Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
000200.png

bunlar bugun aldıgım beyu allıgım ve maybelline teklı far..

2w7eng3.jpg

9pt0sw.jpg

hulicimm buu
sürünce ne tam pembe duruo ne tam şeftalii ben çok begendm bu ay indirimde bu rujlar tavsiye ederm

tşk ederim malibu ..simdi senın soyledıgın rujlara bakıyorum bende ,guzel gorunuyorlar hihoyyyt

kisLar bende bugün bunLari aLdiiim :dance: ojede 50% indirim wardi..

Cos43_3.jpg

im_1.jpg

bunlarda benim yeni cicilerim delikafadulden

pic0007.jpg

john friedalandım bende :icecream: 22 tl
body shop born lippy stawberryhihoyyyt 8 küsüratlı bişeydi sanırım
claire's lipgloss görünüşüne vuruldumsırnaşık şey 7,95 tl
max factor false lash effect denediğim rimeller arasında en iyisiydi diorshow bile kıvırmadı kirpiklerimi ya :nazar: 39,99 tl
yine max factor colour perfectıon eyeliner görevli akmıyor dedi ama traşşş akıyo işteeeee poffff:çok üzgünüm: 22 tl
ysl 2li farr boynerde aldım indirim vardı 40a geldi delikafadulden
aradıgım mor rengi flormarda buldum yaaaaaa 6 liraya aldım :1shok:
siyah ojee hiç kullanmam diyodum ama tırnakta hoş duruyor benceşakkıdı
makyaj çantası maxfactor 2 ürün alana hediyeydi
rexona vazgeçilmezim:asigim:

buda yakın çekima.s.

pic0011.jpg

boynerde daha bi sürü şeyde indirim vardı başka alışveriş merkezine gidecem diye hiçbirine bakmadım sonrada bi yere gidemedim kaldım öyle pişman oldum almadıgıma guerlain lipglosslar 35-40 ysl lipstickler 27-30a geliyodu of ya:dilcikar:

kisLar bende bugün bunLari aLdiiim :dance: ojede 50% indirim wardi..

Cos43_3.jpg

im_1.jpg

iyi günlerde kullan tatlim.... bu far ilarzumun yaptigi makyajda kullandigi farmi?

pic0007.jpg

max factor false lash effect denediğim rimeller arasında en iyisiydi diorshow bile kıvırmadı kirpiklerimi ya :nazar: 39,99 tl
yine max factor colour perfectıon eyeliner görevli akmıyor dedi ama traşşş akıyo işteeeee poffff:çok üzgünüm: 22 tl

buda yakın çekima.s.

pic0011.jpg

boynerde daha bi sürü şeyde indirim vardı başka alışveriş merkezine gidecem diye hiçbirine bakmadım sonrada bi yere gidemedim kaldım öyle pişman oldum almadıgıma guerlain lipglosslar 35-40 ysl lipstickler 27-30a geliyodu of ya:dilcikar:

tatlimmmm döktürmüssün yine maasallah
hepsi cok güzeller iyi günlerde kullan

arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkurler, en kisa zamanda renkli nemlendirici almaya calisicam... herkes yeni aldiklarini gule gule kullansin givenchy compact cok guzel, sehnsucht stila harika bir markadir canim, turkiye'de 40 ytl'den asagi en basit urunu bile yok neredeyse... gonul rahatligiyla kullan =)

brigette siparisim HALA gelmedi, edirne'ye 8 is gununde gitmis olup istanbul'a 10 is gununu asmasi beni rahatsiz ediyor, hep sanki buradan dagitiliyormus gibi bir hisse kapiliyorum ben hava postasiyla geldigi icin, yoksa edirne'de gumrukten mi giriyor fikri olan var mi? sen bilirsin burcucum... bir sorun mu var kayip mi oldu birisi mi yuruttu acaba... ne yapicaksa siyah ruju, bir isine de yaramaz yuruten kisinin =DDD

tatlım inanki hiç bilmiyorum ne şekilde türkiyeye geliyor trenle geldiklerini sanmıyorum türkiyeye çokçok uzun sürerdi kanımca ama eğer trenle falansa ilk edirneye geliyodur sonrada istanbula ben uçakla geldiklerini sanıyorum kargoların çok büyük ihtimallede bu yavaşlığın sebebini ptt olarak düşünüyorum :nazar:

Huli ablacim tsk ederim. :1hug: evet ilarzunun farindan bende aldim : )

MaLibu tatLim fiyati € 13, 00 tl olarakta sanirim 30 mus..

tatlım inanki hiç bilmiyorum ne şekilde türkiyeye geliyor trenle geldiklerini sanmıyorum türkiyeye çokçok uzun sürerdi kanımca ama eğer trenle falansa ilk edirneye geliyodur sonrada istanbula ben uçakla geldiklerini sanıyorum kargoların çok büyük ihtimallede bu yavaşlığın sebebini ptt olarak düşünüyorum :nazar:

canim gelsin de kurtulayim ya... pazartesi gelmezse zaten ptt'ye gidip sorucam paketimizi nasil sorguluyomusuz... gule gule kullan canim aldiklarini =)

pic0007.jpg

buda yakın çekima.s.

pic0011.jpg

canım gule gule kullan hepsi guzel ama mor fara bayıldım:bbo:

buse artistt malibu burçin hepinz cicilerinizi ii günlerde kullanın
bende boynere cumartesi kazara girmş bulundm ayın son günü olduğunu girince anladm ve koşarak kaçtım bedava verseler o kalabalıkta bişi almam alamam ben:)
burçncm farlar harika yanlız bayıldım sloröarın farlarını hep severek alırım ve renk seçeneğide bol...

merhaba kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın burcu harika şeyle toplamışın gene:)
bende izmirdeydim yeni döndüm ciciler aldım en kısa zamana ekleyecem:)

X