Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben sivilceer için body shop çay ağacı yagı alcamm nasıll sizce kullanan var mıı
fiyatı hakkında bilgisi olan var mı?

malibucum ben bi şişe kullandım düzenli olarak hergün yatmadan önce sürüyordum yüzümü temizledikten sonra. ama sivilce sorunum pek yok. ben siyah nokta ve lekeler için almıştım. açıkçası çok bir faydasını görmedim.. fiyatı 12.90 TL ama bugün gördüm bütün çay ağacı ürünlerinde 1alana1bedava kampanyası yapmışlar.. denemek istiyorsan iyi bir fırsat olabilir senin için..

sivilce için biberiye sabununun iyi geldiğini biliyorum belki denemek istersin.. ben her akşam yatmadan önce kayısı sabunu ile yıkıyorum yüzümü baya memnunum. erkek arkadaşımın da çok sivilce problemi var. ona biberiye sabunu almıştım iyi geldiğini söylüyor..a.s.

sağol canım hayırlı olsun normaldede maybelline kullanıyorum memnunumda bu daha değişikmiş bunuda deniyimkaydirigubbakcemile2

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın :)
murgizcm şifremle ilgili bi sorun vardı dün öğlenden beri giremedm siteye
artık alıcak bişi bulamıorm en son geçen hafta eklemiştm:)

canım merhaba senin malzemeler tüm siteye yeter zaten özellikle allıklarınkaydirigubbakcemile5
çakltim üriage ile ilgili verdiğin bilgiler için sağol bende bi araştırayım Şeniz

bunlar bugün aldiklarim

arkadasim icin

bunlarda bana 4 renkli far bitanede tekrar islakda sürülebilen far ve mor göz kalemi, mora bayiliyorum bakalim kalem cekince nasil olacak

canım memnun musun bu rımelden ?
bende düşünüyorum bu rımeli oldukça hayran kitleli . . .

:asigim:

Hemde çoooookk :dance:
Cok guzel.. Kirpiklerimi hem dolgun yapiyor hem birbirine yapistirmiyor.. Suya dayanikli degil yanliz.. Gerci suya dayanikli olanida war ama ben bilerek bunu tercih ettim..

Hemde çoooookk :dance:
Cok guzel.. Kirpiklerimi hem dolgun yapiyor hem birbirine yapistirmiyor.. Suya dayanikli degil yanliz.. Gerci suya dayanikli olanida war ama ben bilerek bunu tercih ettim..

canım benim dikkatimi bu rımel göz makyajı ile ünlü ilarzunun kullanımında çekti . . .
kirpiklerine resmen karakter kazandırıyor bu rımel arzunun ki şimdi sende bu biçimde yorumda bulununca sanırım ciddi ciddi düşüneceğim bu maskarayı . . .

06ımda teleskopikten çok memnundu demek ki bu marka maskarada başarılı . . .

:asigim:

cevabın için teşekkürler canım, ne kadara sahip oldun peki ?

€ 16,49 aldim canim
ekliyecegim makyajimda bugunki aldigim rimeli kullandim

Yine döktürmüşsünzü kızlar
Farlara bayıldım rimellere hep takılıyorum ama şuan için kullandıklarımdan da memnunum
Şu inglot üçlü kahve tonları vardı ondan istiyorum meryem03ünkilerde güzel özellikle kendine aldığın tonlar benlik ve tabiki hoscakalın farıda

Ama biliyormusunuz geçen hafta bayerden 25e aldığım givenchy eyelineri bu gün salı pazarındaki markaları satan bi kaç tezgahtan birinde 10a gördüm İş işten geçti tabii

Birde benim şöyle bi sorunum var cilt dehalarım hadi bi el atın
Benim belli dönemlerde daha çok çene bölgemde sivilce gibi bişeyler çıkıyor Ama izinin geçmesi çooook zaman alıyor
Ben o izler için naapsam bilemedim gitti

Herkes gule gule kullansın.Bunlarda benden..
MAC i zengin edecegim kararlıyım :))))

MAC Forgery,MAC Deep Truth,MAC Brow set gel Beguile,MAC Tinted Lip Conditioner SPF 15 Plum Perfect

guzelim aldiklarin cok guzel de, neden farlari 15li palet yapmiyorsun? her far 8 ytl daha ucuza gelir hem buyuk paletler cok guzel oluyor renk uyumu vs kolayca elinin altinda =) zaten ben en az 5 tane aldigini gordum simdiden, zamanla dolardi =) ben oyle yapiyorum su an 8 tane var koyucam resimlerini en son da paleti alicam

kıslar yine birsürü şey almışsnz ii günlerde kullanın meryem farlar harikaa bayıldım
murgiz cnm evt çok fazla allığım var 16 oldu şuan:)ve allık en zor bitek şey:)
bugünde bişiler almayı planlıorm kısmetse eklerm alırsam:)

tatlım dun kızda soyledipalet yapalım dıye.Dedim farkı ne..12 ytl palet ıcın verıyormussun,gramajı daha azmıs farların.Ben cantama atıyorum,cıldım cok yaglı gun ıcınde tazelıyorum.

Sende hangi tonlar var canım ? Onerebilecegin var mı hiç?

Son düzenleyen: Moderatör:

canım sen o zaman diorun ve narsın allıklarınıda ekle o 16 lıga :))) ben sahsen bugun oyle yapacagımm

daliahcım nars standı boş ya hiç güsel allıklar yok dior u beğenmiorm allıkta artık sırf almış olmak için aldığımdan ıvır zıvır şeyler alıorm :) çok para vermeye değmicek şeyler yani bide nars standının dolmasını bekliorm dört gözlee:)

bende bu var.cok memnunum kşbende dior sevmem.oneririm canım.Nars ında orgasm degil Super Orgasmını dene kesinlikleeeee tatlım..ve Nars Luster cok ıyı

Son düzenleyen: Moderatör:
canım almayım mı yaniii ne dersinn :1no2: :bbo:

canım lekeler için dersen öyle pek bi etkisi yok ama sivilcelerin üzerine sürünce 2 günde kuruttuğunu bi arkadaş söylemişti ben sivilcelerimin üstüne imex sürdüğüm için yağı o şekilde kullanmadım yani benim söyleyebileceklerim bu kadar alıp almama kararı sana kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…