaya... Kafamda renkleri ucer ucer grupladim, ona gore aliyorum. Tavsiye edecegim renkler club, trax, parfait amour, paradisco, idol eyes, beauty marked... O kadar cok var ki aslinda =D Gramajlari benim bildigim ayni canim, hatta internette normal kabindan cikarip palete yerlestirme tutoriallari var, yani standart benim bildigim.

Arkadaslar bu arada bugun bana uc tane paket geldi, ikisi eBay, biri Polonya'dan. Brigitte tahmin edersiniz ki yine yok. Siteye mail attim, gelmezse dostca bir cozum bulabilecegimizi soyledi. Bilmiyorum ne olacak.

3-23.jpg

Inglot ruj ile Inglot pigment Polonya'dan geldi. Fondoten sungerini renkli nemlendiriciyi duzgun dagitabilmek icin Watsons'dan aldim. En alttaki MAC Rubenesque Paint Pot, farin altina surmek icin renkli baz.

1-27.jpg

Ebay'den siparis ettiklerim: Urban Decay 5'li goz kalemi, ben omrumde boyle bir goz kalemi gormedim. Surulusu krem gibi, 30 saniye icinde kuruyor ve gozden akmasi cikmasi diye bir sey soz konusu olmuyor. Bayildim, bulabilirsem diger seti de alicam.
Digeri de Trucco Holographic Angel paleti, ayni renkte yapilan makyajin uzerine ya da kas altina aydinlatici olarak surmek icin.

2-27.jpg

Dior Ultra Nude ruj, Inglot dudak kalemi, Maybelline Watershine Elixir biri alana biri bedavaydi Watsons'da, Golden rose gri oje, altin rengi sedefli. Cok hosuma gitti. Inglot oje, bronz rengi.

4-22.jpg

MAC farlarim, idol eyes, shimmermoss, paradisco, parfait amour.

Çak güle güle keyifle kullan canım hepsi birbirinden şık görünüyor . . .

burcu nerede hakikaten :çok üzgünüm: benim che sparişi hala ulaşmadı elime ptt yede telefon ettim az önce baktılar ama henüz kendilerinde olmadığını söylediler 12 gün oldu :çok üzgünüm: gümrükte olabilirmiş oranın numarasını verdiler arayacağım bakalım . . .

Çak sen mail attın mı ?
Attıysan attığın formatı banada özelden gönderebilir misin a.s. bende che ye fatura numara kısmını kendiminkiyle değiştirip yolliim :çok üzgünüm:

senağlama

3-23.jpg

Inglot ruj ile Inglot pigment Polonya'dan geldi. Fondoten sungerini renkli nemlendiriciyi duzgun dagitabilmek icin Watsons'dan aldim. En alttaki MAC Rubenesque Paint Pot, farin altina surmek icin renkli baz.

1-27.jpg

2-27.jpg

4-22.jpg

bu kızın makyaj malzemelerine bitiyorum ya.....
canımcım şu kalemlerini gözünde görmek istiyorum çok merak ettim chocom.
bi ara süre ver olur mu?

kızlar clinique color surge lipgloss kullanan var mı?
dün 5 adet aldım
elime ulaşınca fotolarını eklicim hihoyyyt

arkadaslar sivi lineri gozun icine cekmek saglikli mi bilmiyorum yalniz... sadece kesinlikle akmadigini biliyorum... bence gozumuzun icine cekmekten mumkun oldugunca kacinmaliyiz biliyorum guzel duruyor ama... sureceksek de khol tarzi surmemiz lazim zaten digerleri boyamiyor...

sen sivi eyelinerimi göz ici icin demistin? ben normal göz kalemi istiyorum cünkü dedigin gibi normalde göz ici icin degil bir zarari olurmu bilmiyorum.

clinique quickliner tavsiye edilmis ikisine baktim fiyatlari ayni macle 18 Euro. bana cok geldi ya baska alternativ yokmu :)

tamam tatlım fiyatlarınıda yazarsan çok sevinirim :1hug:

canım ben 5 tanesini 50ye aldım delikafadulden
arkadaşım amerikadan aldıgından vergi odemiyorum ve dolayısıyla çok daha ucuza geliyo gamyoncuiremsu

gurbaam sen clinique renkli nemlendirici alıyodun bi ara ne oldu geldimi
memnunmusun

cubugum almadım delikafadulden
maaşımı alayım doğru tekin acara gidip once concealer alıcam
mac concealerim bitti
clinique mi alsam estee lauder double wear mi bilemedim senağlama

mac concealerim bitti

concealer alcaksan clinique tavsiye etmem ben gurbaam
bende all about eyes var böyle macun gibi
nokta kadar alıyosun zor sürülüyor
göz altı olduğu için çok bastıramıyorsunda bi garip
ben sevmedim yatıyor öyle evde

ama clinique renkli nemlendiricimden ve super fıt fondötenimden çok memnunum biliyorsun
fondöten yüzünde yok gibi çok doğal duruyor

bende inşallah durumlar düzelirse (ilerde yani benneyaptımki) estee lauder double wearı deniycem mutlaka

canım ben 5 tanesini 50ye aldım delikafadulden
arkadaşım amerikadan aldıgından vergi odemiyorum ve dolayısıyla çok daha ucuza geliyo gamyoncuiremsu

mac concealerim bitti

tabiki double wear alacaksın bana aldırdın kendin paraya kıyamıyorsun dimibenneyaptımki

gurbaa estee dismotting concealer al derim ben hiç bir kapatıcıdan bu kdr memnun kalmadım benden gören herkeste aldı

concealer alcaksan clinique tavsiye etmem ben gurbaam
bende all about eyes var böyle macun gibi
nokta kadar alıyosun zor sürülüyor
göz altı olduğu için çok bastıramıyorsunda bi garip
ben sevmedim yatıyor öyle evde

ama clinique renkli nemlendiricimden ve super fıt fondötenimden çok memnunum biliyorsun
fondöten yüzünde yok gibi çok doğal duruyor

bende inşallah durumlar düzelirse (ilerde yani benneyaptımki) estee lauder double wearı deniycem mutlaka

canım cubugum
yine burda birileri acayip methetmişti clinique concealeri
ay napsam yaa :çok üzgünüm:

tabiki double wear alacaksın bana aldırdın kendin paraya kıyamıyorsun dimibenneyaptımki

ulan sana fondoteni aldırttım
fondoteni var zati bende
kapaticisini diyoz kaydirigubbakcemile

gurbaa estee dismotting concealer al derim ben hiç bir kapatıcıdan bu kdr memnun kalmadım benden gören herkeste aldı

estee dismotting mi
ay canım dur bi bakıyım ona da
double weardan iyi mi acep gamyoncuiremsu

gurbiik canikom istersen bi dene sevilde falan clinique concealerı aklında kalmasın
benimki all about eyes concealer
belki başka serisini beğenirsin
ne biliyim ben hiç beğenmedim hiç akıcı değil
macun gibi kaskatı,böyle nokta kadar alıyorum gözüme nokta nokta değdiriyorum yok yayılmıyor bulaşıp kalıyor bende kullanmıyorum valla
hatta eğer istersen gönderebilirim sana merak ediyorsan

damlacım sanırım smottingden bahsettin sen hihoyyyt

ratingler şöyle

Estee Lauder • Smoothing Cream Concealer • Concealers

Overall rating 4.0
Number of reviews
70
Would buy this product again.
70%
Package Quality
4.3
Price
3.7

Estee Lauder • Double Wear Stay-in-Place Concealer • Concealers

Overall rating 4.1
Number of reviews
141
Would buy this product again. 78%
Package Quality 3.8
Price
3.5

double wear her halukarda smottingden iyi gibi gorunuyor :nazar:

Son düzenleme:
gurbiik canikom istersen bi dene sevilde falan clinique concealerı aklında kalmasın
benimki all about eyes concealer
belki başka serisini beğenirsin
ne biliyim ben hiç beğenmedim hiç akıcı değil
macun gibi kaskatı,böyle nokta kadar alıyorum gözüme nokta nokta değdiriyorum yok yayılmıyor bulaşıp kalıyor bende kullanmıyorum valla
hatta eğer istersen gönderebilirim sana merak ediyorsan

cubugum aslında benim aklıma geldiydi bu kozmetikte begenmedigimiz ürünleri takas yada satişa sunmak ama
hijyen nedeniyle sorun olru sanırım
ki zaten herkesten de alınmaz
ama şu da var ki internetten alip da denemek dısında el sürmedigim tonla ürünüm var
netcem bilmiyom
öyle dandik şeyler de değil :nazar:

X